Rozervaný psanec V.

13. prosince 2014 v 18:14 | ZuzuLambliff ௸ |  Překlad - Rozervaný psanec


Věnováno: Fëanor, Karin, In, Extasy, věře, Veronice, Janimi, Maty a TýTý díky za vaši podporu :)Celý následující týden Tommy přemýšlel o svém nově objeveném zalíbení v Adamových dotycích, zatímco za barem míchal drinky pro zákazníky. Pracoval tu na částečný úvazek, když zrovna nehrál na místním pódiu s nějakou kapelou. Vlastně to pro něj bylo jen takové zabití času, vzhledem k tomu, že si jeho rodina za ta desetiletí nastřádala dost, aby byl on i jeho sestra dobře zabezpečeni. Jejich dědictví se dotkl jen zřídka, v případech totální nouze. Práce barmana a koncerty mu vynesly dostatek, aby zaplatil nájem a koupil si nějaké jídlo, i když jedl většinou se smečkou nebo minimálně se svou sestrou. Vedl prostý život vyplněný převážně hudbou, starými westerny a horory.Rád pracoval v tomhle baru pojmenovaném Howl (pozn. překl. Vytí), který byl daleko od všech těch okouzlujících zářivých čtvrtí LA. Název byl poněkud nápadný a tak trochu klišé, vzhledem k tomu, že se jednalo o podnik převážně vlkodlačího rázu, ale on nebyl majitel. On jen míchal drinky a zavíral na konci směny. Nebyla to těžká práce a on rád poslouchal nové kapely, které tam přišly hrát. Taneční parket ležel mezi ním a stageí, boxy a stoly okolo odděloval pomalovaný plůtek. Westernový styl se tu křížil s motorkářským a modernou a kupodivu to tak nějak fungovalo. Na stěnách byli namalovaní kovbojoové, teepee, indiáni, orli, kojoti, pouště, měsíce a motorky, číšníci a číšnice nosili džíny nebo sukně, kovbojské klobouky a westernové boty.


Existovalo několik dalších podobných barů a klubů, Tommy věděl, že Adam a další členové smečky pravidelně navštěvují noblesnější a více "diskotékovou" Lunu - další "nenápadný" název - v centru města. Ta byla mnohem více nacpaná lidmi, a někdy dokonce i upíry, ačkoliv nepatřili zrovna mezi oblíbenou klientelu. Pokud se ale chovali slušně, směli zůstat.


Byla to příjemná noc, dostatečně zaměstnávající, ale ne unavující. Tommy kývl na svého kámoše a spoluhráče v kapele, Mika Nashe ze staré smečky, který byl na cestě do své kanceláře, aby vyřešil nějakou poštu a objednávky. Mike dělal manažera Howl od jeho založení před několika lety, ke kterému přispěl i Tommy a jeho otec. Šlo to dobře i přesto, že se nacházeli na okraji města. Blondýnkovi se líbila atmosféra, která tu panovala.


Většina koncertů patřila mladým rockovým kapelám, které se snažily proniknout na hudební pole a hrály zadarmo, nebo požadovaly jen malý honorář. On měl pochopitelně nejraději ty večery, kdy tam mohl být spolu se svou kytarou s nimi, kdy se ztrácel v jejím zpěvu.


Tohle nebyl ten případ. Už si mohl zvyknout na své rozrušení, smutek a zmatené myšlenky a pocity ohledně svého nového Alfy, ale stejně, jak stál za barem, třel si nepřítomně zadní stranu krku a vzpomínal na ty dva dny, které strávil v Adamově obrovském domě po jeho lekci poslušnosti. Musel přiznat, že je jeho nová smečka dobrá. Měla systém, pravidla, ale její členové byli stále svobodní, mohli si sami vybírat, popřípadě požádat svého Alfu o pomoc, a Adam vypadal, že se opravdu zabývá i tím nejmenším problémem nebo otázkou každého z nich. Tommy sledoval, jak ho navštěvují vlci mimo vnitřní kruh, aby mu podali hlášení v jeho kanceláři v patře. Někteří z nich byli průzkumníci, jiní vlci samotáři, kteří Losangeleské smečce pomáhali výměnou za ochranu. Pro Tommyho bylo sledování fungování tak početné smečky hrozně zajímavé, snažil se vstřebat co nejvíce informací o své nové "rodině".


Někteří členové právě teď seděli v baru kolem stolů, a protože byl jediným přítomným Betou a vlci ze smíšené smečky byli pod ním, byl za ně momentálně zodpovědný. Věděl, že kdyby se vyskytl problém, musí se mu postavit a chránit je, proto je během práce neustále jedním okem sledoval.


Usmál se na Janice - jednu z číšnic a už dvouletou členku jeho staré smečky - když procházela kolem něj za bar, kde odložila prázdné sklenice, nadiktovala mu objednávky a vrátila se zpátky.
"Jak to jde, hezoune?" řekla opírajíc se o pult, jako vždycky flirtovala.
"Máme tu další příjemnou obyčejnou noc." pokrčil rameny a začal čepovat pivo. Zběžně se na mladou vlčici upravující si svůj klobouk podíval, a vzápětí s tichým, ale otevřeným varováním nakopl do zadku mladého vlka, který ji cestou na pány plácl po zadku. Všichni včetně něho se rozchechtali.
"To ubohé štěně bude celou noc trucovat." zašklebil se a postavil na bar dvě piva, aby je mohla roznést. Zrzka si jen odfrkla a protočila oči.
"Měl by se naučit, jak udržet svoje ruce dál. Nevychovávám štěňata, v podobnejch případech jim ukazuju jejich místo." řekla, přehazuje si vlasy přes rameno.
"Mám raději hezčí a silnější muže." zapředla a on se uchechtl.
"Neříkej, jsem překvapenej."
"Jako bys to nevěděl dobře." věnovala mu vlčí úšklebek a zasvítila na něj žlutýma vlčíma očima.
"Brzo budu mít pauzu, připojíš se ke mně v zadu?"


Tommy věděl, že není řeč o kouření cigarety. Celé ty dva roky, co s nimi byla ve smečce, spolu spali. Na vteřinu se rozhlédl po hospodě a vlcích, za které byl zodpovědný, Mike akorát vylezl z kanceláře a připojil se k němu za barem, aby obsloužil lidi na jeho druhém konci. Všechno bylo v klidu, na stagei žádná kapela, která by přitahovala dav. Kromě toho, že mu to pomůže přestat myslet na Adama a tu zvláštní vůni letního lesa kolem něj, bude nějaké to rozptýlení fajn.


"Jasně, proč ne? Už je to nějakou dobu." pokrčil rameny zachovávaje si tvář.
"Skvělé, budu se těšit." mrkla na něj znovu a za výrazného kroucení boků odkráčela. Blondýn věděl, že to je určeno výhradně jemu, a musel přiznat, fungovalo to. Trochu se poupravil, než se s úsměvem na rtech obrátil k dalšímu zákazníkovi. Konečně něco, na co se mohl těšit.

***
Tommy tiše zavrčel, když se mu Janice svým sotva zakrytým zadkem otřela o slabiny, zatímco si před sebe narovnala několik beden. Uchechtla se, otočila a zajala jeho rty, zatímco si svlékala rudá tanga, která mu vzápětí nacpala do kapsy.
"Tak se předveď, ty velký zlobivý Beto, ukaž, co umíš." Olízla jeho ret, než se otočila zpátky, předkonila a vyhrnula si sukni.
Blondýn si pro sebe tiše zaklel při tom pohledu. Bleskově se osvobodil ze svých těsných, a nyní zatraceně nepohodlných džínů, kondom měl nasazený během vteřiny, do jejího horkého těla zajel prakticky bez přípravy. Přesně takhle to zbožňovali. Syrové šukání, nic víc. Něco zvířecího, co oba čas od času potřebovali.


Janice měla nádherné tělo s křivkami přesně tam, kde mají být, a Tommy se rád nořil do tohohle těla - nebo spíš jakéhokoliv - ve chvílích, jako byla tahle, aby zapomněl na všechno. Držel ji ze zadu za krk a tiskl tak, aby jí ukázal svou dominanci. Přesně tohle od něj chtěla, a nebylo to rozhodně poprvé, kdy jí takhle předvedl své místo ve smečce, když si o to řekla. A on rád píchal hezké žený, a příležitostně i muže, i když s těmi role střídal.


Přemístil svoje ruce na hrudník, kde jí promnul prsa, pevně stiskl při každém přírazu. Její steny a prosby o tvrdší přírazy ho přiměly zavrčet, oči mu žlutě plály, jak se čím dál víc ztrácel v jejich potěšení. Bylo to tak skvělé a hlavně známé. Ne jako ty divné touhy, které v něm a jeho vlkovi vyvolával jejich Alfa. Nikdy se necítil tak, jako když klečel před Adamem a jeho síla se rozlévala všude kolem, aby mu udělila lekci. Pořád cítil tu vůni, pronásledovala ho a jeho vlk chtěl víc. Touha úplně se pihovatému muži poddat rostla každým dnem a on nevěděl, jak dlouho bude schopen se tomu bránit.


Janicin zoufalý sten, těsný stisk kolem jeho mužství a výbuch energie mu prozradily, že právě dosáhla orgasmu. S pár dalšími pohyby se udělal do kondomu a užíval si ten oslepující pocit, který mu na chvíli zatemnil mozek. Potom se ujistil, že se udržel od zadní strany jejího krku. Věděl, že by jí nevadilo stát se družkou tak silného Bety, jako byl on, ale on se tímhle způsobem uvázat nechtěl. Nebo minimálně ne s někým, koho považoval jen za kamarádku s výhodami. To byl důvod, proč se s ní nikdy nezauzloval, ani s ní nespal bez ochrany. Vlkodlaci nemohli chytit žádnou chorobu, ale nechtěné těhotenství by bylo zlé a on nebyl hlupák.


Těžce oddechovali, zatímco se pokoušeli trochu očistit a obléknout.
"Už byl nejvyšší čas." zašklebila se, zatímco si stahovala sukni. Potom k němu přistoupila a políbila ho.
"Jo, bylo to příjemný. Tvoje tanga." vytáhl je z kapsy, ale ona ho zastavila.
"Nepotřebuju je, nech si je jako trofej, pokud chceš." mrkla. Tommy potřásl hlavou a uculil se, když zaslechl klepání na dveře.
"Až vy dva došukáte, potřeboval bych tvoji pomoc, Tommy." ozval se Mikův trochu napjatý hlas.
"Co se děje?" zeptal se blondýn, jak otevíral dveře. Když uviděl výraz v kamarádově tváři, zamračil se.
"Jeden z našich nových vlků se pustil do hádky s člověkem." Tommy vzdychl a vydal se zpátky popředu. Nepotřeboval další průser, takže doufal, že se to vyřeší bez boje. Vrhlo by to špatné světlo nejen na něj, ale i na celou smečku a taky jejich Alfu, a i když by rád viděl Adama nasraného, nechtěl být na samém konci jeho hněvu.


"Co je za problém, chlapi?" zeptal se, zatímco se k nim přibližoval. Ti dva už byli oblkopeni dalšími vlky, stáli uprostřed parketu. Hudba hlasy mluvících nedokázala přehlušit. Napětí ve vzduchu bylo zřejmé, a rozhodně nebylo jen vlčí, situaci sledovalo i několik přítomných lidí. Někteří to balili, pravděpodobně si dokázali představit, jak špatná může být rvačka na takovém místě.


Drobné chloupky na Tommyho krku se náhle zježily, jeho vlk uvnitř varovně zavrčel. Něco s tím člověkem bylo špatně, což byl nejspíš důvod, proč se Adamův muž, Oliver, nacházel v takovém rozpoložení. Když zaslechli Betův hlas, otočili se ke němu. Oliverovy oči se před jeho silou okamžitě sklopily, jakmile zavířila kolem. Na člověka to však zjevně nefungovalo, a když se Tommy zadíval do jeho modrých očí a uviděl ten zvrácený úsměv brázdící cizincovu tvář, rozblikaly se mu všechny kontrolky v hlavě.


Čas se náhle jako by zpomalil. Blondýn viděl, jak ten muž s příšerným šklebem sahá pod bundu, a v tu samou chvíli si uvědomil, že ten pohled zná. Viděl ho před pár lety... naposledy, kdy viděl člověka v moci upíra... A potom jeho citlivý nos rozpoznal odlišný palčivý pach smíchaný s něčím, co bylo pro vlky smrtící. Tommyho nyní zlatohnědé oči se rozšířily, popadl Olivera za bundu a rychle ho odhodil, nestaraje se o to, že přepadl přes stůl.
"Všichni na zem, má bombu!" zařval, jak nejhlasitěji dokázal a natáhl se k muži, aby ho zastavil, než stiskne detonátor, ale bylo pozdě.


Výbuch jím mrštil do vzduchu a praštil o sloup, na podlaze přistál s bolestivým žuchnutím. Snažil se posadit, ale nedokázal se pohnout. Jeho kůže byla v jednom ohni, přes zvonění v uších nic neslyšel. Cítil oheň a pach spáleného masa. Většina jeho těla - levá strana obličeje, krk, paže a nohy vybuchovaly bolestí. Když se mu podařilo se na sebe alespoň trochu podívat, zjistil, že to byla jeho kůže, spálená ohněm a tekutým výtažkem z Aconita (pozn. překl. Oměj Šalamounek), který zasáhl celou jeho přední stranu, když se ten chlápek vyhodil do vzduchu.


A to nebyl jediný důvod, proč cítil krev. Přitiskl si svoje bolavé ruce na břicho, tričko měl prosáklé vlastní krví, kterou nyní začal vykašlávat na podlahu, zatímco se pokoušel vytáhnout co nejvíc stříbrných střepin, které měl zaryté hluboko do masa. Bylo to životně důležité, dokud ho v sobě bude mít, nemůže začít regenerovat, nesmí to v něm zůstat dlouho, jinak ho to zabije. Dobře, ztráta krve ho zabije taky, když se nemůže hojit, a vzhledem k množství, které se kolem něj rozlévalo, doufal, že mu někdo hodně rychle přijde na pomoc.


Rozhlédl se, co nejvíc dokázal, aby se podíval, jak jsou na tom ostatní. Všude po místnosti leželi roztroušeni nehybní lidé i vlci, naštěstí se více těl hýbalo a sténalo. Poslední, na co pomyslel, než upadl do tmy, bylo, že tohle zvoral.

***
Běžel ve svém vlčím těle. Chvilku trvalo, než mu došlo, že se nachází uprostřed nedotknutého lesa, toho nejkrásnějšího, jaký kdy viděl. Stromy byly tak vysoké, že když se podíval nahoru, neviděl jejich špičky. Byl vyplněný ptačím zpěvem, zvířaty hledajícími potravu, tekoucí vodou a slunečním svitem, který prostupoval zeleným listím jako čisté díly světla.


Bylo teplo, ale ne nesnesitelné vedro. Tommy věděl, že je léto, mířil k vodopádu, aby se napil a ochladil. Jeho vlk věděl, kam má jít, a tak ustoupil do pozadí a nechal ho, aby řídil jeho pohyb. Docela brzo ho bílé světlo, ke kterému mířil, pohltilo a na moment oslepilo. Když se znovu rozkoukal, stál u vodopádu. Přistoupil blíž a napil se zurčící vody, chutnala skvěle. Celé to místo bylo tak nádherné, že už ho nechtěl opustit.


Jenže potom jeho nos ucítil zajímavou vůni. Znal ji. Byla to vůně teplého letního lesa, takového, v jakém byl, a přesto jiná. Někomu patřila. Na hladině uviděl temný stín a vzhlédl, na vrcholku vodopádu uviděl stát majestátného černého vlka. Nemohl mu úplně vidět do tváře, protože slunce svítilo přímo zpoza něj, ale co vnímat mohl, byly planoucí modré oči a teplý pocit bezpečí, který z něj sálal.
"Adame..." zašeptal omráčený krásou jeho pronikavých očí.
"Jsem tady, Tommy, vydrž!" zaslechl z dálky, a najednou zjistil, že se dívá do těch samých očí, jen tentokrát patřily člověku. Zdvihl své zakrvácené ruce a sevřel jeho tričko v prstech, chtěl si ho udržet u sebe, jeho i to příjemné teplo, které ho obklopovalo. Jeho vlk ho skoro škrábal drýpy, jen aby se k němu dostal blíž a ztratil se v tom pocitu, zpátky v krásném lese.
"Domov..." zamumlal, snažil se dostat blíž.
"Nehýbej se, Tommy, jsi zle zraněný." požádal ho Adam. Jakmile se kolem bloňďáčka ovinuly jeho silné paže, uvolnil se a poddal.
"Potřebuju okamžitě ranhojiče!" slyšel jeho silný vyděšený hlas.
"Tommy, poslouchej, dokážeš mi říct, kdo je za to zodpovědný?"
"Co?" zeptal se drobnější muž, jeho oční víčka náhle hrozně ztěžkla, jak se okolo něj Adamova energie ovinula jako teplá deka.
"Tommy, soustřeď se! Je to důležité, kdo to udělal?" prosil Alfa. Musel se naklonit blíž, aby krvácejícímu Betovi rozuměl.
"Člověk... přinucený upírem... aconitum...stříbro..." dostal ze sebe, než se začal znovu dusit vlastní krví a kašlat ji ven. Svět se s ním roztočil, stále slyšel Adamův naléhavý hlas a Sutana, jak vedle nich něco říká, potom jeho i jeho vlka spolkla tma.
 

32 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Janimi Janimi | 13. prosince 2014 v 19:29 | Reagovat

Chudák Tommy ...ešte že Adam ako záchrana bol rýchlo tam a spolu so Sutanom Tommymu pomôžu ;-)  :-D  Vďaka za ďalší preložený diel :D :-P

2 Karin Karin | 13. prosince 2014 v 20:19 | Reagovat

Určitě Adam da Tommyho do pořádku. O_O

3 TýTý TýTý | 13. prosince 2014 v 23:11 | Reagovat

Takže Tommy to schytal nejvíc  :-( To je mi líto.. Adam takovej starostlivej Alfa.. :-P Až Tommy pozná Adamovu "sílu" na nějakou Janice si ani nevzpomene.. :-D A jinak, skvělý překlad ;-)

4 Extasy Extasy | 14. prosince 2014 v 0:09 | Reagovat

Opět díky za překlad, jsi skvělá!
Další suprový díl plný napětí. Pokaždý od začátku do konce nedýchám. Tommy to má sakra těžký, autorka mu teda dává zabrat, ale věřím, že to dopadne dobře a že by to ty dva mohlo sblížit :-D
Přesně tohle je Adam, jak si ho představuju!
Moc dík za úžasný díl a už se nemůžu dočkat dalšího :-)

5 In In | 14. prosince 2014 v 10:48 | Reagovat

Velmi dramatický díl , Tommy si užil s vlčicí a rázem za to dostal kousanec do zadku a to pořádný :( jsem ráda , že jeho vnitřní vlk instinktivně hledal pomoc u svého alfy a Adam mu pomohl , doufám , že Tommy rychle zregeneruje a tahle špatná příhoda bude k něčemu dobrá a upevní jejich napjatý vztah :) dík za překlad , krásně se to čte , si velice šikovná :)

6 Veronika Veronika | 14. prosince 2014 v 14:01 | Reagovat

jéé to je boží ten konec:33.Adam Tommymu pomůže no,mám na krajíčku opravdu:)A hlavně jsem moc vděčná za další věnování a překlad:)Jen tak dál.... :-)

7 samba samba | 14. prosince 2014 v 14:08 | Reagovat

Bezvadná povídka a bezvadný překlad.Napínavá situace ale počítám,že je to zase o kus sblíží.Moc se těšim na další.Dík

8 věra věra | 14. prosince 2014 v 14:09 | Reagovat

"Jsem tady, Tommy, vydrž!"....Ta věta mě dostala:)...že by z Adama konečně spadla ta jeho "nenávist"......?No prostě super...honem další,prosííím:)A děkuji za věnování:).

9 Zuzu Zuzu | Web | 14. prosince 2014 v 20:01 | Reagovat

[8]: Adam k nemu nikdy zadnou nenavist necitil ;)

10 Terik Terik | 15. prosince 2014 v 17:52 | Reagovat

úžasný, moc se těším na další díl :-D

11 věra věra | 16. prosince 2014 v 16:52 | Reagovat

[9]: Já vím a omlouvám se za to jak to vyznělo.Myslela jsem prostě že se konečně odměkčil.....neumím to prostě zprávně popsat...

12 Miki Miki | 17. prosince 2014 v 10:09 | Reagovat

Parádní povídka, děkuju moc, že ji pro nás překládáš. :-P Po tomto dílu jsem to nevydržela a nakoukla do originálu, i když moje znalosti aj jsou dost slabé. :-( Už se těším na pokračování. :-)

13 Zuzu Zuzu | Web | 17. prosince 2014 v 20:39 | Reagovat

[11]: Neomlouvej se, nemáš za co, byl to tvůj postřeh a já to jen uvedla na pravou míru :)

14 Market Market | 21. prosince 2014 v 19:21 | Reagovat

No páni, tak to je něco. Krásná povídka a moc se těším na pokračování :-)

15 Katka Katka | E-mail | 30. dubna 2015 v 16:31 | Reagovat

Tommy zlobí - samé holky. To bude pro Adama velký problém hi,hi.No bude to zajímavý. Wow nedýchala jsem až do konce. Tommy je na tom zle. Doufám že ho Adam uzdraví. Kdoví co bude dál .Nejraději mám uzdravování a oťukávání. ááááááá :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama