Rozervaný psanec XIII.

1. února 2015 v 14:14 | ZuzuLambliff ௸ |  Překlad - Rozervaný psanec
Věnováno: Anonymovi, Miki, Fëanor, Janimi, sarush ef, věře, In, Steeevě, Karin, Terikovi, Extasy, Eileen Glambert, Ratliffovi a TýTý, děkuju za vaše komentáře a podporu :)
Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, potřebovala jsem si dát trochu pauzu a věnovat se i jiným věcem :)
Dnešní díl nás posune opět tím příjemnějším směrem :)


Tommy zadržel usyknutí, když nejdříve dráp a vzápětí i bříško prstu přišlo do kontaktu se stříbrnou kulkou, která se zastavila o Adamovu klíční kost a zlomila ji. Kdyby ho zasáhli jen o trochu níž, prošla by skrz a vše se tím usnadnilo, ale štěstí zjevně nebylo zrovna na jejich straně. Bílý vlk v jeho hlavě tiše kňučel, jeho Alfovi bylo ublíženo, měl bolesti. Zároveň se třásl vzteky, chtěl jít a roztrhat toho hajzla na cucky, jenže černovlasý ho teď potřeboval víc.


"Skoro to mám, vydrž," zamumlal hlubokým hlasem, ve kterém se jasně odrážel i ten vlčí. Za jiných okolností by mu vůně Adamovy krve připadala vzrušující, ale teď jen ještě víc rozdmýchávala touhu jít tomu, kdo tohle způsobil, po krku. Další tiché zakňučení z Adamovy strany ho přimělo se znovu zaměřit na své škvařící se prsty, kterým se konečně podařilo pevně sevřít ten zrádný kousek stříbra. Opatrně jej vytahoval, snažil se, aby mu způsobil co nejméně dalších spálenin, už tak to bylo zlé.
"Svině malá," zavrčel, když ji konečně dostal ven. Bleskově ji zabalil do kapesníčku a zapnul do kapsy své kožené bundy pro pozdější analýzu. Hned na to si bundu svlékl a hodil ji otevřenými dveřmi do auta, ledového vzduchu, který mu přitiskl černé tričko k tělu, si nevšímal, stáhl si je, zmačkal a přitiskl muži pod sebou na ránu.
"Můžeš se proměnit?"
"Můžu, pokud budu chtít, ale tak hrozný to není, zas tak dlouho to tam nebylo," promluvil hlasem zkresleným bolestí i přes snahu ji zakrýt. "Sutane, jdi pomoct Terrancovi," řekl pak směrem k elegantnímu černému vlkovi, který ještě stále zaujímal místo po jejich boku, připravený je chránit. Ten jen tlumeně hufnul a ztratil se ve tmě.

"Nehraj si na hrdinu, Adame," odbyl ho blondýn, smysly měl našponované, trhl sebou při sebemenším zvuku. Opatrně vsunul svoje rameno pod Alfovo levé zdravé a obtočil si jeho těžkou paži kolem druhého, aby mu pomohl do auta, kde ho usadil na sedadlo spolujezdce. Znovu mu přitiskl své tričko na ránu.
"Je mi dobře, přežil jsem i horší věci," odfrkl si černovlásek unaveně.
"Nech toho, bude se to muset zašít, než se proměníš, nemluvě o nutnejch několika dnech pořádnýho odpočinku. Navíc jsi mi úplně zničil jedno z mejch oblíbenejch triček…" usadil ho, zatímco se pokoušel z kapsy u kalhot vylovit telefon, aby zburcoval Amy, jednu z ranhojiček.
"Koupím ti nové…" uchechtl se Alfa slabě a pokusil se nehýbat, zatímco Tommy mluvil. Byl to krátký rozhovor, a když mobil odložil, Adam se na svého bloňďatého Betu znovu podíval.
"Už by tu měli být," mluvil o zbylých dvou vlcích.
"Určitě jsou v pohodě, nestarej se o ně, musíš se soustředit na hojení," Blondýn se snažil znít klidně, ale i on se o ně bál. Chtěl jít za nimi, ale zatlačil tu myšlenku, nechtěl tu nechat zraněného Adama samotného, co když tu ti útočníci pořád byli a čekali přesně na tohle? Jemné chloupky na krku se mu při té představě ještě víc zježily, napůl očekával další kulku do hlavy nebo jiné části těla.

Když se pak poblíž zlomila větvička, zazářily jeho oči zlatou barvou, varovně zavrčel, připravený ve vteřině přeskočit přes auto a vrhnout se mezi střelce a svého Mate, ale než to stihl udělat, otočil se vítr a on poznal své dva přátele. Ti doklusali až k autu, kde se vrátili do lidské podoby a, nepozastavuje se nad svou nahotou, vklouzli na zadní sedadlo.

"Tak co?" zeptal se Tommy netrpělivě, cítil, jak se na ně přesunula i Adamova pozornost.
"Když jsem se tam dostal, byli už pryč," povzdechl si otráveně Terrance, zatímco zpod sedadla vytahoval nějaké tepláky a tričko. Většina vlků v autech mezi běžnou výbavou vozila několikero náhradní oblečení pro podobné případy neplánovaných proměn.
"Oni?"
"Jo, rozhodně jich tam bylo víc,"
"Jakého druhu?" zeptal se Adam, sleduje Tommyho, jak obchází auto a sedá si za volant.
"To nejsme schopní říct," vložil se do toho Sutan, zůstal nahý, očima nadále studoval okolí.
"Jak se tam dostali?" zamračil se Tommy, zatímco startoval. Všichni čtyři byli rádi, že mohou konečně vypadnout.
"Použili Oměj a další byliny, aby zamaskovali svůj pach," odpověděl.

Tommy si vyměnil pohled s vyšším mužem vedle sebe, který si stále zdravou rukou přidržoval zakrvácené tričko na ráně. Že existují pachy, které dokážou zmást i jejich vlky, nebylo žádné tajemství.
"Je trochu podezřelý, že jsme pořád ještě na upířím území," poznamenal Terrance, který celou dobu zíral ven, očekávaje další útok.
"Nebo někdo chtěl, abysme si mysleli, že to byli oni. Je to divný... a nemyslím, že by byli tak hloupí, aby nás napadli na vlastní půdě," odtušil Tommy, jeho slova zůstala bez odezvy. Zřetelně cítil, jak se oba Betové za ním napjali v obavě z další hádky těch dvou.
"I to je možnost," prolomil Adam napjaté ticho. Trochu sebou škubnul, když auto poskočilo přes díru na silnici.
"Promiň. Za chvilku budeme doma, tam už na nás čeká Amy," zamumlal blondýn a přenesl pozornost zpátky k řízení.
"Nebo nás tím chtěj krvesajky jen zmást," zamrmlal si Terrance pod nosem. Druhý Beta si jen povzdechl, nemělo smysl se s ním hádat a musel přiznat, že i tohle byla možnost, i když jí odmítal uvěřit. Měl pocit, že zná Ashley dost dobře na to, aby mohl říct, že by něco takového neudělala.
***

Hnědovlasá ranhojička se skláněla k Adamovi a pokoušela se dát co nejrychleji jeho zranění do pořádku. Její pacient seděl na polonahý na barové židličce u kuchyňského ostrůvku, ani se nehnul, bez sebemenšího ucuknutí snášel každé bodnutí jehly. Tommy vždycky nenáviděl, jak malý efekt na ně běžná medicína a anestetika měly, nejspíš pro jejich rychlý metabolismus. Podle Alfova klidného výrazu a hlubokého dechu usoudil, že se asi pokouší o něco jako meditaci, aby se snáz dostal přes bolest a instinktivní nutkání ucuknout před jejíma jemnýma, přesto pevnýma rukama.

Tommy se také opíral o pult, ruce založené na prsou, na sobě nové Depeche Mode tričko. Žasl nad Adamovou sebekontrolou a silou, kterou se obestřel ještě tam na kraji silnice, kde na ně zaútočili. Znovu.
"Musíme o tom říct Ashley," prohlásil, když Amy konečně zavřela ránu a omyla krev. S nějakým obvazem se neobtěžovala, vzhledem k tomu, že se měl za chvíli proměnit.

Alfa na něj upřel své klidné modrošedé oči. V kuchyni byli jen oni tři, Sutan si odnesl kulku, aby ji prozkoumal, a Terrance poslali, aby podal zprávu smečce - hlavně ostatním Betům - že mají být opatrní. Byli si vcelku jistí, že útočníci míří na vyšší pozice, než jsou nějací Gamové čí Deltové smečky.
"To ano," přikývl a natáhl se pro telefon ležící na pultu, Amy si zatím u dřezu čistila a desinfikovala nástroje. Telefonát trval jen krátce, nejdelší bylo přesvědčování Juliana, aby mu Královnu přepojil.

Beta mu zatím připravoval kuřecí sendviče, dobře věděl, že bude na hojení potřebovat extra proteiny. Muž naproti němu se napjal, a když k němu pak blondýn vzhlédl, akorát odpovídal, že je i on v pořádku. Nad podtónem majetnické žárlivosti, který Adamovi zbarvil hlas, si jen povzdechl. Přinejmenším byl zraněný a už se za to omluvil. A abychom byli upřímní, Tommy se přistihl, že si na něj po tom útoku začal dělat nároky i on. Vzpomínka na to, jak byl připravený bránit svého Mate, ho trochu šokovala. Byl by se tam bez váhání vrhl před něj, jen aby ho udržel naživu a v bezpečí. Cítil k němu totéž, co ke svému původnímu Alfovi, svému otci. Jejich vztah se během těch pár měsíců tak strašně změnil...

Blondýnek se sklonil zpátky k tácu a v tichosti dokončil přípravu jídla, ztracený ve vlastních myšlenkách. Adamovi se ho podařilo přivést do reality až na třetí pokus.
"Jsi v pořádku, Tommy?" podíval se na něj trochu ustaraně.
"Jo... Jo, jsem v pohodě," pokrčil rameny a přešel k němu, aby před něj postavil svůj výtvor. "Jez, budeš potřebovat všechny svoje síly," kývl k jeho rameni. "Co Ashley?"
"Díky," Vyšší muž si přitáhl tác blíž k sobě a ani se nesnažil protestovat. Měl silné podezření, že kdyby to zkusil, nacpal by mu to bloňďáček do krku sám.
"Zněla opravdu překvapeně, sdílela tvůj názor na původ útočníků, taky tvrdí, že to na ně chce někdo hodit," odpověděl a zdvihl jeden ze sendvičů. Očima sledoval Tommyho, jak se vyšvihl na židličku vedle něj.
"Je to chytrá žena," přikývl blondýn. Několik dalších minut jen mlčky sledoval, jak jí.

"Proměníš se, až budeš u sebe, že jo?" zamračil se lehce, ani se nepokoušel skrývat svoje obavy. Rána způsobená stříbrem nebyla žádná sranda a pro něj bylo utrpení vidět Adama v bolestech.
"Proměním. Pořád se o mě tak bojíš? I po tom výlevu?" Černovláskovi na tváři hrál unavený úsměv. Pomalu dojídal první sendvič. Tommy jen protočil oči a povzdechl si:
"Jak vidíš..."

"Podívej, vážně mě to předtím mrzí." promluvil Alfa tiše, když polkl sousto. Amy si akorát dobalila věci.
"Já vím," přikývl a otočil se na ni, akorát byla na odchodu. "Díky, Amy,"
"Nemáš zač," usmála se a střelila po Adamovi pohledem, pak se podívala zpátky na něj. "Dohlédni, aby se proměnil. Je důležité, aby mu ta kost srostla správně, nechceme, aby byl náš Alfa pohybově omezený," dodala a upřela na zmiňovaného přísný pohled. Adam najednou vypadal vyděšeně, uměla hodně silně zapůsobit.
"Slibuju, Amy," zašklebil se blondýn. Přímo se bavil pohledem na jejich velkého drsného Alfu v tomhle stavu. Ranhojička jen kývla, mávla na ně a zanechala je samotné.

"Kruci, jak je malá, tak umí bejt pěkně děsivá," zamumlal černovlásek, než se zakousl do dalšího sendviče.
"Jen to bere vážně a to se mi na ní líbí," Adam jen cosi zavrčel a pokračoval ve žvýkání. Ani jeden nic neřekl, dokud neskončil a nevyndal si z ledničky lahev vody. Tommy mezitím všechno uklidil a pak se na něj s očekáváním otočil.
"Co je?"
"Do pokoje. Hned," zavelel a kývl směrem ke dveřím.
"Ty si fakt chceš bejt jistej, že se proměním, co?" povzdechl si, a když se nedočkal žádné odpovědi, svěsil rezignovaně ramena. "Vždyť už jdu," protočil panenky a se svým Betou v patách zamířil z kuchyně. Hřejivý úsměv, který se mu rozlil po tváři, ze svého místa blondýnek vidět nemohl.
***
Jakmile se Adam zastavil vedle své postele, věnoval druhému muži krátký pohled a pak se začal bezostyšně svlékat. Nesnažil se o svůdnost - už jen kvůli zraněnému rameni si musel počínat víc než opatrně, několikrát dokonce usykl - ale i tak bylo pro Tommyho těžké na něj nezírat. Aby nebyl tak nápadný, přešel raději k oknu a zadíval se do elegantně nasvícené zahrady. Dobře si uvědomoval, jak hloupé tyhle myšlenky byly. Adam byl, do pekla, zraněný! Přesto ale nedokázal zastavit obrazy z jejich společné noci, které se mu objevily před očima. Musel se zevnitř kousnout do tváře, aby své rozbouřené hormony udržel na uzdě. Věděl, že by Adam jeho vzrušení vycítil. Pořád nedokázal odolat jeho přitažlivosti, a to i když ho viděl jen skrz odraz v okně. Vypadal tak zatraceně pěkně, když kráčel k nočnímu stolku, aby se dlouze napil z lahve. Blondýnek musel ještě pevněji stisknout zuby, aby se uhlídal.

Ve vlčích smečkách nebylo nic neobvyklého, že to členové s oblečením moc nepřeháněli. I ve svých lidských podobách byli částečně vlky, bylo jim tepleji a neměli problém s nahotou ve společnosti ostatních. Díky tomu pak využívali všemožných příležitostí hromadit se jako psi a spát pospolu v příjemné hřejivé atmosféře smečky. I Tommy to ve své bývalé smečce občas dělával, ale mnohem častěji takhle spával jen se svou sestrou a neteří - v takovém případě oblečený. Během doby, co byl součástí Losangeleské smečky, si už víckrát všiml menších skupinek, které se toho účastnily pravidelně, ale on sám to ještě nezkusil, necítil se na to. Ještě nestihl natolik zdomácnět, i když si byl jistý, že by ho přijali.

Tichý zvuk Adamových kroků za ním ho vrátil do reality. Sledoval, jak jeho odraz sklouzl na čtyři. V téhle poloze ho sice moc neviděl, ale podle Alfa energie, která ho vzápětí zasáhla do zad, bez problému poznal, že se proměnil. Jeho kůže začala brnět. Roztřeseně se nadechl a otočil právě ve chvíli, kdy se velký černý vlk začal sápat na postel. Krátce zakňučel, když na ni položil svou pravou tlapku a vystřelila mu do ní ostrá bolest. Tommy se okamžitě pohnul dopředu, aby mu pomohl, ale zastavil se, když Adam hladce vyskočil nahoru.

'Spokojený?' zaslechl v hlavě jeho hlas, jen co se na posteli stočil do klubíčka a otočil k němu svou velkou hlavu. Začenichal ve vzduchu a olízl si čumák, jasně cítil, na pokraji jakého stavu se Tommy nachází.
"Dalo by se říct," Blondýnek se v jeho očích skoro utápěl, jeho vůně a energie s ním udělaly své, to si musel přiznat. Najednou si připadal poněkud ztracený, jeho úkol byl splněn, tak by měl jít, ne? Přesto tu nadále postával a zíral na svého Alfu jako idiot. Čekal. Na cokoliv. A Adam ho jen provrtával pronikavým pohledem, jako by mu nahlížel přímo do duše, až se blondýnek začal cítit trochu nepříjemně. Nervózně se ošil.
"Asi bych měl j..."
'Zůstaneš tu se mnou?' přerušil ho Alfův tichý hlas a on si musel olíznout své náhle suché rty. Hned si připadal o trochu šťastnější. Pomalu přikývl, zachovávaje si tvář, ale soudě podle jeho vlčího úšklebku měl silné podezření, že přesně ví, jak se doopravdy cítí.

Skopl boty a vlezl si na postel vedle něj, kde se pohodlně natáhl na záda a zadíval se do stropu. Když pak ucítil, jak se matrace vedle něj prohnula, natočil hlavu a spatřil, jak se k němu černý vlk plazí blíž. Vzápětí se přitulil k jeho tělu a položil mu opatrně hlavu na břicho.
'Dobrý? Netlačím tě? Věděl jsi, že se Mates hojí rychleji, když jsou spolu?'
"Dobrý. To proto jsi se mnou po tom výbuchu zůstal?"
'Přesně tak, byls na tom zoufale špatně a Amy mi tohle poradila, i ji překvapilo, jak rychle ses z toho dostal,'
"Tak to je hodně dobrý," zamumlal Tommy, nedokázal odolat nutkání natáhnout ruku a dotknout se černé srsti. Byla jemnější, než si myslel, a Adam nevypadal, že by mu to vadilo. Dokonce se v doprovodu tichého hufnutí spokojeně otřel čumákem o jeho tričko. Musel se usmát, parchant jeden teritoriální, blesklo mu hlavou. Přesto se na něj nedokázal zlobit za to, že se mu líbí, když si ho může označkovat svým pachem. Znovu si povzdechl a zavřel oči, dlaní ho nadále hladil po krku a zádech. A i když tu on nebyl tím zraněným, cítil se příjemně v teple a bezpečí. Uvolňovalo ho to.

'Tommy...'
"Ano?" zamumlal líně.
'Řekneš mi o sobě a Královně Ashley
?' jeho hlas zněl zvědavě a nejistě zároveň. Ani stopy po původním vzteku a žárlivosti. Teď už mu přece odpověď upřít nemohl, ne?
"Kdysi dávno, ještě ani nebyla královnou, jsem ji potkal v jednom klubu v Miami. Byl jsem zrovna v období, kdy... Fajn, opustil jsem smečku, abych se podíval do světa a utekl povinnostem. Byl jsem mladej a tak kurevsky hrdej, nedokázal jsem se srovnat se ztrátou svej pozice Bety, kterou mi sebral jeden nově příchozí vlk. A tak jsem prostě odešel a nějakou dobu cestoval. Tenkrát na tom místě měli open music night, hrál jsem pro několik kapel, co jsem už znal z dřívějška. Po koncertu jsme šli něco vypít, zrovna jsem se vracel od baru s dalším pivem, když jsem poblíž ucejtil upírku. Byla to Ashley, sledovala mě od nedalekýho stolu. Bylo jasný, že dobře věděla, co jsem zač. Když se na mě usmála a mávla na mě, abych si přisedl, udělal jsem to. Ze zvědavosti. Ukázala se jako milá holka, necejtil jsem z ní žádnou zradu. Jen si chtěla popovídat o hudbě a kytarách. Viděla mě hrát, a tak mě poprosila, abych ji něco naučil. Nejdřív jsem ji podezíral z nějakej levárny, ale pak jsem na to kejvl. Myslel jsem si, že si dělá srandu, rozloučili jsme se. Potřebovala si něco zařídit, ale slíbila, že si mě tam příště najde," začal Tommy, ztracený ve vzpomínkách, nepřítomně Adama drbal za uchem. Spokojeně hufnutí, které se Alfovi vydralo z hrdla, mu vyloudilo na tváři úsměv.
"Našla si mě o pár dní později a pozvala k sobě. Můj vlk v její blízkosti působil nenuceně, tak jsem zůstal v pohodě a šel s ní. Vlastně měla docela talent, ale stejně měla radši basu. Říkala, že jí některé tóny připomínají tlukot srdce a proudění krve v žilách,"
'Spali jste spolu?'
"Ne hned, poprvé jsme spolu vlezli do postele až po několika lekcích," pokrčil rameny, odmítal se za to stydět, nikdy nelitoval, že se s nějakou ženou či mužem vyspal. Tenkrát to potřeboval, tak proč si něco upírat, když měl přímo pod nosem pěknou příležitost? Sex byl sex, zábava. A ani jeden z nich si pak nestěžoval.
'Pletky s upírama se obvykle odsuzují, ví o tom někdo?' zeptal se Adam, a protože v jeho hlase nezaznělo žádné obvinění, rozhodl se odpovědět. Zjistil, že by mu docela ublížilo, kdyby ho odsoudil za to, koho si v minulosti přitáhl do postele.
"To vím... Ode mě se to dozvěděla jen ségra a pochybuju, že se s tím Ashley nějak chlubila. Vlastně je mi to vcelku šumák, nestydím se za to," konstatoval důrazně.
'Nesoudím tě, jen mě to zajímalo. Milovals ji?'
"Já vím. Jestli jsem ji miloval? Do určitej míry asi ano, možná. Ale mezi náma to bylo hlavně o hudbě a sexu, po nějakej době se musela odstěhovat a já udělal totéž. Brzo potom jsem se vrátil ke smečce a vybojoval si zpátky svoji pozici," Adam podezřele mlčel.
"Vyklop to,"

Velká vlčí hlava se zdvihla z jeho břicha, jak se mu chtěl Adam podívat do očí.
'Pokud bys dostal šanci, udělal bys to znovu?' Blondýn se krátce uchechtl a potřásl hlavou, úleva v modrých planoucích očích byla všeříkající.
"Nejspíš ne,"
'Proč?'
"Zaprvé proto, že kdyby se to provalilo, začal by nám oběma Upíří i Vlkodlačí koncil funět na krk. Pár století zpátky za to vlkodlaky i upíry popravovali, teď by nám udělali ze života peklo, jen aby nás rozdělili. Zadruhé, je tu naše postavení, hlavně její. Jako nablblá královna si musí najít krále ze svýho druhu. A zatřetí... jsi tu ty,"
'Já?' Adam se zájmem a možná i trochou naděje naklonil hlavu na stranu. Tommymu to připadalo neskutečně roztomilé.
"Ty. Jsi můj Mate. Úplně bych to celý mezi náma posral, kdybych chtěl bejt s někým jiným, to už mi došlo,"
'Jak to myslíš?' nastražil Adam uši.
"Myslím tím, že patřím k tobě, hlupáčku," protočil oči a pohladil ho po čumáku. Přál si, aby o tomhle mohli mluvit oba v lidské formě, aby mohl vidět jeho reakce, ale zmatený pohled a jeho ocas, který mu teď bubnoval do nohy, mluvily za vše.
"To znamená, že to chci zkusit, být tvůj Mate. Ale!" zdvihl Tommy ruku, když kmitání huňatého ocasu zrychlilo, jak se jeho nadšení stupňovalo.
'Proč to s tebou vždycky musí mít nějaké ale?' zasténal Adam v jeho hlavě a on se musel ušklíbnout.
"Protože jsem komplikovanej a to ty miluješ... Mojí podmínkou je, že si zkusíme, jaký by to bylo. A to až do příštího úplňku, ten je za tři tejdny, uvidíme, jak to půjde. Nechci do něčeho tak důležitýho skočit po hlavě. Doufám, že je to pro tebe únosný," najednou působil i on trochu nejistě.
'Jasně, samozřejmě! Abych byl upřímný, bál jsem se, že se mnou po dnešku už nebudeš chtít nic mít,'
"Uvědomil jsem si, že tě chci, právě díky dnešku. Mohli jsme tě ztratit, jsem tě mohl ztratit..." odmlčel se, znovu bezděky zabořil prsty do teplé černé srsti. "Nechci se tak znovu cejtit, nechci už plejtvat časem na nějakej podělanej odstup. Jsi dobrej chlap, dobrej Alfa... a já věřím, že budeš i dobrej Mate,"
'Tommy... víš, že pro tebe udělám cokoliv. Přijímám tvoji podmínku, nech mě, abych ti ukázal, jak moc vážně to s tebou myslím,' zamračil se Adam, snažil se vypadat tak vážně, jak mu to jeho vlčí podoba dovolovala. Jeho vlk souhlasně hufnul a olízl bloňďáčkovi tvář. Ten se musel usmát.
"Dobře, ale promluvíme si až zejtra, teď musíš odpočívat,"

'Proměníš se a zůstaneš tu se mnou?'
"Jo, pohni se trochu," odpověděl Tommy, a když ho Adam poslechl, sklouzl z postele a svlékl se. Potom se otočil tváří k Adamovi, který ho propaloval trochu hladovým pohledem. Přes rty mu přeletěl drobný úsměv, cítil, jak se černému vlkovi i jeho pánovi pohled na jejich nahého Tommyho líbí. Dokonce se neubránili nadšenému zavrčeni, když se vedle postele objevil skoro bílý vlk. I když už se ve vlčích formách viděli, tohle bylo jiné. Dokonce speciální. Byli si teď mnohem blíž, a když Tommy vyskočil nahoru, mohl zřetelně cítit tu sílu, která ho k němu táhla. Opatrně přistoupil blíž a lehl si vedle druhého zvířete, větší část jejich těl se dotýkala. Tentokrát svého vlka bez nejmenšího zaváhání nechal snížit hlavu a olíznout spodní stranu Alfovy brady až na tvář. Znamenalo to uznání jeho dominance a pozice, ale zároveň to byl i pozdrav.

Adam mu to oplatil otřením svého čumáku o ten jeho a přisunul se blíž.
'Jsi krásný,' řekl prostě.
'Ani ty nevypadáš špatně,' vrátil mu blondýn s trochu arogantním vlčím úšklebkem, uvnitř se ale cítil potěšený. Adam si odfrkl, ale nechal to být, raději hluboko do plic nasál jeho vůni. Obklopovala je směs jejich pachů a Tommy spokojeně přijal ten bezpečný hřejivý pocit, který už očekával.

'Takže jsme teď spolu?' ujasňoval si to Adam.
'Ježiši! Na Alfu seš občas fakt pomalej!' hufnul Tommy a šťouchl ho čumákem do boku.
'S tebou jeden nikdy neví.'" uchechtl se černovlásek v jeho hlavě, zatímco ho hravě kousnul do bílého ouška. Blondýnek se jen znovu zašklebil a potřásl hlavou.
'Myslel jsem, že se ti líbí, jak tě natahuju,'
'To víš, že jo,'
'Jo, jsme spolu, Adame,'
'Skvělé, i po tom všem to dneska dopadlo líp, než jsem čekal. Jen jsem se musel nechat postřelit, abychom se konečně dali dohromady,' zamával ocasem, dokonce i ve své vlčí podobě zářil.
'Bože, drž už hubu a spi,' zavrčel Tommy a položil si hlavu na přední packy.

Adam se skrz jejich myšlenkové spojení zasmál, pak poslušně následoval jeho příkladu, ocas obtočil kolem drobnějšího vlka a zavřel oči. Takhle šťastný se už hrozně dlouho necítil.
 

31 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 1. února 2015 v 16:43 | Reagovat

Jééé, tak to je fajn, že si to konečně vyjasnili. :D Snad to v dalším díle zase neposerou, budu se modlit. :-D Tradičně děkuju za překlad :-)

2 Extasy Extasy | Web | 1. února 2015 v 17:23 | Reagovat

Prostě dokonalost! Nic jinýho se o tom ani napsat nedá. Je jasný, že nejlepší bývají takový ty vyhrocený situace, ale když jsou potom oba takhle spokojený, mám z toho fajn pocit. Akorát to asi nebude trvat dlouho, mi něco říká. Ale teď si nebudu kazit ten pěkný dojem.

Moc se těsím na další díl a přidávám velký dík za překlad :-)

3 In In | 1. února 2015 v 18:51 | Reagovat

Když jsem dočítala tak jsem se usmívala jak blbeček , to semnou tahle povídka dělá :-D tak moc se mi to líbilo , nejvíc jak už spolu rozmlouvali a Adam byl proměněný ,rozesmál mě ten bubnující ocas :-D vyjadřující Adamovu natěšenost a vůbec celý díl byl sladký , dík za překlad a těším se moc na další dílek :-D

4 věra věra | 1. února 2015 v 19:26 | Reagovat

Jéé miloučké,sladˇounké:33....Ještě že je Adam vpořádku:)...Moc se klepu na další úžasný překlad:))

5 Karin Karin | 1. února 2015 v 22:40 | Reagovat

Tahle povídka je nádherná moc děkují že jí překladaš. :D  :-D

6 Steeeva Steeeva | Web | 1. února 2015 v 23:14 | Reagovat

tak to som rada, že to nie je nič vážne a Adam je v pohode ako tak :-)
no a ten zvyšok bo bolo to milé a rozkošné aaaa :-P trochu som sa bála rozhovoru ktorý Adam nadhodil ale dopadlo to všetko v pohode :-D
no najviac ma dostalo asi vrtenie chvostom pri Adamovi :D  :D  :D keď mu povedal, že to chce skúsiť ... rozkošný :D  :D

7 Janimi Janimi | 2. února 2015 v 15:32 | Reagovat

Ten dôverný rozhovor Adama a Tommyho bol tak príjemný a milý :-D  :-D  ;-) Adam ako vlk , vedľa Tommyho rozkošný... romantika ako vyšitá aj u vlkolakov ;-)  :-D Vďaka za námahu s prekladom stála za to ;-) !!!

8 Ratliff Ratliff | Web | 2. února 2015 v 16:56 | Reagovat

Díky za další díl Psance, Zuzu.

Je dobře, že se Tommy konečně poddal svým citům k Adamovi.

Těším se na další díly! ;)

9 Miki Miki | 2. února 2015 v 18:08 | Reagovat

Moc děkuju za věnování a překlad další kapitolky. 8-) Budu psát pořád to samé: je to úžasná povídka a já sem k tobě chodím snad každý den (někdy i několikrát) šmírovat, jestli se tu náhodou neobjevil další dílek. O_O Tato část je roztomilost sama, a ano, ten ocas byl vážně dobrý. :-P

10 Zuzu Zuzu | Web | 2. února 2015 v 18:44 | Reagovat

Koukám, že se všem nejvíc líbí představa Adama vrtícího ocáskem :DD Mě to taky dostalo, když jsem to četla :D

11 Nade Nade | E-mail | Web | 2. února 2015 v 18:45 | Reagovat

Nakonec to vypadá jako úžasná idylka, moc jim to přeju. Ale mám pocit, že je ještě čeká zkouška ohněm. :-D
Jsme vážně zvědavá, kdo se skrývá za těmi útoky. Ashley nepodezírám, ale jeden nikdy neví...
Díky za kapitolku a těším se na pokračování. :D

12 TýTý TýTý | 5. února 2015 v 14:52 | Reagovat

Takže už si to mezi sebou urovnali.. :-D Alespoň, že Adam nevyváděl nebo se zase nestrhla nějaká žárlivá scéna kvůli Ashley.. :-D By mu to znova tak lehce neprošlo :-) Ale jsou spolu sladký :-D Hodně mě zajímá kdo to na Adama vystřelil..
Díky za další díl a omlouvám se že jsem se ke komentáři nedostala dřív.. :-)

13 Katka Katka | E-mail | 31. července 2015 v 10:21 | Reagovat

To je tak sladký jak je  Tommy odměřený a Adam na něj furt doráží. :-D  :-D  :-D  :-D Konečně se Tommy rozhoupal :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama