Rozervaný psanec XI.

15. ledna 2015 v 14:22 | ZuzuLambliff ௸ |  Překlad - Rozervaný psanec
Věnováno: Karin, anonymovi, Janimi, Extasy, Terikovi, věrře, In, sambě, TýTý, Eileen Glambert, Miki, Market a nově také Steeevě, děkuju za vaše komentáře. Zvláštní poděkováí patří Extasy, která zveřejnila minulý díl a ušetřila vám tak den čekání :)
A máme tady to, na co všichni těšíte už od začátku :D U každýho dílu si říkám, že je kratší než ten předtím, a pak zjišťuju, že ani houby, že je naopak ještě delší :D
Překlad Tommyho TP sesmolím až zítra ;)

UPOZORNĚNÍ: Není udělaná korekce, srala jsem se s ní celou volnou hodinu, jenže jsem zapomněla, že se mi blog na téhle pojebanej intráckej (spalte ten barák někdo) wifi odhlašuje co pět vteřin, takže se mi všechno samozřejmě smazalo. Nemám čas to dělat znovu, odpolko jdu hned po škole do práce, takže na to seru a udělám to až o víkendu, takže sorry za chyby a případné podivné formulace, v sobotu si to můžete přečist ještě jednou :D
Aktualizace: korekce provedena :)

Vlasy měl stále ještě mokré, tvář očištěnou od make-upu, akorát vylezl ze sprchy. Potřeboval se trochu očistit, přece jenom to bylo dávno, co naposledy spal s jiným mužem. Adam vypadal stejně poté, co se k němu ve sprchovém koutu připojil. Jen stěží udrželi ruce od těla toho druhého, zatímco se hladově hltali pohledem. Oba dobře věděli, že na tomhle má chlast jen malý podíl, jejich vlci prakticky předli a šťastně kňučeli, poskakovali okolo jako hravá štěňata. Konečně jim bylo dovoleno být tomu druhému nablízku.


Tommymu se z toho všeho motala hlava, musel se na Adama znovu usmát, když se po něm v posteli začal plazit. Všechny ty svaly a pihy... jeho řetízky se pohupovaly mezi nimi, voněl čistotou a domovem. A potom, když se jejich kůže konečně dotkly, zaplavil Tommyho ještě silnější příval vůně letního lesa, a on si byl jistý, že Adam cítí totéž.

Přitiskl svou tvář k černovláskově krku, zatímco ten udělal totéž na druhé straně. Z toho prostého gesta se mu zkroutily palce u nohou, celé jeho tělo se vypjalo proti Alfovu silnějšímu.

Ve sprše už mohl vidět, jak velký je jeho úd, ale když se s tou hebkou sametovou kůží nyní setkal jeho vlastní, zasténal, jeho tělo se roztřáslo očekáváním, a když pak znovu spojili své rty, byl zbytek jeho pochybujících myšlenek nemilosrdně rozmetán. Adam pomalu pohnul boky proti němu, připadal si úžasně, oba věděli, že by se dokázali udělat už jen z tohohle, ale oni chtěli o tolik víc.

"Zařídím, aby ses cítil tak zatraceně dobře..." vydechl, když se mu konečně podařilo odtrhnout od blondýnkových rtů. Vzápětí roztáhl jeho bledá stehna od sebe a sedl si na paty, prohlížel si ho, kochal se jeho nahou krásou.
"Jsi tak krásný..." zasténal a nechal svou velkou teplou dlaň putovat po každé křivce menšího těla. Sice už ho párkrát nahého viděl, ale nikdy to nebylo takhle intimní.

Tommy musel zavřít oči a prohnout záda, když se Adam zastavil, aby si pohrál s jeho bradavkami. Palčivá dlaň a spalující pohled na jeho těle ho přiměly, aby se cítil skoro uctívaný, a když pak vyššímu muži pohlédl do tváře, zjistil, že přesně takhle to i je. Bylo trochu šílené, že ani nemusel nic říct, aby bloňďaté tělo samo instinktivně vědělo, co má dělat, poznalo to z drobných dotyků Alfových úžasných rukou.

Beta sledoval černovlasého, jak vytahuje z nočního stolku gel, tanec svalů pod tou pihovatou kůží ho okouzloval. Musel si skousnout spodní ret, když studená tekutina vystříkla na dlouhé silnější prsty, a když je pak ucítil obtočené kolem svého prvními kapkami touhy již vlhkého penisu, zaryl prsty do matrace.
"Kruci, už teď se cejtím skvěle!" heknul.

Za to ho Adam odměnil dalším zářivým úsměvem a polibkem, zatímco prsty kopíroval linku jeho koulí, projel rýhou mezi půlkami a zastavil na vstupu. Tommy se instinktivně stáhl, pak povolil, tak strašně je chtěl v sobě. Znovu si uvědomil, jak moc mu tenhle druh potěšení chyběl, tlak v jeho zadečku pomalu zesiloval.

Muže, s nimiž spal, by dokázal spočítat na prstech jedné ruky, počínaje Nickem, tím týpkem, který ho tenkrát zachránil před vlkem. To on ho zasvětil do tajů sexu mezi muži, ukázal mu potěšení, které mu jen muž může dát. Scházeli se za tímhle účelem, kdykoliv je přepadla touha, ale po té nehodě už ne. Tommy se neodvážil to znovu udělat, bál se, že ztratí kontrolu, takže se se všemi těmi lidmi pomalu a nenápadně přestal stýkat. Namísto toho se soustředil na svůj nový život a rodinu, pomalu na ně zapomněl, raději se začal zaplétat s vlky. Nějaký čas trvalo, než se naučil sebe a vlka dostatečně ovládat natolik, aby mohl znovu začít spát s lidmi, přesto si ale vybíral spíš ženy, moc dobře věděl, jak se dokáže s mužem zapomenout.

Vždycky o sobě přemýšlel jako o fyzickém bytí řízeném instinkty a sex byl skvělý způsob, jak upustit páru a uvolnit se. Nic jiného v tom nehledal, a většinou pro něj nic jiného neznamenali ani ti, se kterými se za tímhle účelem scházel opakovaně. Nejspíš to byl právě ten důvod, proč si nikdy nedokázal udržet delší vztah, nestál o něj. Pokaždé cítil, že mu tam něco chybí, a tak si prostě vzal jen to, co potřeboval. Ale tohle... s Adamem to bylo něco úplně jiného. Krev mu zpívala v uších, srdce bilo, jako by chtělo vybuchnout, celé jeho tělo se víc a víc poddávalo a opíralo do každého dotyku či polibku. Bylo to neskutečné a tak strašně silné, až se bál, že jestli se úplně poddá, kompletně se ztratí sám v sobě, někde v místech, kam se nikdy dřív neodvážil, ale pak pocítil, že ho Adamovy ruce paradoxně i uzemňují.

Bylo to nové a on chtěl objevit víc, proto široce roztáhl nohy a přitáhl si Adama k hlubokému divokému polibku, zatímco jeden z Adamových prstů pomalu mizel v jeho roztouženém těle.

Pihovatý muž byl unesen tím, jak se mu Tommy pod rukama měnil. Jeho postoj zákeřné bestie zmizel v nenávratnu, jak se toužebně zadkem tlačil proti jeho ruce. Zamiloval si tuhle jeho novou stránku, o tom nebylo pochyb, a on se rozhodl, že ho musí oslnit vším, co bude mít po ruce. Ukázalo se, že je to hrozně zajímavá a tajemná osobnost, kterou rozhodně chtěl poznat víc. Byl vděčný, že se s ním podělil o svůj příběh, pochopil, že to pro něj ani náhodou nebylo lehké se otevřít. A to bylo podstatné, věřil mu natolik, že to udělal. Po těch počátečních problémech byl Alfa vážně šťastný, když ho viděl, jak se snaží zapadnout do nové smečky a plně převzít svoje Beta-povinnosti. A co pro něj bylo nejdůležitější a udělalo ho opravdu šťastným, na jeho pokusy o sblížení reagoval pozitivně.

Adam vždycky snil o tom, že jednou najde svého druha a stráví s ním zbytek života, a teď, když tu byl, rozvalující se pod ním na jeho posteli, chtěl udělat všechno, co bude v jeho silách, aby ho přesvědčil, že opravdu stojí za to říct mu svoje ANO. Okouzlovalo ho, jak moc pro něj byl perfektní. Jistě, byl to malý drzý parchant a on nepochyboval, že se s ním bude haštěřit i v budoucnu, ale jak už zjistil, miloval na něm i tohle. Miloval, jak ho neustále natahoval a dělal tak jejich pomalu se formující vztah napínavým a vyzývajícím. A on takové výzvy zbožňoval.

Pomalu do toho ochotného těla zasunul i druhý prst, znovu zasténal při pohledu, který se mu naskytl, a horké úzkosti, kterou pomalu pronikal. Mezi nohama mu škubalo, byl tvrdý jako skála, dokonce už mu ze štěrbinky vytékaly první kapičky, jak sledoval rozkoš vepsanou ve zrůžovělé tváři pod ním. Tommy mu připadal tak krásný, přesně jeho typ a on ho chtěl pro sebe.

V zápětí přišel příkaz, aby postoupil o další krok. Zkroutil proto trochu prsty a zašátral uvnitř, aby našel ono kouzelné místečko, a když na něj pak narazil, přeběhl mu mráz po zádech z bloňďáčkova překvapeného zakňučení a důrazného sevření zadečku.
"Tak je to správně..." hekl, sleduje Tommyho kroutícího se pod ním.

"Do hajzlu... dej mi víc."zaklekl, nedbaje Adamova krátkého zahihňání. Černovlásek se přes něj natáhl, aby mohl sát ty dva nádherné růžové hrbolky, všiml si, jak jsou citlivé, a usoudil, že se jim dostatečně nevěnoval. Zároveň s tím připojil třetí prst a začal jím pracovat v jeho roztřeseném těle. Byl tak strašně hubený a úzký, a Adam to miloval víc, než dokázal vyjádřit. Bylo to nové a jedinečné i pro něj, tuhle stránku sexuálního potěšení spatřil poprvé. Tímhle způsobem už měl pod sebou nespočetně pěkných kluků, ale v každém Tommyho kňučivém výdechu a roztouženém stenu bylo něco, co se mu na rozdíl od jiných zarývalo hluboko do duše.

Tohle bylo tisíckrát lepší, než jak si to Tommy pamatoval, nebo to možná bylo prostě Adamem. Ten totiž přesně věděl, jak se ho má dotýkat, nepotřeboval žádný návod a to se bloňďáčkovi líbilo. Zamiloval si způsob, jakým si ho jeho prsty roztahovaly, otevíraly a připravovaly pro Alfův monstrózní úd. Na chvilku mu hlavou zableskla myšlenka, jestli mají všichni Alfové svoje nářadíčko větší, než je běžné, a skoro se nad její absurditou zahihňal, ale dřív, než ten opilý zvuk vůbec stihl vybublat na povrch, odumřel, Adam si totiž přesně tenhle moment vybral pro skousnutí bradavky a stočení prstů v jeho zadečku k prostatě.

"No do prdele!" vykřikl blondýn, celé jeho tělo se napnulo. "Na co kurva čekáš? Vraž do mě konečně tu zatracenou věc!" zaklel a zadíval se na něj.

Alfa se musel uchechtnout, pobavený jeho výbuchem, ještě jednou naposled olízl mučenou bradavku, než pomalu vytáhl prsty.
"Ty malá držko prostořeká." zasmál se a štípl ho do citlivé kůže na břiše.
"Otoč se na bříško." požádal ho pak trochu chraptivě.

Tommy si odfrkl, ale udělal, co mu řekl, vděčný, že Adam myslel na to, že už je to pěkně dlouho, co měl v zadku něčí penis, navíc pochyboval, že do něj někdo někdy nacpal něco tak obrovského, ale byla to výzva, na kterou rozhodně chtěl přistoupit. Zdvihl se proto na čtyři a trochu se otřásl, když mu po zádech přejela Adamova teplá dlaň, instinktivně se prohnul a víc vystrčil zadek. Nechal ho, aby mu roztáhl nohy, necítil ani špetku studu, že se mu takhle nabízí. Chtěl to a navíc byl tak tvrdý, že měl pocit, že pokud se nezačne něco hodně rychle dít, jeho nalitý penis vybuchne.

Teď teprve dokázal patřičně ocenit, že se jako vlkodlak nemusí bát žádných chorob. Nadrženě zasténal, když mu vlhká špička Alfova penisu projela mezi půlkami, roztírajíc tam další lubrikant.
"Počkej..." vyhrkl náhle, neschopen zastavit sám sebe při otírání se o jeho víc než připravené mužství.
"Co?" zaslechl chraplavou otázku, ucítil stín obav, který na Adama padl, a musel se uculit. "Chceš, abych přestal?" vytlačil ze sebe.
"Ježiš, né." zaprotestoval blondýn a zatřásl hlavou, pak se podíval přes rameno. Zahřálo ho u srdce, že byl hotov ihned přestat, kdyby si o to řekl.
"Jen... nechci žádný zauzlování ani kousnutí!" upozornil ho. Nebyl na nic z toho připravený, zaprvé proto, že ještě nedal zelenou Mating rituálu, a zadruhé proto, že to prostě nedovolil nikomu. Ta představa se mu ani za mák nelíbila.

"Slíbil jsem ti, že se budeš cítit dobře." zopakoval mu "Máš moje vlčí slovo." řekl a pohladil ho po boku, Tommy jen roztřeseně vzdychnul a přikývl, potom se otočil zpátky dopředu, nechaje ofinu, aby mu spadla do očí.
"Dobře." špitnul a připravil se, nechtěl přemýšlet o tom, jaký dopad na něj Adamova starostlivá slova právě teď měla. Místo toho se soustředil na pomalý, ale pravidelný postup jeho penisu. I když byl dobře připravený, způsob, jakým do něj každým pohybem boků skoro něžně pronikal čím dál hlouběji, mu zarazil dech v hrdle.

"Nadechni se, Tommy Joe..." zaslechl jeho zastřený hlas, ale jediné, na co se zmohl, bylo žalostné zakňučení. Přesto se na svůj dech znovu zaměřil.

Trvalo snad celou věčnost, než Adam konečně dorazil na konec, a Tommy se nikdy necítil tak strašně plný. Tohle bylo vážně ten největší péro, jaký v sobě kdy měl.

"Do hajzlu! Zastav na chvíli." heknul, potetované paže se mu třásly, jak se jeho tělo snažilo tomu narušiteli přizpůsobit.

Adam se do něj ve vteřině přestal nořit, bříšky prstů masíroval jeho boky.
"Jsi tak úžasně úzký, dokázal bych se udělat hned teď."
"Na to kurva zapomeň! Ani se neopovažuj to udělat! Chci, abys mě šukal!" zavrčel Tommy.
"Kruci!" sykl Adam a trochu se vysunul, nedokázal už déle čekat, ale zároveň byl připravený okamžitě přestat, pokud by jeho milenec ještě potřeboval čas. Trhaný nádech a sten, který následoval, ho ujistil, že to i on chce tak moc.

Klouby na Tommyho prstech zbělely, jak se pokoušel připravit na zpětný zásun, který ho i přesto svou intenzitou zasáhl, až vykřikl.
"Kurva! Do hajzlu!" cedil skrz zuby, zatímco se znovu vzepřel, aby se setkal s tou jeho kládou.

"Dobré?" zaslechl za sebou, a když se tím směrem podíval, uviděl Adama, jak fascinovaně sleduje svůj velký penis nořící se a zase vykluzující z jeho těla. Výraz na jeho tváři byl naprosto nepopsatelný, až se z něj Tommymu rozlil po tváři ruměnec, proto se raději otočil zpátky dopředu a olízl si rty. Jeho hruď sebou prudce škubala při každém mělkém nádechu, kůže ho pálila všude, kde se dotýkali.

Teď konečně se cítil dobře, konečně dostal to, co chtěl. Poprvé v jeho životě na povrch vyplula jakási primární potřeba, něco temného, hladového, co se hluboko v něm zmítalo a přálo si být nasyceno. Přálo si to být uspokojeno právě Adamem, chtělo to, aby z něj udělal kňučící a škemrající děvku, která sebou plácne na matraci, aby víc zvedla zadek a nacpala se mu hlouběji do klína. Jeho mysl se zahalila do rudého oparu chtíče, odstraňujícího poslední stopy studu nebo zdrženlivosti. Byl si jistý, že kdyby se teď Adam rozhodl ho kousnout nebo zauzlovat, nebránil by se. To, jak moc to chtěl udělat, by ho mělo probrat, ale na to byl příliš pohlcený rozkoší, které se mu v takových dávkách dostávalo, že dokázal jen sténat a kňučet, hluboký vlčí hlas se smísil s jeho vlastním.

"Pane bože." zaklel Adam, stále sledoval svého Betu, jak dokonale dopadá na jeho mužství. Byl vážně rád, když ho Tommy pobídl, aby se do toho konečně opřel. Pochyboval, že by byl schopný se udržet, když ho tak moc vzrušoval už jen pohled na něj, na tu ochotu, s jakou se mu nabízel, a způsob, jakým totálně rozmetal jeho mysl i sebekontrolu. Jen tak tak si ho k sobě nepřipoutal hned tady a teď. Jeho vlk to tak strašně chtěl a ten blondýnkův vybízivě kňučel po tomtéž, ale slíbil to a hodlal dodržet, proto místo toho nadále přirážel do toho horkého úzkého prostoru a poslouchal, jak do sebe jejich těla narážejí. Přál si, aby to nikdy neskončilo, po těle mu stékaly kapičky potu, jak se snažil. Pulzující energie kolem nich zaplavovaly jeho smysly a zesilovaly instinkty, bylo to jako vzdušný vír zdvihající je stále výš a výš a ani jeden z nich netušil, kde skončí.

Tommy byl skoro v bezvědomí. Tak hluboko sklouzl do svého podřízení se mu, že si sotva všimnul, když ho skoro surově přetočil na záda. Alfa pevně sevřel obě jeho zápěstí a zavrčel, volnou ruku mu vsunul pod záda a zaryl do ramene, znovu ho zalehl a nacpal se zpátky do jeho těla. Černý vlk na Tommyho zavrčel a ten se mu okamžitě poddal, nabízeje svůj krk, bříško i zadek, jako by to bylo psáno ve hvězdách. A ono vlastně bylo.

Potom, co si zvedl jeho nohy na ramena, skoro ho tak lámaje vejpůl, vzal si, co bylo jeho. Rychle a tvrdě, užívaje si směs Tommyho vůně, slasti, chtíče, touhy, submise a orgasmu, jako by to byla ta nejlepší droga na světě.

Blondýn by nikdy nevěřil, že sex s Adamem - jeho Mate - bude tak zatraceně intenzivní. Ještě dlouho po svém oslepujícím orgasmu, při kterém si postříkal hrudník i bříško, ve chvíli, kdy ucítil jeho semeno vytékající ze svého stále pulzujícího a pomalu se stahujícího zadečku, byl pořád úplně mimo. Ztracený někde mezi uspokojením, opilostí a vyčerpáním. Nedokázal se pohnout ani o píď díky Adamově těžké paži, kterou si ho majetnicky držel kolem pasu. Tmavovlasý muž ležel rozvalený na břiše po jeho boku, obličej zabořený v blondýnkově krku, každým výdechem ho lechtaje na kůži.

Dokonalé štěstí, pociťované jeho bílým vlkem zapleteným kdesi s tím černým, ho hřálo zevnitř. Nikdy ho necítil tak šťastného, a ani nikdy nic podobného nezažil.
"Wow." zachraptěl tiše. Potom si olízl vyprahlé rty a provedl další trhaný nádech.
"Souhlasím." zamumlal Adam a vyjel rukou přes jeho zpocený a trochu lepkavý hrudník až k čelisti, aby mu natočil hlavu do strany a víc si tak zpřístupnil krk. Potom něžně zlíbal stále divoce pulzující tepnu po celé její délce.
"Zbožňuju, když máš můj pach po celém svém těle. Můj vlk prakticky září, nikdy jsem nic takového nezažil."

Tommy nedokázal zabránit úsměvu, který se mu usadil na rtech. Připadal si jako zhulený, jen to bylo tisíckrát lepší než tráva.
"Ten můj přede pro toho tvýho a já jsem na tom stejně. Vole, tohle bylo kurevsky silný." přiznal.
"To bylo, jak ses cítil?"
"Vážně po mně chceš, aby myslel a mluvil, když mám pořád totálně přehřátej mozek? Nebylo snad dost jasný, že jsi dostál slibu?" uchechtl se tiše a zadíval do stropu.
"Tušil jsem to." ušklíbl se.
"Debile." Slabě vypálil po Adamově paži, ale jeho ruka dopadla zpátky na postel.
"Mohl bys přinýst nějakej hadřík nebo něco? Začíná to bejt docela nepříjemný... nevychovanče."
"Jasně, promiň. Řekl jsem už, že miluju, když máš můj pach úplně všude?"
"Věřím, že jo, ty jeden zasranej majetnickej Alfo." zavrčel, za jeho slovy však nebyla ani špetka nenávisti. Dobře věděl, že to, co měl skutečně namysli, byla jeho vůně uvnitř něj. Protočil oči a sledoval, jak Adam slejzá z postele a s holým zadkem kráčí do koupelny. Sakra, byl tak pěkně stavěný a ty pihy... Měl jich na sobě tolik!

Když se pak vrátil s lehce namočenou žínkou, Tommy už napůl spal, spokojeně uhnízděný v poorgasmových pocitech ve své hlavě. Nechal Adama, aby si ho převrátil, jak potřeboval, a očistil.

"Všechno v pořádku?" zeptal se a Tommy si uvědomil, že najednou leží za ním s pažemi pevně obtočenými kolem jeho těla. Nějak netušil, kdy se otočil na bok.
"Jo. Jen zruš ty zkurvený světla." zabručel.
"Takový panovačný Beta." zabrblal Adam, zatímco vypnul světla a dal tak prostor sladké temnotě.
"Miluješ to." zamumlal blondýnek, skládaje si ruce pod hlavu. Normálně by se natáhl pro deku, ale teplo sálající z Alfova těla bohatě stačilo.
"To jo." souhlasil Adam a přitáhl si polospícího bloňďáčka blíž k sobě, aby mohl zabořit nos do jeho vlasů.

Tommy tiše zamručel, když ucítil toužebný polibek, který mu tam vtiskl. Trochu se nesnášel za ten třepotavý pocit, který ho při každém takovém drobném gestu zahřál v hrudi, ale teď se stejně cítil příliš dobře, než aby si s tím lámal hlavu, stejně tak s tím, že měl právě ten nejlepší sex v životě. Se svým Alfou... Mate.
"Pořád chci víc..." zašeptal sotva slyšitelně po pár minutách ticha.
"Já vím." zamumlal Adam, znělo to, jako by doopravdy věděl. "Už jsem ti řekl, že ti můžu dát přesně to, co potřebuješ." dořekl a víc sevřel jeho nahé tělo.

A v tu chvíli Tommy pochopil, že opravdu může. Pak odpadnul.

(Tenhle obrázek jsem si nemohla odpustit, hrozně se mi k tomu hodil, i když jsou ty barvy trochu obráceně :D)
 

56 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 15. ledna 2015 v 17:14 | Reagovat

Tak to byl naprosto suprovej díl :D O_O Díky, že se pro nás sereš s překladem, v originále bych si moc nepočetla, takže ti budu děkovat pravděpodobně pod každým dílem :-D

2 In In | 15. ledna 2015 v 17:34 | Reagovat

Četla jsem se zatajeným dechem , jak je možné , že je to jen sex a přitom , je to tak dlouhý , ale zároveń to dlouhý není , plácám voloviny, tak končím :-D dík za překlad :-D máš to  dobrý , nebuď na sebe tak tvrdá :-D nicméně měkký i po k ,mě pobavilo... lol

3 Fëanor Fëanor | 15. ledna 2015 v 20:10 | Reagovat

Tommy se div neroztekl :-D

4 Karin Karin | 15. ledna 2015 v 20:47 | Reagovat

Krásny dílek moc pěkně to překladaš. :-P

5 Steeeva Steeeva | Web | 15. ledna 2015 v 20:52 | Reagovat

tak dúfam, že to Tommyho presvedčilo a pôjde do toho a nebude nad tým rozmýšľať lebo Adam si zaslúži odpoveď :-)
no ako prebehal sex pre Tommyho typické klapačka sa mu nezavrela :D  :D  :D och tá jeho neposlušná pusa :D  :D

6 Zuzu Zuzu | Web | 15. ledna 2015 v 23:22 | Reagovat

[1]: to měkké i po k je překlep, vůbec tam žádný i bejt nemá, spíš mě děsí to fyzYcké :DD

7 Eileen Glambert Eileen Glambert | Web | 16. ledna 2015 v 1:30 | Reagovat

Och můj bože... Panenko skákavá... och... myslím, že k psaní se vrátím až za chvilku, protože jinak... wow!

Takže... Když se ti povedlo mě tím luxusním překladem nabudit ne do konce měsíce, ale tak do konce roku, tak... pane bože, já si to snad půjdu přečíst ještě jednou. :D To sis opravdu myslela, že bych ještě čekala? Pche! :D Tohle je tak luxusní... já chci ještě. :D Smutně koukám. :D Myslím, že  tento komentář z těch, co jsem zatím napsala, je nejvíc mimo, nejvíc bez myšlenky a nejvíc usmajlíkovaný, ale já za to nemůžu. :D To je opravdu tak dokonalé...

"Ty malá držko prostořeká." - tady v tu chvíli jsem dostala záchvat smíchu, který jsem dusila dvěma polštáři. Tommyho klapačka nezklamala - ostatně kdy zklamala, že? :D Teď už opravdu doufám, že se Tommy vymáčkne - i když ten konec byl výmluvný dost.

Pane bože, já tě opravu zbožňuji. Děkuji za překlad, který byl opět dokonalý a já se asi zblázním radostí. :D (Eileen, klid, dýchej). Ale teď vážně, opravdu dokonalé. :3

8 Janimi Janimi | 16. ledna 2015 v 14:01 | Reagovat

Smekám ...klaniam sa :D.. za ten preklad (nemyslím gramatické chyby :D)  že si si dala tú piplaciu prácu prispôsobiť to češtine ;-)  :D sánka dolu. Sex medzi tými  dvomi a tie ich pocity a prežívania sú úžasné ;-) No Tommy už je chytený v Adamových a mate okovách osudu lásky ;-)  :-D

9 Terik Terik | 16. ledna 2015 v 14:27 | Reagovat

moc pěkné :-D

10 TýTý TýTý | 16. ledna 2015 v 16:32 | Reagovat

Superovej díl :-D Tommy už se z toho jenom tak nevyhrabe.. :-D A myslím že se mu ani nechce :-) Skvělé ;-) Děkuju za překlad :-D

11 věra věra | 16. ledna 2015 v 19:58 | Reagovat

Opět další úžasný díl:).Děkuji za věnování.Je moc fajn že už mají tak krásný vztah:))Moc se těším na pokračování:) :-)  ;-)

12 Market Market | 16. ledna 2015 v 21:23 | Reagovat

Děkuji za věnování. Senzační díl, díky že to překládáš :-D Těším se na další dílek, fakt suprové :-)

13 Extasy Extasy | 18. ledna 2015 v 18:30 | Reagovat

No do prdele, to byla ale jízda :-D Věděla jsem, že to bude bomba, ale až taková?
Skvělý díl, stejně jako ty předchozí, fakt jsem si ho užila!
Moc díky za překlad, jsi poklad, Zuzu :-)

14 samba samba | 22. ledna 2015 v 15:48 | Reagovat

Taková paráda a já to prošvihla ale nevadí,zas budu mít blíž k další kapitole.Nechce se mi ani věřit,že je tohle překlad.Perfektní,naprosto srozumutelný překlad.Někdy se v překladech ztrácím,tady ne.A oni dva jsou úžasní,držka držkatá a jeho Mate.Díky

15 Katka Katka | E-mail | 30. dubna 2015 v 7:04 | Reagovat

Nádherná povídka.Miluju takové povídky hlavně s Tommym a Adamem. Obdivuji tě za nádherný překlad.  Mě se ten orázek nezobrazil? 8-O

16 Katka Katka | E-mail | 30. dubna 2015 v 17:23 | Reagovat

Mazec -  miluju dominanci ADAMA. Ten sex je úchvatnej. Prosím-tě v jakém prográmnku máš ten obrázek. Mě se neukazuje. Dík :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama