Doučování VII.

28. ledna 2014 v 21:25 | Zuzu |  Doučování
Po dlouhé době krátké pokračování. Možná by toho bylo i víc, ale s rozvášněnými hráči kulečníku za zády jde psaní opravdu špatně :/

Každopádně klid trval pouze pár dní, potom adam znovu rozhodl, že u něj bude spát. Tommyho to ani nepřekvapilo, prostě si vzal věci a čekal, až si pro něj přijede.

Vlastně už se skoro neučili, spíš koukali na televizi, cpali se dobrotami (nebo spíš Tommy se cpal) a koupali se v bazénu. Tommy se nijak nesnažil to ukončit. Odmítal si přiznat, že je tam vlastně rád, ale nikdy se nedonutil mu říct, že už za ním nepotřebuje chodit. Každopádně ať si to připouštěl, nebo ne, líbilo se mu tam. Nechtěl spadnout zase zpátky do své samoty, nechtěl zas sedět v pokoji, nudit se a poslouchat haštěření portorikánek.

Ten den ho Adam vzal na výlet. Jeli se staženou střechou, poslouchali hlasitou hudbu a on pil pivo. Mířili do kopců za město.
"Dneska bude krásný výhled." pousmál se Adam. Tommy jen přikývl. Sotva ho vnímal, jak byl ponořený do svých myšlenek a plně zaměstnán kouzlem okamžiku. Probral se, až když zastavili. Adam vystoupil a postavil se před auto, tohle místo bylo jeho nejoblíbenější. Měl ho rád i přes to, co všechno už tady provedl... nebo to bylo právě proto? Tolik kluků tady připravil o nevinnost i o svobodu.
"Páni, nikdy by mě nenapadlo, jak to může být kousek za městem krásný." ozvalo se vedle něj.
"Často jsem se tu toulával, když jsem zatoužil po klidu." odpověděl klidně. Kolikrát už tuhle lež použil?
Všiml si, že Tommy mu přestal věnovat pozornost. Udělal proto tři kroky do prava, stoupl si za něj a objal ho kolem pasu. Očekával všechno, jen ne to, že se o něj Tommy opře, jako by to dělal vždycky.
Adamovi poskočilo srdce. Nikdy by ho nenapadlo, že to půjde tak hladce. Zrovna s ním!
Sklonil hlavu a zabořil mu obličej do vlasů. Drobné tělo v jeho náruči se ani nepohnulo, Tommy dál uvolněně stál a koukal do dálky. A pak pomalu zvedl ruku a položil ji na tu jeho, třásla se mu.

Když o deset minut později nastupovali zpátky do auta, viselo mezi nimi trapné ticho. Tommy nervózně koukal z okna a žmoulal si lem trička. Adam se nijak nesnažil to přerušit. Rozhodl se, že to nechá na doma.

Během večeře se atmosféra opět uvolnila. Po jídle Adam na stolek postavil lahev whisky a dvě skleničky.
"Dáš si?" zeptal se celkem zbytečně. Bloňďák nadšeně přikývl. Jako každý kluk v jeho věku, se na alkohol pěkně třásl, a Adam mu nemínil bránit. Naopak, sám si dal jen trochu, potom mu nalil a přisunul k němu lahev, tak, aby si mohl nalévat dle libosti.
Přesně jak očekával, Tommy absolutně netušil, jaký to na něj bude mít účinek. Za chvíli už se válel na gauči, naprosto vláčný, s úsměvem od ucha k uchu, přesto stále při smyslech. Tedy přesně v takovém stavu, v jakém ho chtěl Adam mít.
Zkusmo natáhl ruku a přejel s ní po jeho stehně. Bloňďák ho jen zvědavě sledoval. Pousmál se, zvedl se na čtyři a vlezl si nad něj. Upřeně se mu zadíval do očí, hledal v nich obavy, ale místo toho viděl jen zvědavost, očekávání. Pomalu sklonil hlavu a přejel nosem po rozpálené kůži na jeho krku. Tělo pod ním se otřáslo a napjalo, ne však odporem. Adam se tiše posumál, nedokázal si pomoct. Náruživě se vrhl na jeho krk. Byl do toho tak zabraný, že málem přeslechl vzrušený sten, který se Tommymu vydral z hrdla.
Opatrně mu vsunul dlaň pod záda a zatnul do nich prsty. A pak se mu kolem krku váhavě obtočily jeho paže. Musel se odtáhnout, chtěl vidět, jak se teď tváří. Tommyho oči byly potemnělé touhou, jeho srdce zběsile bilo. Adamovi se po tváři rozlil úsměv, který mu chlapec pod ním nesměle oplatil. Pár vteřin si hleděli do očí, než se Tommy vymrštil ve zbrklém pokusu ho políbit. Ve finále se trefil někam mezi jeho horní ret a nos. Adam jen s těží zadusil smích, místo toho splnil Tommyho nevyslovené přání a políbil ho. Najendnou byl tak něžný, mazlil se s ním. Nedělal to kvůli němu, ale kvůli sobě. Nutně potřeboval zvolnit. Teď nesměl ztratit kontrolu. Nesměl si ho vzít.
Tommy ho popadl kolem pasu a přitáhl si ho blíž k sobě. Jeho učiteli se jen tak tak podařilo udržet slabiny dostatečně vysoko, aby se ho nedotkl. Ještě trochu zpomalil tempo. Alkohol v Tommyho krvi nezklamal, jeho tělo čím dál víc těžklo, oči se mu zavíraly, až jeho pohyby ustaly. Adam se spokojeně usmál.
"Tak je to správně, maličký." zašeptal a naposledy políbil jeho nateklé rty.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Janimi Janimi | 28. ledna 2014 v 22:47 | Reagovat

Tak Adam si Tommyho takto pripil a oblbol ;-) až ho Tommy sám chcel bozkávať :-).... no som zvedavá ako bude Adam pokračovať ďalej ;-)

2 Kristý Kristý | 29. ledna 2014 v 14:32 | Reagovat

No...včera jsem si to chtěla ještě přečíst až dodělám práci a nezapomenu já na to?? :D...ale tak aspoň mi to dnes zlepšilo den :3...pěkně si mě napnula :D zajímá mě co hodlá Adam dělat dál :D

3 Karin Karin | 29. ledna 2014 v 22:03 | Reagovat

Jestli ho odveze prič tak jej zmlátím. ???

4 Steeeva Steeeva | Web | 1. února 2014 v 21:45 | Reagovat

tak to je ale ale zlý Adam :D    no ale rýchlo ďalší diel

5 Elly Meow Elly Meow | 3. února 2014 v 17:11 | Reagovat

:-( Snad si ho ten blond ďáblík omotá kolem prstu... Chjo, no aspoň se po něm plazí Adam a ne nějakej starej slizoun.

6 Zuzu Zuzu | 4. února 2014 v 19:16 | Reagovat

[5]:to se teprve dočkáš :D

7 Katka Katka | E-mail | 2. června 2015 v 10:55 | Reagovat

Snad mu Adam nic neudělá. :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama