Rozervaný psanec XIV.

11. února 2015 v 23:23 | ZuzuLambliff ௸ |  Překlad - Rozervaný psanec
Věnováno: Anonymovi, Extasy, In, věře, Karin, Steeevě, Janimi, Ratliffovi, Miki, Nade a TýTý. Děkuji za vaši trpělivost :)
Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho :( I když jste vlastně ani o moc nepřišli, tohle je takový mezidíl :)

Následujícího rána, dokud se rozvalovali v Adamově pokoji, bylo všechno v pořádku. Tommy si dokonce užíval probouzení se v hřejivém kokonu Adamova velkého těla, které se k němu ze zadu tisklo. Líbilo se mu, jak se jejich vůně míchaly do sebe, ukolébávalo ho to, až se dostal do stavu, kdy se vznášel někde mezi spánkem a bdělostí. Bylo úžasné, jak spokojený a vláčný najednou jeho vlk byl. Někdy během noci se on i ten černý stáhli někam do pozadí, protože se oba probudili v lidských formách.


Trochu trapná chvíle nastala, když se oblékli - Adamovo rameno už díky blondýnkově přítomnosti a proměně vypadalo mnohem mnohem lépe - a přemístili do kuchyně, kde už několik dalších vlků snídalo. Ti na ně okamžitě upřeli zvědavé pohledy, jasně cítili jejich smíchané pachy. Tommy jen těžce polknul a pustil se do přípravy sendvičů pro oba, ramena měl napjatá, tvář bez výrazu, jeho Alfa se zatím o čemsi bavil se třemi Gamy a Deltou, kterých už si Beta sice všimnul, ale skoro je neznal.

Adam si jeho nepříjemného pocitu všiml, přistoupil k němu a postavil se za něj. Nosem se začal něžně otírat o jeho krk, zasypávaje ho motýlími polibky, to nastavené místečko přímo křičelo po jeho pozornosti. Způsob, jakým se drobné tělo pod ním otřáslo a jak z něj všechno napětí opadlo, mu napověděl, že udělal správně. Usmál se proti té jemné kůži, zatímco mu obtáčel ruce kolem pasu, pokládaje si bradu na jeho rameno, aby se mohl dívat, co dělá. Čím více se dotýkali, tím byl blondýnek klidnější a uvolněnější. Zůstali tak, mlčky, bez jediného slova, zvědavých pohledů vlků za sebou si nevšímali.

"To je na tom to tvoje rameno o tolik líp, nebo to jen hraješ, Alfo?" zeptal se Tommy, pokládaje si ruce na linku. Snídaně byla hotová.
"Pořád ho cítím a pochybuju, že bych tou rukou zvedl auto, ale jinak je to dobrý," odpověděl a vtiskl mu další polibek, než se odtáhl natolik, aby si ho mohl přetočit čelem k sobě. Musel se usmát, když si Betovy dlaně našly cestu pod jeho tričko, v prstech jemně sevřel jeho bradu a natočil mu tvář k sobě, vzápětí se něžně přisál k jeho našpuleným rtům.
"Jsme spolu, pamatuješ? Nehodlám tě před nikým schovávat. Nechci, aby ses před smečkou nebo mnou cítil špatně, můžeš se mě dotýkat, kdykoliv jen budeš chtít, miluju to," usmál se na něj, připadal mu tak strašně krásný, jak se tak na něj díval, než nakonec přikývl.
"Pojď, jdeme se najíst, padám hlady," zavelel Alfa, než ho naposledy políbil a definitivně propustil. Vzal jeden z talířů, ve volné dlani sevřel tu blondýnkovu a odvedl si ho do čela stolu, u kterého jedli i ostatní. Ani na vteřinu nepřestali s tím, co dělali, ale i tak věděli o každém jejich kroku, což by Tommymu mělo být nepříjemné, ale Adamova tichá slova mu stále rezonovala v hlavě a on se snažil udělat, o co ho požádal.

Byl stále hluboko ponořený do vlastních myšlenek, když si ho Alfa, namísto, aby ho nechal posadit vedle sebe, stáhl bokem na klín. Bledou tvář okamžitě zbarvil ruměnec a on se v tu chvíli za svou dívčí reakci opravdu nesnášel, nic však neřekl. Stačilo pár vteřin, aby se uvolnil a vyloudil na rtech drobný úsměv, pak se konečně pustil do jídla. Věděl, že teď musí jeho Alfa hodně jíst, aby se mu vrátily síly, a tak snídali, poslouchali ostatní vlky a sem tam se k jejich rozhovoru připojili.

***
Během pár následujících dnů Adam uspořádal zasedání úzkého kruhu smečky zahrnujícího Bety, aby jim sdělil nejnovější informace a varoval je, aby si během svého pohybu po městě či lesích počínali nanejvýš opatrně. Tommy seděl na područce Adamova pohodlného křesla a poslouchal konverzaci. Nemohl si nevšimnout Isaacova úšklebku a Sutanova krátkého spokojeného přikývnutí, když mu Adam majetnicky položil dlaň na koleno, ale jen protočil oči a nechal černovláska, ať si ho drží, jak chce.

"Co budeš dělat? Měl by se někdo z nás znovu pokusit je vystopovat?" zeptal se štíhlý Beta Brad a, jak stál vedle gauče opřený rukou o jeho opěradlo, vystrčil bok do strany. Tommy viděl, jak střelil svýma hnědýma očima k místu, kde se ho Alfa dotýkal, než se mu znovu podíval do očí.
"Ne, Brade, je to zbytečné. Ani Sutan s Terrancem je nedokázali vyčenichat, a to tam byli sotva pár minut po útoku. Použili nějaké byliny, aby zamaskovali svůj pach, a věděli, jak se beze stop pohybovat po lese," potřásl Adam hlavou.
"Co řekla Královna?" zeptal se trochu prošedivělý muž, Lee Cherry, svou paži položenou kolem ramen své manželky, osudové Mate Scarlet. Oba seděli na gauči, žena měla jednu dlaň položenou na břiše. Všichni věděli, že je v očekávání, z čehož byla celá smečka pochopitelně nadšená. Nová vlčata byla vždy vítána a chráněna celou smečkou.
"Pěkně ji pobouřilo, že nás napadli na jejím území, a ujistila mě, že to rozhodně nebyla na její příkaz," odpověděl Adam klidně.
"Věříš jí?" nadhodila pochybovačně Sasha s rukama založenýma na hrudi, její čokoládová kůže vypadala, jako by přímo žhnula. Nedůvěra se kolem ní vznášela v těžkých vlnách. Tommy se napjal.
"Nemyslím si, že lhala. Vypadala upřímně, když jsme za ní byli, a to nemluvím o tom, že ji znám už dlouho," pronesl suše a ucítil, jak prsty ne jeho koleni ztuhly. Upřel na muže vedle sebe svůj pohled.

"Nemyslím si, že by nám lhala a měla proti nám zároveň rozjeté tažení. Čím jsem si ale naprosto jistý, špička naší smečky není v bezpečí a tím myslím vás, moji Betové, a sebe. Chci, abyste byli maximálně opatrní a dohlíželi na skupiny, za něž jste zodpovědní. Varujte je a ujistěte se, že se nebudou nikde potloukat sami," pronesl nakonec černovlasý.
"To zní jako dobrý plán," přisvědčil Longineu, jeho dredy se při každém pohybu hlavou rozlétly do všech stran.
"Ale bude to stačit?" promluvil znovu Brad, pochyby jasně vepsané v zarostlé tváři. "Nemůžeme si být jistí. Nepřítel útočí neočekávaně a zjevně se nebojí použít jakoukoliv zbraň, když jim to zajistí dosažení cíle,"
"Nebylo by lepší odvést vlčata do úkrytu?" zeptala se žena se zrzavými vlnitými vlasy. Tu si Tommy pamatoval dobře, jmenovala se Brooke, v lidském životě dělala tanečnici, ale to nebyl ten důvod. Bylo to její silné působení a oddanost mláďatům a vlkům na nejnižších příčkách smečky. Byla zvláštním vlkem, ne opravdová Beta - její energie nebyla dostatečně silná a syrová - spíš by se dala označit jako takzvaná "Alfova žena", a on si byl jistý, že kdyby Adama zajímaly ženy a ona neměla manžela člověka, tvořili by skvělý silný pár. Přesto je pojilo pevné přátelství, a vzhledem k tomu, že se mohla volně pohybovat a měla dobré vztahy se ženami ze smečky, pomáhala ostatním Betům a, když bylo potřeba, zastávala roli mírotvůrce.
"Nemyslím si, že by po nich někdo šel, ale dokud nám hrozí další útok, měli bychom být opatrní a neriskovat zbytečně jejich bezpečí. Promluv o tom s rodiči a ty, kteří o to stojí, odveď do jednoho z krytů. Snaž se, aby pochopili vážnost situace,"

Tommy přemýšlel, proč to Adam prostě nenařídil, ale tohle nebylo poprvé, kdy byl svědkem toho, že si zvolil jinou cestu. Jak se tak rozhlédl, přistihl Brada, jak na něm stále setrvává pohledem, obočí lehce zkrabatělé. Tvrdě opětoval oční kontakt, dokud druhý Beta, nacházeje v jeho očích zřejmě to, co hledal, neuhnul. Bloňďáček moc nevěděl proč, ale jeho chování ho začínalo docela solidně vysírat.
"Chápu," přikývla Brooke, tato záležitost byla pro teď vyřízená.

"Taky bych byl rád, kdyby Terrance, Longi a Isaac zdvojnásobili ostrahu v mém domě. Přidejte, prosím, nějaké své lidi, kterým to nebude vadit, ke stávající ochrance. I když je riskantní shromáždit všechny Bety na jedno místo, bude snazší to tu ubránit v případě dalšího napadení. Nechci o nikoho z vás přijít, zatímco se budeme pokoušet přijít na to, co se to tu k čertu děje a komu tak moc ležíme v žaludku. Tommy..." otočil Alfa hlavu a podíval se na jmenovaného, teplo a starost v jeho elektrizujících modrých očích bylo nepřehlédnutelné. "Rád bych tě pověřil udržováním kontaktu s Královnou. Znáš ji nejlíp z nás a ona k tobě bude možná o něco vstřícnější, co se sdílení informací týče. Je to tak v pořádku?"
"Samozřejmě," pokrčil Beta nezúčastněně rameny a snažil se nevšímat si lehkého třasu, který mu přejel po páteři, když ho ta teplá dlaň jemně stiskla.
"Díky. Abych byl upřímný, rád bych si tě nechal tady, to ty jsi byl zjevně cílem prvního útoku, vzhledem k tomu, že se ten chlap neodpálil, dokud ses nedostal blíž," dořekl a Tommy se musel hodně snažit, aby se nenapjal.

I když se Adam pokoušel, aby to nezněl jako uvalení domácího vězení, byl to prakticky příkaz, že má zůstat. Už už chtěl protestovat, ale pak se zarazil. Sám sobě musel přiznat, že měl nejspíš pravdu. A co bylo špatného na tom, že chtěl mít svého Mate nablízku a v bezpečí? Nemohl ho za to vinit. A pokud k sobě měl být opravdu upřímný, i on se o Adama bál. Měl svoje pochyby o tom, že to právě on je hlavní terčem. Myslel si, že to Adama se chtějí tak urputně zbavit, smečku bez Alfy bylo snadné svrhnout. Pravdou však bylo i to, že vymlácením Betů by silně narušili strukturu a rovnováhu smečky - nemluvě o bolesti, kterou by to Alfovi způsobilo. Možná, že přesně tohle chtěli. Třeba očekávali, že když pěkně jednoho po druhém pozabíjejí, udělá ve vzteku nějakou chybu a dá jim tak příležitost k poslednímu smrtícímu útoku. Tommy s ním už svoje obavy sdílel a Adam nevypadal, že by to bral na lehkou váhu.

"Asi máš pravdu, zůstanu tady," protočil dramaticky oči, ale ano, chtěl co nejvíc pomoct. Navíc tak mohli být víc spolu, úplněk a konec jejich zkušební lhůty se blížil, musel se rozhodnout, jestli podstoupí Mating rituál, nebo ne.
"Díky," věnoval mu černovlásek hřejivý upřímný úsměv, který se lehce odrazil i na Tommyho nesouhlasně našpulených rtech. Vyšší muž na něj ještě mrknul, než se otočil zpátky k ostatním.
"Sutane," oslovil štíhlého vlka v černém, ten jen přikývl, jeho pohled říkal, pokračuj. "Rád bych, abyste ty a tvoji vlci využili svých kontaktů a trochu čmuchali okolo, možná se vám přece jenom podaří něco zjistit,"
"Máš to mít, zlato," zapředl oslovený, Tommyho úsměv se bezděčně rozšířil. Líbila se mu jeho přidrzlá sebejistota.
"Co se Brada a Sashy týče, přál bych si, abyste se vy a vaši lidi postarali o zbytek smečky. Scarlet," podíval se na těhotnou vlčici. "Ty a Lee se můžete rozhodnout, jestli půjdete do krytu s vlčaty a jejich rodiči, nebo tu zůstanete, ale byl bych raději, kdybyste udělali to první i s vašimi lidmi a dohlédli na bezpečí těch nejmenších."

Mates se na sebe na dlouhou chvíli zadívali, než naráz souhlasně přikývli. Pak Lee promluvil:
"Půjdeme a vezmeme s sebou naše lidi, abychom si mohli být jistí, že se našim nejmenším nic nestane," dokončil a sevřel manželčinu ruku ve své, aby dal jasně najevo, že pro ni udělá cokoliv.

Adam přikývl, jeho vážný výraz trochu povolil.
"Dobře, lidi, pokud nejsou žádné další otázky, nechám vás jít," pronesl a přeletěl je pohledem, a když se nikdo neozval, přikývl a postavil se. "Buďte v bezpečí," řekl tiše, hlas zbarvený starostí. Všichni souhlasně zabručeli.

Jakmile byla většina z nich pryč nebo roztroušena po domě, zabývajíc se svými úkoly, otočil se Adam zpátky na Tommyho, který stále seděl na područce jeho křesla. Jejich oči se setkaly a Alfa zdvihl ruku, aby jejím hřbetem pohladil jeho bledou tvář. Blondýnek se znovu lehce usmál, nedokázal zabránit instinktivnímu opření se do jeho dotyku, teď už neodolal úsměvu ani Adam. Naklonil se k němu a vtiskl na jeho růžové rty dlouhý jednoduchý polibek. Oba je okamžitě obklopila příjemná teplá energie, jejich vůně se smíchaly, Tommymu se z toho až zatočila hlava, ale než na to stihl zareagovat i jeho rozkrok, byl Adam pryč. Ucítil totiž za sebou ve dveřích Terrancovu přítomnost.
"Uvidíme se později u mě v ložnici?" zapředl sotva hlasitěji než šeptem černovlasý, roztoužený pohled v jeho očích sliboval hodně.
"Ano," vydechl a skousl si ret. Ucítil, jak mu Adam palcem přejel po spodním rtu a stlačil ho, aby ho osvobodil zpod zubu. Pak byl, po dalším spalujícím pohledu, zády k němu, připravený vyřídit cokoliv, co Terrance potřeboval. Bloňďáček se musel několikrát nadechnout, aby se trochu posbíral. Vzpomínky na to, co se v oné zmiňované místnosti už odehrálo, mu zrovna nepomáhaly. Cítil, že bylo na čase zvážit další nevyjasněnou záležitost ohledně jejich vztahu, tedy tu, kdy mu Adam slíbil, že mu dá to, co doopravdy potřeboval. Možný by to mohli dnešní noci znovu otevřít.

Z myšlenek ho vytrhlo až ostré odkašlání, když se však otočil, jeho smysly už zachytily jen zavírající se dveře do zadní zahrady. Vyrazil tím směrem, a když je znovu otevřel, uviděl Brada stojícího s rukama v bok. Blondýn zdvihl obočí, přešel k baru a vytáhl si z ledničky lahev piva. Cítil, jak k němu hnědovlasý muž přistoupil blíž. On i jeho vlk ho doslova rentgenovali, z čehož se Tommymu zježily snad všechny chloupky na těle.
"Co chceš, Brade?" promluvil, zatímco si otevíral lahev, ze které se vzápětí dlouze napil. Celou dobu druhého Betu sledoval.
"Jak přátelskej..." zavzdychal hnědovlásek dramaticky.
"Nejsem to já, kdo se tady tváří, jako kdybych někoho zabil..." pokrčil blondýn rameny.

Vypadalo to, že to druhý muž nechal být, místo odpovědi si vedle něj začal připravovat nějaký drink pro sebe.
"Takže Mates?" zeptal se náhle a Tommy okamžitě pochopil, o co tady jde. Ta nevyřčená novinka o něm a Adamovi se samozřejmě mezi vlky rozšířila jako mor - což Tommymu kupodivu ani moc nevadilo. Co mu ale rozhodně příjemné nebylo, byl fakt, že je Brad Adamovým dobrým přítelem a dokonce pár let býval i jeho milencem.
"Už to tak vypadá," pokrčil znovu rameny a opřel se o pult, jeho tělo se už uvolnilo. "Jestli s tím máš nějakej problém, řekni mi to do očí, Brade,"

Druhý muž se zarazil a natočil tváří k němu. V blondýnkových očích jasně svítila výzva - jen ať se opováží jít proti němu. Pořád byl na vyšší pozici, už jednou ho porazil a neměl problém ukázat mu jeho místo, pokud by to bylo potřeba.
Brad dlouho nic neříkal, jen ty jeho zatracené oči se na něj dívaly, jako by se mu prohrabávaly v duši.
"Nemám s tím nejmenší problém, dokud mu neublížíš. Je to skvělej chlap, a abych byl upřímnej, nebyl jsem nadšenej, když jsem viděl, jak ses k němu choval. Jenže on je občas vážně masochista, má rád, když jsou jeho kluci drzí a odporujou," začal a odmlčel se, nejspíš pro nějakou peprnou vzpomínku. Než se Tommy stihl zarazit, zavrčel. Brad si jen odfrkl.
"Seš mnohem víc jeho typ, než jsem kdy byl já. Propadl ti a já nechci znovu dávat dohromady jeho zlomený srdce,"
"To je fér,"
"Taky si myslím. Vím, že jste na úplném začátku vašeho vztahu a fakt, že jste Mates, znamená, že jste byli stvořeni přesně jeden pro druhýho, ale já ho fakt nechci vidět zlomenýho kvůli tobě,"
"Vyhrožuješ mi?" vytáhl Tommy obočí, vypadal trochu pobaveně.
"Jen tě varuju," blýskl po něm druhý muž úsměvem.
"Píšu si to za uši," přikývl a znovu se napil piva.
"Dobře," Brad se otočil zpátky k rozdělanému koktejlu a dokončil ho.
"Takže už od něj nic nechceš?"
"Bože, ne. Jako milencům nám to vlastně zas tak moc neklapalo, raději jsme zůstali přáteli,"
"Jak jste to sakra dokázali? Mám pocit, že by mi všechny moje ex nejradši hodily cihlu do ksichtu," zafrkal. Když byla teď situace vyřešená a napětí ve vzduchu pryč, mohl se konečně uvolnit.
"To je Adamovo kouzlo, zlato," mrknul na něj Brad a zdvihl skleničku. "Pojď, povyprávím ti nějaký trapný historky, jen mi slib, že ho s nima utrápíš k smrti,"

Tommy na vteřinu protočil oči, ale smích bublající mu v hrdle zastavit nedokázal. Potřásl hlavou a následoval druhého Betu do obýváku, kde se usadili. Vypadalo to, že nebude zas tak nepříjemný, jak se mu zpočátku zdálo. Vlastně se jen staral o dobro svého dobrého přítele a skrz to i celé smečky. Přesně tak, jak by správný Beta měl.
 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Miki Miki | 12. února 2015 v 9:58 | Reagovat

Jupí, nová kapitolka, díky moc. :-P  8-)  :-)

2 Extasy Extasy | Web | 12. února 2015 v 12:05 | Reagovat

Nádherný díl. To jejich oťukávání a sbližování mě dostává! Hrozně se těším, až se to jejich Mates rozjede naplno. A Bradovi, nevím proč, nevěřím. Chová se sice jako správný Beta, ale prostě za tím vidím nějaký ALE.
Dík moc, Zuzu za překlad. Jako vždy dokonalý!

3 In In | 12. února 2015 v 18:55 | Reagovat

Nevím , ale myslím si , že po Tommym jde právě nějaká upíří verbež, právě proto , že se zapletl s královnou , ale to si jen tak přemýšlím :-D těším se už na nějakou tu větší romantickou záležitost mezi těmi Matýsci :-D  schází mi něžný sex , který není v ospalé díře :-D omlouvám se Extasy, není to její chyba , jen moje záležitost :-D Brad doufejme , přeci jen kapánek , žárlí a není v tom něco zlého :-) děkuji za překlad a těším se na příště :-D

4 Zuzu Zuzu | Web | 12. února 2015 v 19:22 | Reagovat

[3]: Tak v tomhle směru tě bohužel zklamu, příští díl je plný BDSM :/

5 Steeeva Steeeva | Web | 12. února 2015 v 19:24 | Reagovat

tak to bolo straaaaašne ale straaaašne pekné a rozkošné ako ho Adam postupne dostrkal pravdaže nenásilne aby sa pred ostatnými nehambil a prejavil sa jakš tak :-D  :-D  :-D
tá časť ako mu pripravoval jedlo a Adam k nemu prišiel och och och tak tá bola skvelá asi som sa rozpustila :D  :D  :D

6 anonym anonym | 12. února 2015 v 19:53 | Reagovat

Hele, je to super, ale já už jsem tak strašně napjatá, že už to asi dýl nevydržím!!! :-D Nemůžem to malinko popohnat? :-D Btw, Zuzu, to tě baví u každého dílu vypisovat věnování? Nestačí napsat díky všem? Já bych se na to už po 14 kapitolách vybodla :D
Díky za překlad a věnování ;-)

7 In In | 12. února 2015 v 20:12 | Reagovat

Sem napište komentář

[4]: To jako fakt :-x  to si děláš srandu :-D doufám , že půjde o někoho jiného :-D

8 Zuzu Zuzu | Web | 12. února 2015 v 20:36 | Reagovat

[6]: Ne, protože já děkuju hlavně těm několika jmenovaným, kteří si dají tu práci s komentářem :D

[7]: Neboj, budu u toho trpět úplně stejně :D

9 Ratliff Ratliff | Web | 12. února 2015 v 20:50 | Reagovat

Sakra, z toho Brada nevyleze nic dobrého. Tohle je hajzlík už od pohledu. :D

10 anonym anonym | 12. února 2015 v 21:02 | Reagovat

[8]: No dobře teda.. V tom případě ti já děkuju za práci s věnováním :D

11 Karin Karin | 12. února 2015 v 21:14 | Reagovat

To jsem moc zvědava kdo to vše děla Tommy z Adamem jsou moc zlaty copak Brad vyslepiči ale moc se mi to nelíbí. O_O  :D

12 Janimi Janimi | 13. února 2015 v 10:57 | Reagovat

Takže sa nám  Alfa Adam zdarne uzdravuje aj za pomoci Tommyho blízkosti ;-)  :-D Zdá sa že si Tommy s Bradom už ako tak vyjasnili svoje postoje .. budú už v pohode ;-) opakovane dík za preklad!!!!

13 věra věra | 13. února 2015 v 17:30 | Reagovat

[4]: ANO! :-D ...Omlouvám se In....ale to BDSM mi už dost schází....zvykla jsem si na něj od Extasy z Valleysecret :-D .Jinak super:)Děkuju a těším se na další:)).

14 Nade Nade | E-mail | Web | 14. února 2015 v 16:07 | Reagovat

Tohle mi připadá jako typický klid před bouří. Jenom doufám, že ten Brad je upřímný a nechystá nějakou levotu.
Díky, těším se na pokračování.

15 TýTý TýTý | 15. února 2015 v 17:46 | Reagovat

Brad mě trochu vylekal :-D a snad bude i v dalších dílech v pohodě :-) A snad teď brzy žádnej parchant na jejich domov nezaútočí :-D Těším se na další díl :-D  :-D Dost :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama