Rozervaný psanec IX.

3. ledna 2015 v 1:53 | ZuzuLambliff ௸ |  Překlad - Rozervaný psanec
Věnováno: Extasy, In, Maty, Terikovi, Karin, TýTý, anonymovi, Janimi, Miki, Market a věře, děkuju moc za vaše komentáře a trpělivost :)
Omlouvám se, že mi to tak trvalo, měla jsem tu mamku a chtěla jsem se jí věnovat :)
Zároveň bych ráda poprosila někoho, kdo se vyzná na ffdeníku, jestli by tam tuhle povídku nepřidal, děkuji :)
Tommy netušil, jak se jim podařilo ho k tomu ukecat. Issac - se kterým se během rozhovoru o Mates a muzice dost spřátelil - a Sutan ho nějak přesvědčili, aby s nimi šel toho večera do Luny. Občas se tu pořádaly koncerty a někdy dokonce Drag nights. Cítil se trochu špatně, že se šel bavit navzdory tomu, že ten, kdo na ně poslal atentátníka, stále běhá po svobodě, ale všichni ostatní se shodli, že potřebují trochu upustit páru. A tak tu teď seděl na židli, zatímco mu Sutan dělal make-up a Issac, čekající na svou ženu, až se připraví, společnost. V klubu, kde měl být Adam jednou z hlavních hvězd večera, se pak měli setkat s dalšími.


Věděl, že jejich Alfa zpívá, ale nevzpomínal si, že by od něj cokoliv slyšel, asi hlavně proto, že pop nebyl zrovna jeho oblíbeným. Na tohle mu Sutan řekl, že musel prožít celý svůj život v nějakém vidlákově, vzhledem k tomu, že byl Adam v hudebním průmyslu docela velké zvíře.

"Tohle je prostě šílený." řekl, prohlížeje si Sutana... nebo spíš Raju. Zjevně bylo opravdu hodně věcí, které o prvním Betovi ještě nevěděl - například jeho ženské alter ego.
"Teď vážně doufám, že nemluvíš o mně, zlatíčko, protože mám právě teď pod rukama tvůj pěkný obličej a nerad bych udělala něco ošklivého..." varovala ho, zatímco si přehazovala své dlouhé tmavě hnědé vlasy přes rameno.
"Neber to špatně, seš nádherná, jen je to pro mě trochu šok." opravil se rychle. Musela se usmát.
"To je v pořádku, zlato, vím, že si musíš zvyknout na spoustu věcí."
"To jo... Jak dlouho už tohle děláš?" zeptal se zvědavě.
"Asi od svých šestnácti." pokrčila rameny a uchopila další štěteček, aby nanesla podklad na jeho obličej.
"Vystupuju, trochu zpívám, maluju a dělám profi make-up."
"Přidej k tomu i práci ve smečce." doplnil ho Issac, pobaveně je sledoval.
"Koukám, že seš pěkně pilná včelka." zamumlal blondýn.
"Co na to říct? Mám prostě ráda všechno tvořivé, mimochodem obvykle dělám make-up i Adamovi."
"Jak dlouho se znáte?"
"Oh... to netuším, už je to pěkná řádka let, tenkrát ještě ani neměl smečku."
"Můžu se zeptat na něco osobního?" zeptal se Tommy, užívaje si příjemné šimrání štětečku.
"Jistě, brouku, pokud se mi to nebude líbit, neodpovím." ušklíbla se a nanesla další černý pudr na jeho víčka.
"Vy dva jste spolu někdy...?" nedořekl, ale bylo jasné, o čem mluví. Rajin smích vyplnil místnost tak, že Issacovo vyprsknutí ani nebylo slyšet.
"I když se mi vážně líbí silní a pěkní muži, jakým je on, nikdy jsme spolu nespali, zlatíčko. Ne každý ho nedokáže udržet v kalhotách, mistře Casanovo." teď se musel ušklíbnout i Tommy, a jakmile pominula hrozba vypíchnutého oka, mrknul na ni.
"Jen to přiznej, líbí se ti, když strkám nos do tvýho osobního života." zapředl škádlivě, za což si získal ránu do ramene.
"Jen tvé zbožně přání, baby." věnovala mu bílý úsměv.
"Nevím, kdo z vás dvou dřív skončí pod kudlou Adamovy žárlivosti." zamumlal Issac dostatečně nahlas, aby to slyšeli. Raja se natáhla pro tužku na oči a potřásla hlavou:
"Jo, ten mi dá."
"Vy oba děláte, jako by si na mě dělal bůhví jaký nároky." zamračil se Tommy, ale když mu naznačila, aby zvedl hlavu a ona mohla pokračovat, poslechl.
"Kotě, malá novinka, už tě bere za svého. Jen jsi o tom do teď nevěděl." řekla a Issac odsouhlasil.
"Přesně tak. Jen si udržuje odstup, aby tě nevyděsil, nebo něco takovýho." dodal.
"Nechává tě o tom přemýšlet." nabídla mu Raja další vysvětlení. Blondýnek mlčel, snažil se nemrkat, zatímco mu nanášela řasenku, a rovnal si to v hlavě.
"Když už o tom mluvíme, jak ses rozhodl?"
"Jako v čem?"
"Nedělej hloupého, pochopitelně ohledně pouta. Víš... ráda bych vás viděla spolu, šťastné, nehledě na to, že by to bylo velice dobré i pro smečku. Je to tak vzácné a jedinečné."
"Nevím, pořád přemejšlím." zamumlal Tommy a přinutil se neuhnout pohledem, aby nezničil její práci.
"Dobře, zlato... vem si, kolik času potřebuješ, je to rozhodnutí, které ovlivní zbytek tvého života, ale nečekej prosím moc dlouho. Adam si tvoji odpověď zaslouží."
"Já vím." povzdechl si. Chtěl jí říct, aby se starala o své, ale kousl se do jazyka. Po tom všem se jí to vlastně taky týkalo.
"Fajn, kotě, jsi připravený." oznámila a nechala ho několikrát mrknout, než se podíval do zrcadla.
"Páni, to je... wow." zašeptal. Byl na make-up zvyklý, ale to, co mu Raja na obličeji vytvořila, bylo prostě nádherné. Cítil se... krásně.
"Díky moc."
"Nemáš zač. Teď běž a koukej přimět nějaké ty holky a kluky slintat." zašklebila se, zatímco uklízela štětečky a pudry, pak zamířila pryč.

***
"To je neskutečný..." zamumlal si Tommy pro sebe, zatímco stál na okraji tanečního parketu, oči upřené na svého Alfu sedícího na stagei.
"Je úžasnej, že?" uslyšel vedle sebe nadšenou Sophii.

Tommy jen přikývl, omráčený jeho silným hlasem. Černovlasý muž se jemně pohupoval, plně ponořen do svého zpěvu, zahalený do kůže a třpytek. Byla to podivná kombinace, ale jemu se nějak podařilo to skloubit. V jeho make-upu Tommy rozpoznal Rajin rukopis. Co jím však opravdu otřáslo - kromě jeho nadpozemského hlasu, pochopitelně - byla energie a síla šířící se ve vlnách kolem něj, způsobující zježení drobných chloupků na jeho zátylku a husí kůži na potetovaných pažích, a když se pak rozhlédl, zjistil, že jsou na tom všichni včetně barmanů a číšníků podobně.

Málem mu spadla čelist, když se sálem rozlehly pro něj velice známé kytarové tóny.
"No to si ze mě dělá prdel..." odfrkl si.
"Co je to?" zeptal se Issac stojící vedle své ženy, který to zaslechl, ale blondýnek jenom zavrtěl hlavou a lokl si svého piva.To už Adam spustil první slova Enter Sandman, jeho nejoblíbenější písně od Metallicy.

Nedokázal se rozhodnout, jestli to bylo záměrné nebo jen náhoda, nebo jestli to Adam prostě vytušil, vzhledem k Metallica tričkám, která nosil. Jeho oči byly jako přimknuté k Alfovi, a jak tak poslouchal, měl najednou čím dál silnější pocit, že je to záměrné, výsledek Adamova dlouhého vyptávání se na něj. Nejspíš mu to prozradila jeho drahá sestřička, ale on se na ni nedokázal zlobit. Ne teď, když tu stál uchvácený ohněm planoucím v těch modrých očích a pohyby, které by měly být ve Státech zakázané, nebo spíš na celém světě.
"Do háje..." zamumlal bezděky, totálně okouzlený, klouby na ruce sevřené kolem lahve mu zbělely, jak ji pevně tisknul. Alfova vířící energie ho naplno zasáhla a on cítil, jak se do jeho očí vlévá jantarová barva, vlk v něm se líně protáhl, nastavoval se tomu. Ta síla se ho tentokrát nesnažila zaplavit, prostě jen naprosto přirozeně vycházela z těla vysokého muže, zatímco se mu z úst linul ten důvěrně známý text. A blondýnek si připadal, jako by to celé bylo jen pro něj, něco v něm se pohnulo, tedy kromě jeho zvířete, které se cítilo polichocené Alfovou pozorností.
'Zmetku.' blesklo mu na moment v mysli, ale nebyla v tom ani špetka nenávisti.

Dokázal se nadechnout, teprve ve chvíli, kdy píseň skončila a Adamova pozornost se obrátila jinam.
'Tak tohle bylo kurva silný.' blesklo mu hlavou, když do sebe kopl zbytek piva. Show pokračovala, Adamův jedinečný hlas ho nadále pronásledoval na cestě k baru, jeho hlava byla plná zmatených myšlenek a neuspořádaných emocí. Tímhle se mu teď Adam dvořil, nebo co? Jak vyskakoval na barovou židličku, cítil jeho sílu vypalující mu díry do kažené bundy a snažil se to ignorovat, ale nešlo to. Rychle se rozhodl pro něco silnějšího a objednal si dvojitou whisky s ledem.

"Působivý hlas a přítomnost." ozval se vedle něj neznámý ženský hlas. Dal si na čas, nejdřív polknul doušek palčivé tekutiny, co měl v ústech, pak tím směrem opatrně střelil pohledem. Její Alfa energii už jeho smysly zachytily. Byla malá, přes ramena jí splývaly vlnité hnědé vlasy, měla pěkně tvarované silné tělo. Normálně by do ní šel, byla přesně jeho typ, ale tady nešlo o Betu nebo Deltu, a to bylo podezřelé, nutilo ho to mít se na pozoru. Vyhnul se přímému očnímu kontaktu, aby to nevzala jako výzvu.
"Jo." prohodil, trochu napjatý, potom se znovu otočil ke své skleničce.
"Patříš do jeho smečky, že? Cítím její vůni." otočila se od pódia k němu, sleduje jeho profil, což přimělo jeho vlka, aby se přestal vyhřívat v Adamově energii a začal ji ostražitě pozorovat.
"Patřím." odpověděl krátce.
"Slyšela jsem o něm, silný Alfa rychle rostoucí smečky." Blondýn neodpověděl, nebyl si jistý, kam míří.
"Jsi opatrný. Taky věrný, předpokládám. Skvělé vlastnosti pro Betu, líbíš se mi."
"Co chceš?" zeptal se, ujišťuje se, že jeho hlas zněl klidně a neutrálně. Neměl náladu na hádku ani boj.
"Nikomu nepatříš, jsi nevyzvednutý (pozn. překl. neprodělal Mating rituál)." pronesla, jako by to vysvětlovalo vše... a vlastně to tak i bylo.
"To je možná pravda, ale já nemám zájem." pospíšil si s uvedením věcí na pravou míru. Čas od času narazil na nějakého Alfu, který - nebo která - o něj projevil zájem. Silní Betové jako on byli obvykle zabíráni někým z nich.
"Jsi si jistý? Byli bychom skvělý tým." zavrněla a sevřela jeho předloktí, které měl položené na barovém pultu vedle skleničky.

Tommy se napjal a stáhl ruku pryč. Nenáviděl, když to na něj zkoušeli silou, několikrát se mu to stalo i v jeho bývalé smečce. Chystal se vytáhnout další omluvu nebo něco podobného, co by ji přimělo přestat, když jim do zad narazila další vlna Alfovy síly. Z toho, jak se vlčice napjala, poznal, že to cítila stejně zřetelně. Alfův hlas ani na moment nezakolísal, dál pokračoval ve zpěvu, v příští vteřině se však okolo Tommyho pasu majetnicky obtočila štíhlá ruka a on se ani nemusel podívat, aby věděl, že patří Raje.
"Sorry, kočko, ale on už je zadanej." řekla, v jejím tónu nebylo ani stopy po lži, věřila tomu.

Bloňďáček cítil, jak se mu její štíhlé tělo tiskne k boku a rameni, jak si ho přitáhla k sobě a přesunula mu ruku po zádech až kolem ramen. Když vzhlédl, viděl, že se dívá směrem k jejímu obličeji, jen si nebyl jistý, jestli jí pohlédl do očí nebo ne, každopádně byla její pěkná tvář úplně klidná.
"To je hloupé..." zhodnotila vlčice poté, co do sebe kopla zbytek své Bloody Mary. Pak se naklonila blíž k Tommymu, který se jejímu pohledu stále vyhýbal, a zasunula mu do kapsy bundy vizitku.
"Pro případ, že by sis to rozmyslel, krasavče, mám ve městě ještě na pár dní něco k vyřizování.." zašeptala mu do ucha a lehce přičichla k jeho krku, než se ztratila mezi lidmi.

"Díky." promluvil k Raje, která si ho stále držela přitisknutého k sobě, dlouhé prsty zabořené v jeho vlasech, ale jen v přátelském gestu.
"Bez problému, zlato, hádám, že tohle nebylo poprvé, co tě chtěl nějaký Alfa pro sebe, když zjistil, že jsi nezabraný." odvětila a mávla na barmana, aby jí udělal Cosmo.
"Ne, a ani to nebyl ten nejhorší způsob. Minimálně jsem se nemusel rvát." povzdechl si, trochu se opíraje do jejího dotyku, sálalo z ní příjemné teplo a bezpečí, smečka. Adamova energie ho přestala pálit do zad a zase se stáhla.
"Vidíš? Tohle je další důvod, proč bys neměl otálet s odpovědí. Je zázrak, že neseskočil z pódia a nešel to vyřídit sám."
"Místo toho poslal tebe, abys mě zachránil." Tommy nějak nevěděl, jestli mu to lichotí, nebo ho to uráží. Jeho staré já by se naštvalo, že na svou ochranu přece nikoho nepotřebuje, že se o sebe dokáže postarat, ale ten zatracený vlk nesouhlasil a Tommy musel přiznat, že se to jeho novému já vlastně docela líbí. Kruci... Adam ho přece jen změnil, aniž by si toho všimnul. Musel se kousnout zevnitř do tváře, aby se trochu ovládl, jeho tělo se znovu začínalo působením Adamova hlasu třást.
"Přesně tak." přikývla Raja a pustila ho, aby se mohla elegantně vyšvihnout na židličku, která tu po vlčici zůstala prázdná. "Ale líbí se ti to... ne?" zeptala se, než se napila svého drinku.
"Trochu." přiznal blondýnek a natočil se tak, aby viděl na stage, kde Adam právě pomalu končil svůj set.
"To je dobře." usmála se a taky zadívala tím směrem. Zůstala mlčky až do chvíle, kdy zhasla světla a místnost naplnil ohlušující potlesk.

***

Tommy netušil, jak se ocitl na zadním sedadle auta s Adamem a jeho dlouhaletou kamarádkou Danielle po pravém boku. Nebylo tam moc místa a on skrz to příjemné alkoholové opojení cítil, jak mu jeho bok rozpaluje Adamova energie všude tam, kde se dotýkali. Po pravdě mu jeho tělesné teplo dělalo neskutečně dobře, vždycky byl studenější než ostatní vlci.

Když Adam skončil, šli ještě trochu popít a zatančit si s ostatními vlky z jejich smečky, kteří tam byli tu noc s nimi, ale oni dva stihli sotva prohodit pár slov. Tommy mu stihl říct akorát to, že to nebylo špatné. Pak pro jejich Alfu přišla Brooke a odtáhla ho na parket, takže si jen vyměnili pár pohledů, teplo z nich blondýnka podivně hřálo u srdce.

Přemýšlel o tom, co mu Raja a Adam řekli, a věděl, že mají pravdu. Musel se rozhodnout, vždyť Adam už mu svoji odpověď dal, chtěl s ním být. Vedle písničky od Metallicy a odehnání cizí dotírající Alfy tu byla i další gesta, jako třeba fakt, že se Adam ujišťoval, že má pořád co pít a dost místa u jejich stolu pokaždé, když šel ze záchoda nebo prostě prošel okolo. Vlastně si Tommy připadal trochu divně, vždycky to byl přece on, kdo tohle dělával, a ne druhá strana. Ale bylo příjemné to přijímat, a tak když Adam nepřítomně zdvihl paži na opěradlo sedadla, aby mu udělal víc místa, opřel se o jeho vyhřátý bok. Koutkem oka zaznamenal úsměv, který se černovláskovi mihl ve tváři, a rozhodně neprotestoval, když mu po chvíli jeho dlaň přistála na rameni, jemné prsty vykreslovaly na kožené bundě kolečka, zatímco se dál bavil a smál s Danielle a Issacem, Sophie řídila. Blondýnek se cítil tak pohodlně a v teple, že skoro usnul. Jeho vlk si připadal šťastný a chráněný.

Možná měli ostatní pravdu a připuštění si Adama k tělu nebude až taková katastrofa. Samozřejmě potřeboval nějaký čas k tomu, aby si to všechno okolo táty a svého Alfy promyslel, ale po ještě jednom rozhovoru s Lisou se rozhodl, že nechá minulost jít. Byly tu jiné věci, na které se musel soustředit, jako jejich pouto, útok, nebo audience u upíří královny. Ta byla nejdůležitější, Adam o ni hodlal zažádat během dvou dnů, potom že se uvidí, co se stane. On sám by ale momentálně dokázal žít i bez toho, cítil se příliš dobře na to, aby něco takového řešil.

Sophie první vysadila Danielle, a když se zeptala Tommyho, kam chce zavézt, odpověděl, že chce zpátky k Adamovi. Alfovo spokojené zavrčení mu samozřejmě neuniklo, uštědřil mu za ně škádlivou ránu do žeber.
"Nedělej si naděje." zamumlal si pod nosem. Černovlásek to samozřejmě slyšel, musel se uchechtnout. Ani jeden tomu sice nevěnovali pozornost, ale i když už bylo v autě víc místa, neměli se ani trochu k tomu, aby se pohnuli. A i kdyby to Tommyho napadlo, svedl by to na alkohol kolující v jeho žilách.
 

39 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Market Market | 3. ledna 2015 v 8:56 | Reagovat

Skvělý :-P Snad se už Tommy rozhoupe :D Moc pěkný díl, těším se na pokračování :-)

2 Terik Terik | 3. ledna 2015 v 9:54 | Reagovat

úžasný, těším se na další :-D

3 In In | 3. ledna 2015 v 11:24 | Reagovat

Adam si Tommyho hlídá na dálku :-D ale nijak netlačí , to je moc chytré , Tommy se do toho zamotává jako moucha do pavučiny , chudáček jeden :-D moc se mi to líbí , musím si to číst i několikrát , prostě se to příjemně čte :-D dík za překlad .):)

4 Maty Maty | 3. ledna 2015 v 12:38 | Reagovat

Krásný díl, opravdu krásný, líbí se mi, jak je Adam majetnický :D
Moc se těším na další kapču :D Doufám, že bude brzy :-)

5 věra věra | 3. ledna 2015 v 12:47 | Reagovat

To je milé:))Děkuji za další překlad a těším se moc na další:) :3

6 Karin Karin | 3. ledna 2015 v 20:22 | Reagovat

Vychytralej Tommy než aby přiznal že se mu to líbí tak to svede na alkohol. :-P

7 Extasy Extasy | 3. ledna 2015 v 23:22 | Reagovat

Skvělý díl, jako vždy a samozřejmě skvěle přeložený!
Takže tímhle způsobem si Adam svého vyvoleného hlídá, to je hodně dobrý :-D

Jediný, co mě tam dneska trošku zamrzelo, ale to je spíš výtka autorce, že z Adama udělala zpěváka. Nevím, přijde mi to takový divný. Tedy nevadí mi, že Adam zpívá a že si tím Tommyho získal ještě víc, ale to s tím zvířetem v zábavním průmyslu mi tam prostě nesedělo. Jednou je vlkodlak a určitě nepotřebuje být slavný zpěvák, aby si Tommyho získal, nebo aby byl ještě lepším Alfou. Zdá se mi, že to chtěla autorka tímhle umocnit, ale fakt mi to přišlo zbytečný. To samý Sutan a Raja v jedné osobě. Nutí mě to spojovat si realitu a fikci, což se mi v tomhle případě moc nelíbí. Samozřejmě je to jen můj názor!
Moc díky za překlad, Zuzu :-)

Jinak na FF to klidně přidám, no problem, akorát, kolik to má dílů? I to se tam musí zadávat.

8 Zuzu Zuzu | Web | 3. ledna 2015 v 23:53 | Reagovat

[7]: Po pravdě s tebou musím souhlasit, taky jsem si říkala, proč to tak přehání, zvlášť vzhledem k tomu, že na to v té povídce Adam ani nemá čas. Sutan x Raja mi až tak nevadí, ale tohle je v pravdě přehnané.

S počtem dílů je trochu problém, nemá to dopsané, zatím zveřejnila 17 kapitol :/

9 Extasy Extasy | 3. ledna 2015 v 23:59 | Reagovat

[8]: Dala jsem třicet, změnit se to dá vždycky, třeba až to bude mít celý dopsaný :-)

10 Zuzu Zuzu | Web | 4. ledna 2015 v 0:26 | Reagovat

[9]: Díky moc, jsi zlatá! ♥

11 Janimi Janimi | 5. ledna 2015 v 11:24 | Reagovat

Vďaka za ďalší preklad ;-)  :-D Tak sa nám chlapci vlkolačí pekne zbližujú :-D len tak ďalej...mne sa to páči aj s tým Adamom vlkolakom spevákom ;-)  :-D

12 Eileen Glambert Eileen Glambert | Web | 5. ledna 2015 v 13:52 | Reagovat

Tak tohle je naprosto boží! Moc děkuji za překlad a musím říct... wow. Dnes jsem to zhltla jako malinu a opravdu vydařené. Moc se těším na další kapitolu a mezitím se vrhnu na tvé povídky, nebo si znovu přečtu tohle, protože se mi to líbí a moc. :)

13 Zuzu Zuzu | Web | 5. ledna 2015 v 18:38 | Reagovat

[12]: Tak se u těch starých moc nevyděs, jsou příšerné :D

14 anonym anonym | 5. ledna 2015 v 20:30 | Reagovat

Jsou tu fakt moc pěkný povídky, myslím si, že vážně fantazii, já bych tohle napsat nedokázala. Jen bych občas zkusila prohodit role. Tommy je vždy za slabšího, chápu, že je to asi kvůli tomu, že je drobnější, ale stejně by mě zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby jednou byl za toho silnějšího. Je to jen nápad, mohlo by to být trochu jiné, ale to je jen můj názor. Jinak moc díky za překlad, vážím si toho. ;-)  :-D :D

15 Zuzu Zuzu | Web | 5. ledna 2015 v 20:58 | Reagovat

[14]: Nápad je to zajímavý, to nepopírám, i to pár lidí zkusilo, a já to dokonce v jedné nedopsané mám taky, ale nějak mi to tam nesedí :D Ono taky udělej ukeho z chlapa jako je Adam :D

16 anonym anonym | 5. ledna 2015 v 21:11 | Reagovat

Dobrá tedy, aspoň jsem to zkusila :-D Jinak moc se mi líbí tvoje povídky, vždycky se strašně vztekám, když končí, doufám, že máš naplánované další. :D

17 Zuzu Zuzu | Web | 5. ledna 2015 v 21:32 | Reagovat

[16]: Jsem vážně ráda, že se vám to tak líbí i přes tu úděsnou kvalitu :D

18 TýTý TýTý | 5. ledna 2015 v 22:04 | Reagovat

Moc pěkný díl, a taky moc hezky přeložený :-D hrozně děkuju, že to překládáš.. :-)
Tommy tomu už přichází na chuť.. :-) Snad brzo podlehne :-P A Adam jak si ho hlídá :-D

19 Miki Miki | 6. ledna 2015 v 11:42 | Reagovat

Děkuju za další dílek a taky za věnování, je to milý. 8-) Já o tom ději až takhle nepřemýšlím, prostě ho beru tak jak je. :-( Ale když jsem si přečetla komentáře přede mnou, tak nemůžu nesouhlasit, ale zase nám to prodlužuje povídku. Což shledávám pozitivním. :-P Jenom pevně věřím, že to autorka dopíše. O_O

20 Katka Katka | E-mail | 30. dubna 2015 v 16:56 | Reagovat

Jé Adam zpívá Tommymu jeho song. nádhera. No vizitka v košili. To bude mít určitě dohru. Tak k Adamoj domů jo. Že by první oťukávání ?????? :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama