Rozervaný psanec XV.

18. února 2015 v 21:55 | ZuzuLambliff ௸ |  Překlad - Rozervaný psanec
Věnováno: Miki, Extasy, In, Steeevě, anonymovi, Ratliffovi, Karin, Janimi, věře, Nade a TýTý, děkuji za vaše komentáře a podporu :)
Máme tu slibované BDSM, vlastní praktiky zatím nijak daleko nezacházejí, jde tu spíš o komunikaci mezi nima, při jejímž překladu jsm teda trpěla jak zvíře. Ne, na tohle si nikdy nezvyknu a fakt mi to vadilo, bohužel vyškrtnout tuhle kapitolu nemůžu :D Moje utrpení se asi trochu odrazilo na překladu, takže rovnou předesílám, že všechno divné je tam i v originále, nechtělo se mi hledat vhodné ekvivalenty. No... užijte si to nebo protrpte jako já :D


Teď, když byli prakticky uvěznění v domě, měli spoustu času, který mohli strávit jen a jen spolu. To bylo to dobré na celé situaci, mohli se poznávat, a on zjistil, že je čím dál víc zvědavý na to všechno, co o svém Alfovi ještě nevěděl.


Momentálně se nacházeli opět v černovláskově ložnici, Tommy zkusmo zatahal za kožená pouta obemknutá kolem jeho zápěstí, na něž navazoval řetěz ukotvený k čelu postele. Zatímco se tváří skoro mazlivě otíral o matraci, mu z hrdla vybublalo tiché spokojené zabručení. Ležel nahý na břiše, nohy roztažené tak, jak si je Adam nastavil, ruce vyvázané nad hlavou. Ani černovlásek už na sobě žádný kousek oděvu neměl, Tommy mohl cítit jeho teplo, jak se mu zabodává do kůže. Jeho blízkost a vůně napadaly Tommyho smysly, otupovaly je.

"Nejsou moc těsná?" zeptal se starostlivě Adam, spokojené hufnutí však potlačit nedokázal.
"Ne, sedí parádně," odpověděl a znovu zatáhl, při zachrastění řetězu se lehce otřásl nedočkavostí, Adam si to i tak zkontroloval zasunutím prstu mezi pouto a jeho zápěstí na obou rukách. Blondýnek se bezděčně otřel svým už napůl tvrdým penisem o postel, opravdu už potřeboval nějaký dotyk. Věděl, že i když je ten řetěz dost silný, dokázal by se z pout dostat, pokud by to bylo potřeba.
"Bože, vypadáš tak neskutečně krásně," zhodnotil Adam pohled, který se mu naskytl, a Tommy, aby ho ještě víc rozpálil, na něj ten svůj mrňavej zadek pěkně vystrčil.
"Budeš se jen dívat, nebo se mě konečně i dotkneš?" rejpnul si blondýn, pokukuje na něj přes rameno, v očích temný třpyt. Rozhodli se trochu zaexperimentovat s rozšiřováním hranic jejich vztahu, tohle mu Adam slíbil, když se ho pokoušel přesvědčit, aby si ho vybral. A podle soustředěného výrazu na tom pihovatém a tak zatraceně pěkném obličeji Beta poznal, že mu chce dokázat, že to s ním doopravdy stojí za to. Fajn, vlastně už jen to, že se od něj nechal tímhle způsobem svázat, dokazovalo, že mu věří mnohem víc, než by kdo očekával.

Adam neodpověděl, jen natáhl ruku a přejel svou velkou teplou dlaní od jeho krku, přes páteř, jeho záda se v tu chvíli krásně prohnula, až se zastavil na tom malém zadečku.
"Ještě jednou zopakuj svá slova,"
"Žlutá zpomalit, červená přestat," odpověděl. Věděl, že se neptá proto, že by zapomněl, jen se chtěl ujistit, že si je Tommy pamatuje pro případ, kdyby je musel použít. Dlouho o tom předtím mluvili, probírali, co se jim líbí a nelíbí, a nastavili si pravidla, aby se ani jeden z nich nedostal do něčeho, co by mu bylo nepříjemné. Během celého jejich rozhovoru se Tommy skoro třásl nedočkavým očekáváním, hrozně se těšil, až k tomu doopravdy dojde. A teď dostal, co chtěl. Ta část jeho mysli, kde až do teď všechny tyhle svoje touhy zamykal, se nyní otevírala.
"Hodný kluk," zamručel druhý muž, Tommyho tělo se z toho označení znovu otřáslo, jeho boky se několikrát pohnuly, potřeboval pro svůj plnící se úd nějaké tření. Ucítil, jak se Adamova svalnatá stehna přitiskla k jeho nohám a roztáhla je ještě víc, vytvářeje si tak pěkný výhled na jeho zadek a spodní stranu koulí. K první Alfově ruce se připojila druhá, Tommy se mu sel kousnout do rtu a zvednout hlavu, když ucítil, jak mu roztahuje půlky od sebe a odhaluje tak jeho vstup.
"Taková krásná malinká růžová dírka..." promluvil hlasem ztěžklým vzrušením, Tommyho penis sebou při tom zvuku zaškubal proti posteli. "Tak moc ji chci ochutnat, líbilo by se ti to?"
"Jo," zavrčel Tommy.
"Jo?" Adamův hlas náhle nabyl na přísnosti, blondýnka až zamrazilo v zádech.
"Ano...pane," podvolil se po krátkém zaváhání. Věděl, že se mu to Adam snaží ulehčit, a byl mu vážně vděčný, že po něm nechce, aby se choval jako úplně submisivní hračka hned od začátku. Necítil by se dobře, v minulosti si vždycky dával velký pozor na to, komu tuhle stránku své osobnosti ukázal.
"Možná tvoje přání vyplním... a možná taky ne," zabručel, nechaje napětí vzrůst na příjemnou míru, než se konečně sklonil a začal zasypávat jeho zadeček a zatím sevřený vstup motýlími polibky a kousanci. Tommymu vzápětí dopadla hlava zpátky na polštář, ruce nad hlavou zatnul v pěst. Když se pak pokusil znovu pohnout boky, Adam ho za ně popadl a přišpendlil mu je bez nejmenší námahy zpátky k posteli. Jen ho tím víc rozdráždil.
"Drž, nebo to budu natahovat tak, že budeš žebrat jako hárající děvka, jen abych se tě dotknul," upozornil ho a bloňďáček okamžitě zmrznul, i když to byla představa víc než lákavá.
"Tak je to správně," Černovlásek ho za odměnu po bocích pohladil bříšky prstů, blondýnek ještě víc splynul s postelí.

Zadržoval dech i steny, když se větší muž vrátil zpátky k líbání a okusování jeho zadečku, sem tam připojil i jazyk. Oba věděli, že ho přiměje škemrat tak jako tak, ale i tak bylo příjemné si prostě jen užívat pozornost, kterou mu věnoval. Už to bylo hodně dlouho, co naposledy něco takového zažil, navíc byl tenkrát příliš mladý a netrpělivý, než aby dokázal doopravdy ocenit tenhle způsob uctívání. Protože i přes přísný hlas a působení Adam jeho tělo uctíval, a jemu to bylo zatraceně příjemné.

Přinutil se nepohnout ani o centimetr, i když ho to ubíjelo. Potřeboval, aby se ho někdo nebo něco dotklo, jedno kde, ale jediné, čeho se mu dostalo, bylo jemné hlazení a šimravé polibky. Chtěl mít Adamova ústa a jazyk poněkud jinde. Hufnul a zafuněl, jeho ofina vylétla do vzduchu a vzápětí dopadla zpátky na jeho obličej, odkud ji odfoukl stranou. Ty prokleté rty plné roztomilých pih se blíž a blíž přisouvaly k jeho vstupu, ale než jej mohly doopravdy dosáhnout, odtančily pryč. Bylo to tak frustrující!
"Pane..." zasténal skoro naříkavě, už se vážně přestával ovládat.
"Co chceš," zavrčel Adam, pokračuje ve své činnosti.
"Chci, abyste mě konečně ochutnal, pane,"
"Ale to já přece dělám, chutnáš mimochodem úžasně," zapředl, Tommy v jeho hlase zaslechl samolibý úšklebek.
"Nemyslím takhle, pane..." Ztěžka polkl a otočil hlavu do zadu, jak mu jen svaly dovolily, aby zachytil černovláskovy modré oči, ale Alfův hladový pohled byl plně přitahován jeho zadkem, až se blondýnkovi chtělo roztouženě zakňučet, sliboval tolik bolestivé rozkoše, že už teď bylo těžké to vydržet.
"Jak jinak, Tommy Joe?" zeptal se chraplavě, vzápětí se mu zakousnul do levé půlky.
"Chci, abyste mě ochutnal vevnitř, pane. Potřebuju tam cítit váš jazyk..." vydechnul, úplně se mu poddávaje. Jeho vlk ležel na zádech, nastavoval břicho a žebral u druhého Adama, aby ho svázal. Ta potvora! Ale on se do tohohle stavu dostat musel, aby byl schopen škemrat.
"Prosím,"

Adam souhlasně zavrčel, líbily se mu ty známky submise. I když ještě nebyla úplná, byl to dobrý začátek a on se rozhodl, že ho už nenechá čekat ani o chlup dýl. Jeho mrštný jazyk vyrazil mezi jeho rty a naplocho projel žlábkem mezi půlkami, sténavý výdech, kterého se mu dostalo, vyslal toužebné zaškubání do jeho penisu, ale přinutil se k trpělivosti. Chtěl, aby se pod ním Tommy úplně rozpadnul, než si ho tvrdě a drsně vezme, a tak si dal na čas s lízáním a roztahováním té malé úzké dírky. S každým novým olíznutím zasouval jazyk hlouběji, dlaněmi pevně přidržoval jeho úzké boky, znemožňuje mu tak třít se nebo tlačit proti posteli či jeho puse. Zbožňoval to, jak se jeho energie rozlévala kolem Tommyho a naopak, z blondýnka jí na něm ulpělo stejné množství.

Tommy zavřel oči a uvolnil se, nechaje Adama, aby si ho svým zkušeným jazykem hezky otevřel. Od chvíle, kdy nechal sebeovládání sklouznout ze svého těla i mysli a přestal bojovat s Alfovou silou a vůní, si mohl plně užívat jeho pozornost a doteky. Bylo to silnější, než čekal. Nikdy si neuvědomil, jak moc tohle potřeboval. Na chvíli se zamyslel, jestli měl problémy se svým temperamentem právě pro tohle, nebo jestli to byl důvod, proč měl mužských milenců méně. Nikdy v nich totiž nenacházel to, co hledal. Nikdy se s nikým z nich takhle necítil. Tak jako s Adamem. Bylo to ohromující, a to teprve začali, a Tommy věděl, že pokud to všechno má být ještě lepší, poddá se svému Alfovi nadobro, ale čím víc se jeho ochranné zdi rozpouštěly, zatímco v něm černovlásek pracoval vlhkými prsty spolu s jazykem, tím méně to řešil. Bylo to prostě příliš dobré, příliš dokonalé, než aby s tím bojoval. Ztrácel sám sebe tím správným způsobem, dovolil sám sobě se úplně uvolnit. Sténal jako o život, když jeho tělo přijalo dva a potom i tři Adamovy prsty.

"Co takhle čtyři, děvko?" zeptal se Adam plně ponořený do své dominantní role. Tommymu to oslovení nevadilo, vlastně mu i prve řekl, ať to udělá. Tahle tvrdá slova ho dokázala pořádně nastartovat, a on byl rád, že to mají s Adamem společné.
"Ano prosím... pane," heknul, zarývaje si nehty do vlastních dlaní, jak je pevně tiskl v pěst.
"To je moje malá kurvička," pochválil si Adam a bloňďáček v jeho hlase zaslechl stopy úšklebku. Jakmile se čtvrtý nagelovaný prst zasunul do jeho těla, kousl se do rtu a zaměřil se na tu trochu bolesti a příjemný tah, jak mu v zadečku pracovaly. Hlasitý hrdelní sten přiměl Adama si pod nosem vzrušeně vypustit několik nadávek. Pomalu prsty rozhýbal.

Tommy ze sebe vyrážel sprostá slova, oči měl pevně zavřené, a když Adam propustil jeho bok, sám se proti těm úžasným prstům natlačil. Zaslechl za sebou uchechtnutí, ale byl příliš mimo, než aby na to něco řekl. Bylo to tak zatraceně skvělé, nechtěl, aby to kdy skončilo. Ale Adamův hluboký drsný hlas těsně vedle jeho ucha a prsty, které se v něm v tu samou chvíli zkroutily, ho úplně vytrhly z té mlhy, která mu zahalila mozek.

Adam se znovu zasmál nad jeho výkřikem a zabořil mu obličej do vlasů, zřetelně se soustředě jen na to jedno místečko, kam se umisťovala pářicí kousnutí, zanechávaje tam svůj pach a sliny. Tommy se otřásl chtíčem, ale zatlačil svého vlka o trochu zpátky, aby se přestal dožadovat onoho kousnutí právě tady a teď.

"Připraven pro víc, děvko?" zavrčel Adam, svaly Tommyho zadečku se mu souhlasně stáhly kolem prstů.
"Sakra jo, pane, ošukejte mě!"
"Jak moc to chceš, broučku?" vydechl mu do vlasů a vsál všechny ty kroužky, Tommymu po celém jeho svíjejícím se těle naskákala husí kůže, z penisu mu vyteklo několik dalších kapek. Znovu se otřel o prostěradlo.
"Do hajzu! Tak strašně moc! Prosím, pane!" kňučel spolu se svým vlkem, vlna jejich energie prolétla skrz Adamovo tělo. Slyšel, jak zalapal po dechu, hluboké zavrčení vedle jeho hlavy mu z hrdla uvolnilo další toužebný sten. Jeho zadeček se znovu důrazně sevřel.
"Bože, kdyby ses viděl, jak dokonale vypadáš, když prosíš..." skoro zavrněl Adam a odtáhl se, prsty pomalu vyklouznul ven. Tommymu se chtělo až zakňučet nad tou ztrátou tělesného tepla a z náhlého pocitu prázdnoty. Pouta zachrastila, jak se jeho svaly napjaly, svůj zadek teď nabízel tak moc, jak jen v téhle poloze mohl.

Adam znovu zanadával a Tommy uslyšel, jak si jediným pohybem potřel svoje dlouhé a silné mužství. Sám se třásl očekáváním, několik dalších toužebných slov opustilo jeho rty, všechny smysly měl i přes ten opar v mysli našponované na nejvyšší úroveň. Kruci, to čekání ho zabíjelo! Už už si chtěl postěžovat a říct něco urážlivého, jeho trpělivost byla u konce, jenže pak se ta lesklá široká hlava Alfova tvrdého ptáka natlačila na jeho vstup a narušila jeho tělo, jak se začala zasouvat dovnitř.

Dlouze a hlasitě zasténal, cítil tu nezbytnou trochu palčivé bolesti a skoro zapomněl dýchat, když jeho špička prošla skrz svěrač. Upustil hlavu zpátky na polštář, ze rtů my splývaly tiché steny, v nichž se mísila spokojenost s bolestí, jak Adam centimetr po centimetru klouzal do jeho útrob. Miloval to pnutí a pocit, že je najednou tak plný, že by mohl prasknout.
"Kurevsky velkej pták, pane..." podařilo se mu vyslovit a Adam se lehce zahihňal, jeho pozornost se však ani na moment neodvrátila od pomalého pronikání do toho malého těla pomocí mělkých opatrných přírazů.
"Cítím, jak moc se ti to líbí, ty moje malá úzká děvko. Vím, že se nemůžeš dočkat, až se pode mnou budeš moct kroutit, jen to přiznej, chceš, abych tě prošukal skrz tu pitomou matraci..." vrčel, hlas zbarvený chtíčem. Vzápětí dorazil až na konec a zastavil svoje pohyby.
"Do hajzlu..." otřásl se Tommy při těch přisprostlých slovech a i z pocitu, jak se jeho tělo přizpůsobovalo Adamově velikosti. "Ano...prosím,"
"Chci to slyšet," přikázal černovlasý, než ho popadl za boky a trochu zvednul, aby si ho postavil tak, jak potřeboval.

Jeho odměnou byl přiškrcený sten, jak se Tommy pokoušel posbírat natolik, aby souvisle odpověděl.
"Ano, pane... chci to... víc než cokoliv. Kurva... prosím, dejte mi to, prosím!" poslední slova ze sebe vyrazil spolu s dalším heknutím. Byl tak strašně daleko ode všech pocitů studu nebo nepatřičnosti, co se jeho žebrání týkalo. Adam měl tenkrát pravdu, podřízení se bylo opravdu součástí jeho Beta nátury, a vyšší muž byl někdo, kdo to jednoznačně uznával, pokud si toho přímo nevážil. Navzdory vše těm výmluvám, které Tommy v minulosti ohledně poddání se mu použil, byl černovlásek skvělý Alfa a chlap, někdo, pro koho stálo za to odhodit svoje zábrany a podřídit se mu. Bílý vlk už nemohl víc souhlasit.

Když do něj Adam poprvé prudce přirazil, přesunula blondýnka síla toho nárazu přes ten zbývající kus postele až k čelu. Tělem mu vystřelila slast ruku v ruce s bolestí, hlasitě vykřikl. Při dalším přírazu už byl schopen zapřít se dlaněmi o to tvrdé dřevo před sebou a zastavit tak další pohyb vzhůru a ránu do hlavy, vzápětí se však jeho logické uvažování opět rozpustilo, prostě jen klečel, hrudník a tvář položenou na posteli.
"Jo, užij si to, děvko. Udělám z tebe svoji malou kurvičku," zaslechl za sebou jeho vrčení a zakňučel na souhlas. Tak moc to chtěl.

Musel se zakousnout do vlastního rtu s takovou silou, až ucítil krev, jen aby zastavil prosbu o svazující kousnutí. Zadní strana jeho krku svěděla očekáváním, celé tělo, vlk a duše se pro to třásly. Teplota v místnosti šíleně stoupla, jejich těla byla během chvilky pokrytá tenkou vrstvou potu. Bloňďáček sotva dýchal, silná vůně letního lesa a jejich palčivé energie jej úplně zaplavovaly. Bylo to dokonalé. Jen ta jedna věc chyběla a on mohl cítit, jak se Adam zuby nehty drží, raději mu místo krku podrápal záda, aby si alespoň trochu ulevil.

Tommy se prohnul a tiše zanaříkal bolestí, která se však ve zlomku sekundy změnila v příjemnou a uspokojující. Pach jeho vlastní krve ho ještě víc vzrušoval. Adamovy koule s každým dalším přírazem pleskly o jeho vlhký zadek a Tommyho preejakulát odkapával na prostěradlo skoro proudem. Ten obrovský úd se v něm nemilosrdně pohyboval a on zbožňoval každou vteřinu toho zběsilého tance. Přesto chtěl ještě něco jiného.

"Prosím...pane..." přinutil svůj poraněný znecitlivělý ret k pohybu, hlas sotva silnější než šepot, ale Adam ho i tak slyšel.
"Co chceš?" zavrčel Alfa a tvrdě stisknul jednu půlku jeho zadečku, až se kolem něj blondýnek stáhl. "Kurva... jsi tak úzký..."
"Otoč mě, pane, rád bych ti viděl do obličeje," Jeho přání bylo ve vteřině vyplněno.

Adam ho skoro bezohledně popadl a přehodil, a on se najednou octl převrácený na zádech. Pouta se bez protestu otočila s ním, paže měl stále roztažené, znovu se jimi zapřel o čelo postele. Ve chvíli, kdy se jeho mysl opět alespoň na chvíli znovu propojila s tělem, roztáhl doširoka nohy, znovu se svému Alfovi nabízeje.
"Taková nedočkavá hárající děvka... Vidíš? Přece jen jsem z tebe jednu udělal," zachechtal se hluboce, jeho oči žhnuly stříbromodrým vlčím plamenem. Zabodával je do Tommyho roztouženého těla chvějícího se potřebou, ale kromě dominance a divokosti, které Tommyho olizovaly v úžasných horkých vlnách, v nich byla i hluboká spalující potřeba. Potřeba uspokojit svého Mate. Bloňďáček netušil, jak to mohl vidět, ale bylo to tam, přímo v jeho očích, a on se od nich nedokázal odtrhnout. Ten pohled byl hypnotizující, jeho rty se opět rozevřely a propustily tichý sten, když do něj Alfa znovu vklouznul.

Nechal Tommyho, aby mu přehodil jednu nohu přes rameno, zatímco si tu druhou přitiskl k boku, aby měl lepší přístup. A pak se ty modré oči začaly přibližovat, jak na něj částečně nalehl. Bloňďáčkovy oči se protočily, když se Adamovo břicho poprvé a pak už s každým přírazem otřelo o jeho pulsující penis, k jeho rtům se znovu přisály ty druhé pihovaté. Tommy sténal, užívaje si dlouhé a tvrdé zásuny Alfova ptáka a sevření pout na svých zápěstích, zatímco Adamův jazyk plenil jeho ústa.

Všechny jeho smysly byly Adama plné, cítil ho svým tělem, cítil vůni letního lesa a domova, slyšel ho, v ústech měl jeho chuť. Bylo to perfektní, jen to kousnutí chybělo, aby byl obrázek kompletní, ale on tu myšlenku jako již stokrát zatlačil, raději se zaměřil na svoje tělo. Jeho vlk byl úplně mimo, utopený ve své submisi, a Tommy na tom nebyl o moc líp, rozpouštěl se pod Adamem, z jeho pozornosti a každého nového zásunu toho úžasného mužství a jazyka. Sklouzl hlouběji, než si plánoval dovolit, ale cítil se tak zatraceně skvěle, než aby to zastavil. Tiše zakňučel, aby upoutal Adamovu pozornost, když už ten tlak, který mu tam dole ve spodní části páteře narůstal, začínal být příliš silný.
"Copak?" dostal ze sebe černovlásek a olízl jeho spodní ret, jejich dech se smíchal.
"Potřebuju se udělat, prosím... dovol mi to..." zakňučel hlasitěji, byl těsně na pokraji mohutného výstřiku, celé jeho tělo se pod Adamem svíjelo a třáslo. Cítil se úžasně a zároveň frustrovaně, ale byl příliš hluboko ve svém uspokojení, než aby nějak jasněji myslel. Teď potřeboval jen uvolnit a stát se s Adamem jedním.
"Bože..." zaslechl nad sebou jeho skoro ohromený hlas. "Podívej se na mě, Tommy, nech oči otevřené..." heknul, jeho přírazy ztrácely rytmus, což blondýnkovi napovědělo, že i on je už hodně blízko. Trvalo mu několik vteřin, než ho mohl poslechnout.
"Do hajzlu..." zaklel si Adam pod nosem, když uviděl jeho výraz a skoro zranitelný pohled. Jeho zaváhání přimělo Tommyho znovu zakňučet a Adam zašeptal:
"Udělej se pro mě, lásko, teď," A Tommy poslechl.

Jeho záda se prohnula, hlasitý slastný výkřik se rozletěl místností. Jeho tělo se třáslo, tvrdě svíralo Adamův penis, pouta ho držela uvězněného a chrastila mu nad hlavou, zatímco on rozstřikoval svoje semeno na jejich břicha a hrudě, ale Tommy si sotva všimnul, kde všude to ulpělo. Nemohl, jejich energie vířily a pulsovaly kolem nich, stále neschopné se smísit v jednu, protože jejich pouto doposud nebylo kompletní.

I tak to bylo naprosto úžasné, Tommy se dostal tak vysoko, že potom potřeboval několik minut, než přišel k sobě. Nejasně cítil, jak i Adam naplnil jeho tělo, na jeho hluboké steny reagoval několika svými, sám netušil, jak se mu podařilo udržet oční kontakt. Tohle bylo mnohem intimnější než cokoliv, co spolu do té doby dělali. Oba dva byli stejně zranitelní, a Tommy měl pocit, že může vidět, jak hluboko bylo zakořeněné Adamovo přání, aby si ho vybral, ale stále se držel zpátky, netlačil na něj. Drobnějšího muže to příjemně zahřálo v hrudi.

Aniž by si toho všiml, láska, kterou ke svému Alfovi cítil, opět o kousek povyrostla.
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 19. února 2015 v 8:40 | Reagovat

No, tak k tomuhle dílu nemám nějak co říct, tak ti aspoň poděkuju za překlad ;-) :D

2 Miki Miki | 19. února 2015 v 9:20 | Reagovat

Úúúžasný O_O moc děkuju za překlad dalšího dílku skvělý povídky. :-P Jedna z nejlepších, co jsem četla. 8-)

3 In In | 19. února 2015 v 9:39 | Reagovat

Páni haf haf ...no jsou to oba vlci , tak to tak asi berou , ale bylo to drsný :-x mám strach , když tohle teda byla jen slabá káva , co bude nasledovat dál :-) a ty hnusný slova , který Adam vypouštěl , to se mi příčilo taky , ale  to je součást BDSM :-(  :-) dík za ten sprostý překlad ;-)  :-D  :-D  :-D

4 Nade Nade | 19. února 2015 v 17:54 | Reagovat

Tyhle sexuální praktiky jsou poslední dobou nějaké populární, co? :-D  :-D
Děkuji za další kapitolku a těším se na pokračování.

5 el el | 19. února 2015 v 19:06 | Reagovat

ah dokonaly

6 market market | 19. února 2015 v 19:14 | Reagovat

Tak to byla jízda :-D Nádherný díl, moc se těším na pokračování :-)

7 Karin Karin | 19. února 2015 v 21:29 | Reagovat

To byla paráda honem další díl. :D

8 věra věra | 19. února 2015 v 22:56 | Reagovat

Super,díky:)))Pořád je to skvělé,moc se těším na další díl:)

9 Steeeva Steeeva | Web | 20. února 2015 v 17:34 | Reagovat

ta čo prví ma napadlo ako som to postupne čítala je 50 odtieňov to bolo prvé neviem ale príde mi to ako keby to v tej dobe čítala :D  :D  :D  :D a inšpirovala sa
a ešte tá veta čo bola pri konci to aby sa pre neho urobil tak to bola ako z knihy
ale nevravím, že to bolo zlé a ani by som to do Adam nepovedala, že preferuje také niečo :-P  :-P  :-P fajn ochranné sklony mal prehnané to som si všimla ale, že je tak trochu dominantný tak to by ma ani nenapadlo ale čoš prečo nie :D

10 Zuzu Zuzu | Web | 20. února 2015 v 23:34 | Reagovat

[9]: Mně to tam vůbec nesedí, nevím, nelíbí se mi to, nemám to ráda :D Takže naprosto chápu :D

11 Ratliff Ratliff | Web | 21. února 2015 v 16:49 | Reagovat

Zuzu, máš můj velký obdiv, co se překladu týče.
U ničeho jsem se ani trochu nepozastavil.
Věřím, že tohle není jednoduché a moc děkuji za další a další díly Psance!
Je to opravdu úžasný příběh! :)

12 Extasy Extasy | Web | 22. února 2015 v 0:47 | Reagovat

Jedním slovem nádhera!
Ty víš, jak ráda píšu o BDSM (tedy o té lehčí formě) a neméně ráda o tom i čtu, takže tohle byl pro mě díl snů. Tedy, beru ho jako předehru před tím, co ještě asi přijde :-D
Na druhou stranu, už to naťukla Steeeva, i když jsem věděla, že něco takového přijde, někdo mi to myslím říkal, byla jsem na začátku překvapená. Trochu mi to připadá jako vytržené z konceptu celkového nádechu povídky. Jako kdyby si autorka řekla, že to potřebuje okořenit. Přitom nepotřebuje, jejich vztah se krásně vyvíjí a tohle bych, pokud vůbec, čekala až někdy na konci :-D Třeba v nějakým dodatku. Za mě, určitě mi to nevadí a ani jsem si nevšimla averze v překladu, který je opět excelentní.
Nemusím moc drsný slova, ale to asi ví každý, kdo ode mě něco četl, naproti tomu to Adam na konci zachránil oslovením lásko, takže bylo všechno rázem zapomenuto :-D
Moc díky za další super díl!

13 Zuzu Zuzu | Web | 22. února 2015 v 0:54 | Reagovat

[12]: Ani mně to k ději vůbec nesedí, říkám, nejraději bych to vynechala. Mám ráda Adama dominantního v tom ochranitelském a pečujícím smyslu, ne v tomhle. Jinak tu lásku na konci jsem přidala já, ve skutečnosti je tam mnohem méně familiérní oslovení, ale já už fakt potřebovala, aby se to vrátilo do původních kolejí, v jakých byl jejich vztah doposud :D

14 Extasy Extasy | Web | 22. února 2015 v 1:03 | Reagovat

[13]: No tak to jsem zvědavá, co nás ještě čeká, když z tebe cítím tu rozmrzelost :-) A určitě se houby stane, když to občas něčím umírníš.

15 TýTý TýTý | 23. února 2015 v 22:24 | Reagovat

Tak tenhle díl byl opravdu moc pěkně udělaný :-D Prostě takovýho Adama mám hrozně ráda :-D A Tommy.. :-D Ten si to prostě užívá :-) Děkuju za další dílek :-D

16 Janimi Janimi | 25. února 2015 v 0:24 | Reagovat

Ak im to obom ako Adamovi tak aj Tommymu vyhovuje  takto je to OK....nech si vyskúšajú tieto stránky u seba ;-) poklona ako si sa popasovala zase s prekladom !!!.... aj so sebazaprením k BDSM ;-)  :-D  :-P

17 Katka Katka | E-mail | 31. července 2015 v 12:20 | Reagovat

Wow. Je fakt, že Adam je mnohemn hezčí když není tak sprostý. Hlavně když říká lásko nebo prdelko. Tak to se úplně roztékám blahem :-D  :-D  :-D  :-D To muselo dát hodně práce to přeložit - super :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama