Láska mezi nebem a peklem 17.

5. února 2014 v 22:06 | Zuzu |  Láska mezi nebem a peklem
Fajn, rozhodla jsem se znovu rozjet tuhle povídku. Způsob, jakým byla psána do teď, mi přijde naprosto debilní, proto budu nadále pokračovat klasickou er formou :D

Tu noc nespali ani jeden. Adam se nemohl dočkat, Tommyho zas trápily myšlenky. Od jakživa nahoře žili v přesvědčení, že pekelníci jsou samý podraz. Ano, byla tady spousta věcí, která mluvila v Adamův prospěch, ale on si stejně nemohl být jistý. Začal poněkud litovat, že zvolil pláž. Co když přesně o tohle tomu muži šlo? Vtáhnout ho do vody by pro něj byla hračka. Začal si pohrávat s myšlenkou, že by tam vůbec nešel, ale pak se mu vybavil pohled do jeho uplakaných očí, a svůj názor přehodnotil.

Definitivně nebyl rozhodnutý ani ve chvíli, kdy skončil svůj poslední případ. Když však stál v ložnici s Adamovou bundou před zrcadlem, nemohl nejít. Hodil na sebe volné tričko a kraťasy, potom se vydal k portálu. Za chvilku už stál na rozpáleném písku na pláži. Chvíli musel počkat, než se kousek od něho objevil vysoký černovlasý mladík.
"Ahoj." zamával mu vese a vydal se k němu. Tommy se jen usmál. Vzápětí skončil přitisknutý na jeho prsa. Opatrně ho od sebe odstrčil a odstoupil dva kroky stranou. Potom vykročil dopředu. Adam ho rychle následoval.
"Promiň." vyhrkl rychle. Chvíli mlčky kráčeli, když se náhle blondýnek zastavil, zadíval se mu do očí a vyhrkl:
"Spali jsme spolu?" Vyšší muž se na zlomek vteřiny zarazil, než přikývl.
"Často?"
"Pořád." zasmál se Adam. Tommy zčervenal a znovu vykročil. Po krátké odmlce se ozval znovu:
"Je to divný. Nikdy jsem nebyl na... no, kluky jako jsi ty." Adam si ho zkoumavě přeměřil.
"Jak... to myslíš?" Tomuhle nerozuměl.
"Nikdy bych nechodil s gangsterem." Vyšší muž sklopil hlavu.
"Asi jsi udělal výjimku." procedil skrz zuby. Ta otázka ho bolela, ale co čekal? Že mu padne kolem krku? Vždyť nebýt té nehody, kdy byl Tommy donucen dát mu prostor, aby ukázal i to dobré, co se v něm skrývá, nebyli by spolu. Dá mu tu možnost i tentokrát?
"Půjdem do vody?" plácl to první, co ho napadlo, aby změnil téma. Blondýn se na něj podíval jako na pitomce.
"Nemůžu do vody." Adam protočil oči.
"Nemůžeš plavat, ale můžeš tam vlézt skoro po pás." Nečekal na jeho reakci, prostě se svlékl a vletěl do vody. Byl naštvaný. Ne na Tommyho, ten za to nemohl, vztekal se nad svou naivitou.
Příjemně chladná voda zabrala dokonale. Potápěl se a hrál si, na malý okažik úplně zapomněl, že tu není sám. Když se vynořil a zadíval na břeh, zjistil, že Tommy ho zvědavě pozoruje, zatímco se prochází po kotníky ve vodě. Musel se usmát.
Pomalu vyšel z vody. Pobaveně sledoval, jak Tommy odvrací tvář od jeho nahého těla.
"Děláš, jako bys to nikdy neviděl." Zamumlal a usadil se do písku.
"Nepamatuju si to." Pokusil se o uražený tón, ale koutky mu cukaly. Pohodlně se uvelebil vedle něj. Adam ho chvilku sledoval zpod přivřených víček, než si poposedl a položil mu hlavu do klína. Blondýnek se jen usmál a zabořil mu prsty do vlasů. Prej spolu chodí, tak proč ne?

O dvě hodiny později Adama vzbudil. Vyplašeně se díval k obzoru, odkud se obrovskou rychlostí hnala černá mračna. Adam okamžitě vyskočil na nohy.
"V tomhle nemůžu letět!" začal plašit Tommy. Probudil ho až chladný výtr a to už bylo pozdě. Vyšší muž se rychle oblékl, popadl ho za ruku a táhl pod stromy. To už začínalo pršet. Vysoké palmy jim poskytly alespoň dočasné přístřeší.
"Ty listy dlouho nevydrží, budu mokrý!" fňukal blondýn. Adam jeho námitky ignoroval a táhl ho dál o lesa. Objevili tady kdysi malou jeskyni, kde se mohli schovat.
Sotva však seděli v suchu, začal Tommy zase vyvádět.
"Tommy, uklidni se! Nikdo tě hledat nebude! Vědí, že v tomhle letět nemůžeš." Adam už to nevydržel.
"Vědí, že bych si dal pozor, abych to stihnul!" prskl blondýn jedovatě. Jeho společník se k němu natáhl a sevřel ho v objetí.
"Bude to v pořádku, slibuju." zašeptal mu do vlasů. Tommy se kupodivu uvolnil. Opatrně mu obtočil ruce kolm těla a nechal se stáhnout k němu na klín. Sotva se ozvalo první zahřmění, byl na něm namotaný jako medůza.
Adam se ho snažil uklidnit, ale blondýnek svůj křečovitý stisk ani na okamžik neuvolnil.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 TommyLover TommyLover | 6. února 2014 v 7:18 | Reagovat

Mmmmmm...:3 Ani nevíš jakou si mi udělala radost...:D Parádní :3

2 Kristý Kristý | 6. února 2014 v 14:26 | Reagovat

omg ještě teď rozdýchávám to že je tu další díl :D..bože jak já se na něj těšila :3 :3

3 karin karin | 6. února 2014 v 21:44 | Reagovat

Jupí další díl. :-D

4 Caroline Caroline | Web | 25. února 2014 v 14:42 | Reagovat

Úžasný!!! :) Snad bych ti jenom doporučila sehnat si někoho, kdo to po tobě přečte a opraví gramatické chyby, než se to zveřejní, protože tam občas máš něco, co člověka fakt praští do očí :D (promiň, jsem tak trochu grammar nazi)

5 Zuzu Zuzu | Web | 25. února 2014 v 19:09 | Reagovat

[4]: co například? :D

6 Cazz Cazz | Web | 11. března 2014 v 20:21 | Reagovat

Das ist so cute! :D Fakt pěkný hele :)

7 Katka Katka | E-mail | 2. června 2015 v 13:44 | Reagovat

Tak jsou konečně spolu v jeskyni. Čas sami na sebe ;-)  :-D  8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama