Rozervaný psanec XVII.

8. března 2015 v 22:23 | ZuzuLambliff ௸ |  Překlad - Rozervaný psanec
Věnováno: Extasy, cholet, Nade, In, Karin, anonymovi, Steeevě, věře, Fëanor, Ratliffovi, Miki, TýTý a Janimi, děkuju moc za všechny vaše pochvaly, moc si toho vážím :)
Vím, že už se všichni moc těšíte na ten rituál, ale musíte si ještě jeden díl počkat :D Tommy musí uzavřít ještě jednu záležitost a taky nám stále nedorazil Neil :)
Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho, měli jsme jarňáky a já si odbejvala povinné návštěvy u babiček :D Nevím, co vám můžu slíbit na příští týden, jedeme totiž na lyžák, takže buďto budu mít na psaní hormady času, a nebo vůbec žádný. Fakt ještě nevím :D"Chtěl jsi se mnou mluvit?" ozval se Adam, když vkročil do zahrady, nevšímaje si neviditelných, přesto znatelně přítomných členů ochranky rozestavených kolem pozemku. Blondýn k němu jen natočil hlavu a zpevnil stisk na své lahvi s pivem. Bylo pozdě, většina vlků už dávno spala, ale dřív se k tomu nedostali, Alfa se celý den pilně věnoval vyřizování záležitostí smečky a naslouchání hlášením průzkumníků. Neil zatím nedorazil, ale očekávali ho každou minutu.


Tommy věděl, že teď není ta nejlepší chvíle pro debatu na tohle téma, ale on už po rozhovoru se Sutanem a zjištění, co doopravdy bez nejmenších pochyb chce, nechtěl čekat ani o chlup dýl. Měsíc měl dorůst příští týden a přípravy na jejich definitivní spáření také zaberou nějaký čas. Navzdory svému odhodlání se i tak cítil trochu nejistě a napjatě, když Adam konečně vyšel z domu.
"Proč jsi tak napjatý?" pozastavil se nad tím černovlásek na vteřinu, zdvihl ruku a vklouzl mu dlaní na zadní stranu krku, kde ho lehce stiskl. Z blondýnka okamžitě alespoň trocha jeho nervozity sklouzla, konečně se mohl zhluboka nadechnout. Pro jistotu ještě na pár vteřin zavřel oči.

"Mám něco, co ti musím říct, Adame. Sedni si, prosím," požádal ho a odložil pivo na malý kulatý stolek vedle své židle, na němž měl hozené i nohy. Očekával, že si Alfa vybere tu samou naproti němu, ale ten, jakmile propustil jeho krk, zvedl jeho nohy, posadil se na stolek a položil si je do klína.
"Poslouchám," zabručel, upíraje na něj zrak. Tommymu z toho upřeného výrazu zrůžověly tváře, zároveň mu však dodal zvláštní pocit výjimečnosti. Odkašlal si a pohled opětoval.
"Dlouho jsem nad tou naší věcí přemejšlel..." začal, nemohlo mu uniknout, jak se muž naproti němu napjal."A vzhledem k tomu, že je úplněk za pár dní, chci ti dát definitivní odpověď," Adam očividně nevěřil svému hlasu, proto jen kývnul, nechaje blondýnka mluvit.
"Chci si projít tím rituálem. Chci se stát tvým Mate," vyhrkl.
"Ty... jsi si jistý?" dostal ze sebe Adam přiškrceně, snažil se držet zpátky, ale ta obrovská naděje tryskající teď z jeho očí ho prozradila.
"Jo, hodně jsem o tom přemejšlel a mluvil se Sutanem. Vím, co to obnáší. A moje odpověď je ano, chci tobě a smečce patřit se vším všudy. Teda... pokud to chceš... samozřejmě..." odmlčel se, najednou trochu nejistý. Bál se, že ho nechal čekat moc dlouho. Co když ho už začalo čekání na něj nudit?

Všechny tyhle hloupé myšlenky Alfa rázně přerušil, když se k němu bez jediného slova naklonil, popadl ho a prostě si ho hodil do klína.
"Do psí prdele, Tommy Joe, ani nedokážu vyjádřit, jak strašně šťastnej teď jsem a jak strašně moc tohle chci!" skoro mu vrčel do ucha a, než to Beta stačil nějak pobrat, vtrhl do jeho úst ve vášnivém drsném polibku, ruce na jeho zádech a ve vlasech, tiskna si ho k sobě.

Tommyho srdce uhánělo šíleným tempem, plíce lapaly po vzduchu. Zlatohnědé oči se na dlouhou chvíli zaklesly do těch elektrizujících modrých. Vůně lesa a domova se vznášela kolem nich, jejich energie vířily vzduchem, a tentokrát to byl blonďák, kdo přitiskl rty k těm Alfovým. Jen to tentokrát bylo mnohem jemnější, vyšší muž ho nechal zkoumat jeho ústa, rty a jazyk. Dlouhé minuty se vzájemně vychutnávali, napětí v nich se rychle měnilo v nadšené očekávání, chtíč a ještě něco. Něco hřejivého, z čeho se mu v žaludku roztančil roj motýlků, neměl daleko ke šťastnému pohihňávání.
"Jsi šťastný," zašeptal mu Adam do napuchlých rtů s úsměvem.
"To jsem," souhlasil Tommy, z hrdla mu vybublal tichý smích, který se mu prostě nepodařilo potlačit, ještě víc se přitiskl k druhému většímu tělu. Nemohl si nevšimnout tvrdé boule pod sebou.
"Výborně. Vážně se ničeho nebojíš?"
"Ne, teda alespoň ne teď. A už zavři zobák a polib mě, o tomhle a přípravách můžeme mluvit pak," zavrčel a nastavil rty k polibku, který mu Alfa pochopitelně dal.

"Takže je to pravda, vážně jsi našel svého Mate, bratře," zaslechli po několika minutách náhle, oba byli už pěkně rozjetí. Okamžitě svůj polibek rozpojili, jen aby se podívali k posuvným dveřím, kde stál muž s krátkými kudrnatými vlasy. Tommy se napjal. Hnědovláskova pleť postrádala moře pih a celkově vypadala tmavší, ale z povědomých křivek obličeje a celkové stavby - ačkoliv nebyl tak vysoký jako Adam - jasně poznal, že se dívá do tváře právě Neilovi. Vzápětí ho zasáhla i jeho Alfa aura a on se bezděčně pevněji přimkl k Adamovi. Neil si ho nechtěl podrobit, prostě byl natolik silný, ale Tommyho vlk - teď, když mu to konečně dovolil - chtěl být co nejblíž svému Mate, zatímco trochu zvědavě sledoval nového příchozího. Cítil silnou krev a podobné energie, které pihovatý muž se svým bratrem sdílel, jen ty Adamovy mu připadaly mnohem přitažlivější. O tom nebylo sporu.
"Můj malý bráška," zazubil se Adam od ucha k uchu a pohladil Tommyho po zádech. "Už to tak vypadá. Neile, představuju ti Tommyho Ratliffa, momentálně mého druhého Betu," zářil Adam, Tommy se musel usmát. Takhle blízká přítomnost jeho šťastného Mate mu byla příjemná, a činila šťastným i jeho a bílého vlka. Neil nad tím oslovením jen protočil oči a Tommy předpokládal, že se k tomu váže nějaká bratrská historka.
"Je fajn, že jsi pořád tak kýčovitý, jako jsi vždycky býval," pronesl sarkasticky a Tommy se musel ušklíbnout.
"Rád tě poznávám, Tommy," kývnul pak na něj, věnuje mu svou plnou pozornost. Blondýnek náhle pocítil nepříjemnou touhu se na černovláskově klíně ošít, zatímco si ho druhý Alfa neskrytě přeměřoval svou energií. Cítil, jak si ho ověřuje, a ani na moment neodvrátil zrak. Tak nějak pro něj bylo důležité získat jeho souhlas.
"Jo, umí bejt pěkně patetickej," přikývl souhlasně a prolomil tak vážnost okamžiku, Neil se uchechtl.
"To mi povídej. Musel jsem s tím zmetkem vyrůstat," kývnul ke svému staršímu bratrovi, výraz v jeho tváři málem zněžněl.
"Hey!" zavrčel Adam varovně, přesto musel trochu našpulit rty, aby potlačil úsměv. "Nebyla to zrovna procházka růžovým sadem mít tě za mladšího bráchu!"
"A proč to tak je?" jeho skoro vítězný úšklebek se rozšířil.
"Protože seš zasranej sarkastickej bastard!" pokrčil Adam rameny.
"A jsem na to hrdej," odfrkl si Neil s očividným uspokojením. "A podívej, kam mě to dostalo, naši jsou na mě mnohem víc hrdí," vypjal hruď.
"Aha, jistě," protočil Adam očima, Tommy se jen musel smát, zatímco vstával z jeho klína, aby ušel těch pár kroků a nabídl mladšímu bratru Lambertovi ruku.
"I já tě rád poznávám, chlape. Hodně jsem o tobě slyšel," zakřenil se, dívaje se přímo do jeho hnědých očí. Předpokládal, že se jeden z bratrů podobal víc otci, druhý matce, i když je zatím ještě neměl tu příležitost potkat a nemohl to porovnat. Očekával však, že teď, když byl rituál na spadnutí, k tomu určitě dojde. Vždyť to vlastně bylo totéž, co lidská svatba, jen to pouto bylo mnohem hlubší a obvykle nezničitelné. Neexistovalo místo pro vyplňování rozvodových papírů.
"A já o tobě," přijal Neil pevným stiskem nabízenou dlaň a naklonil se blíž, aby mohl nasát jeho pach. Zdálo se, že našel, co hledal, protože propustil jeho ruku a natočil se ke svému bratrovi, který už stál menšímu muži za zády, dlaň položenou na jeho rameni.
"Máma z něj bude mít radost, zvlášť až uvidí, jak šťastný díky němu jsi. Je na něj hrozně zvědavá,"
"Oba ho budou moct poznat před rituálem," usmíval se Adam, potom shlédl ke svému bloňďáčkovi a dodal: "Nevadí ti to?"
"Seznámení s rodičema? Děsivý svinstvo, ale mám rád horory, pamatuješ? Snesu i horší věci," zašklebil se na něj zpátky. Cítil, jak se oba bratři Lambertovi ještě víc uvolnili. Pochopil, že nejen pro něj je Neilův souhlas důležitý, ale nekomentoval to.
"Takže do toho jdete? Myslel jsem, že to zatím není jisté," zdvihl mladší z bratrů tázavě obočí, mezi muži naproti sobě těkal pohledem.
"Jo, akorát s tím souhlasil a tys nám tu magickou chvilku úplně zničil," obvinil ho, na rtech mu však stále hrál úsměv, zatímco prsty lehce stiskl blondýnkovo rameno. Ten se mu automaticky pohodlně opřel zády o hruď.
"To mám v popisu práce, tos nevěděl?" usmál se na něj zářivě Neil a obrátil se k Tommymu: "Na to si radši zvykni, pokud budu poblíž,"
"Klídek, kámo, pořád můžu s tvým bratrem šukat později," uchechtl se.
"Ew, to jsem slyšet nechtěl... Když jsou teď povinné zdvořilosti za námi, měli bychom se přesunout dovnitř, abyste mi podrobně porozprávěli o těch napadeních. Koncil z toho rozhodně nadšenej není. Nějakou dobu tady s vámi zůstanu, abych nasbíral informace a podal jim zprávu," S onou vážností se trocha napětí opět vrátila, všichni tři se vydali do obýváku, kde pak strávili dalších pár hodin.

***
Vzhledem k tomu, že většina členů smečky žila převážně pod Adamovou střechou, nebo se pro současnou situaci drželi poblíž - kromě těch, co byli v krytech - nebylo těžké uspořádat shromáždění vlků vnitřního kruhu i všech ostatních, kteří zrovna pobývali v oblasti. Bylo to částečně pro posílení pocitu bezpečí a ochrany a částečně z důvodu oznámení nadcházejícího Mating rituálu Alfy a jeho druhého Bety, který se měl uskutečnit během jejich každoúplňkového společného běhu po lese.

Adam úplně zářil, mohutné vlny šťastného nadšení se rozlévaly všude kolem něj a ostatní nemohli jinak, než se radovat za něj, v jeho blízkosti byl teď každý vysmátý. Tommy se tomu jenom smál, lehce potřásaje hlavou, nechal Adama, aby obmotal paži kolem jeho ramen a sem tam ho políbil na vyholenou stranu hlavy, zatímco se na gauči tiskl k jeho boku. Dům byl nacpaný vlky, jídlem a pitím. Všichni chápali, že by shromáždění za účelem takového oznámení ještě spolu s Neilovým příjezdem mohly pozvednout celkovou náladu ve smečce. Kromě toho tu byl i příslib navýšení jejich sil, všichni věděli, že to bude mít efekt i na ně. Občas v sobě Tommy pocítil strach, že selže a zklame je, ale stačil jediný Adamův dotek, aby se uvolnil a nechal všechny obavy za sebou.

Smečku ten zvrat pochopitelně těšil, ale od kuchyňských dveří Tommy zachytil jeden trochu násilný úsměv. S povzdechem se, jakmile dopil pivo, vymanil zpod Adamovy paže a vstal, slibuje mu, že se brzo vrátí.

Když pak vstoupil do kuchyně, uviděl jen jednu osobu stojící u dřezu, zírajíc do podlahy, v ruce nějakou silnou míchanici.
"Janice..." pozdravil ji nejistě "Jsi v pohodě?"
"Jo... gratuluju ke druhovi. Je to skvělej chlap, doufám, že spolu budete šťastní," řekla a střelila po něm krátkým pohledem, než si dlouze upila.
"Hele, víš dobře, že cejtím, když lžeš, hm?" zeptal se jemně a přistoupil blíž. Jen pokrčila rameny a znovu zabodla pohled do jeho očí.
"Hádám, že to znamená, že naše zábava skončila..."
"Jo," přisvědčil "Vědělas, že to mezi náma nebylo vážný, a to samý jsem řekl i Adamovi, když se ptal, jestli jsme spolu. Protože jsme nebyli. To víš dobře, že?"
"Jo. Já jen... Nevím, co jsem si myslela..." povzdechla si a potřásla hlavou. "Asi jsem jen doufala, že by to třeba jednou mohlo bejt něco víc. Ale to víš, nemůžeš se vzpírat osudu," uchechtla se hořce, ale tentokrát se ten úsměv alespoň odrazil i v jejích očích.
"Omlouvám se, Janice. Nechtěl jsem, aby ses takhle cejtila. To proto jsme si to vyjasnili už na začátku," Cítil se vpravdě trochu provinile, ale svědomí měl čisté.
"Já vím, jsem jen hloupá. Vážně jsem za tebe šťastná, Tommy. To mezi náma bylo prostě sexy zpestření. Jen... bych si moc přála bejt jednou součástí něčeho podobnýho, jako jsi teď ty. Jak jsem řekla, Adam je dobrej chlap. Zasloužíte si jeden druhýho. Stará se o nás, jako bysme do jeho smečky patřili odjakživa, a vím, že pro vás ty začátky nebyly nejlehčí, ale... doufám, žes mu to s tvým tátou už odpustil. Neměl na výběr,"
"Jo, odpustil jsem mu, neboj. Je pro mě skvělej, i když jsme si spolu užili hodně... Už za krátko mu budu patřit pro zbytek svýho života a já to chci. Chci, abyste všichni díky tomu poutu zesílili. To v tejhle smečce se cejtím jako doma. Sice mi to trvalo, ale je to tak. Díky, Janice. Jsem si jistej, že i ty jednou potkáš někoho speciálního, jsi přece skvělá ženská a vlčice. I ty si to zasloužíš," usmál se na ni povzbudivě a ona mu to vrátila. Přistoupila blíž a na dlouhou chvíli přitiskla své růžové rty k těm jeho, než ho dlaní pohladila po sametové tváři.
"Díky, Tommy, i za tenhle rozhovor. Vážím si toho a přeju ti hodně štěstí," pronesla a opustila místnost druhými dveřmi. Ještě se necítila na to, aby se připojila ke zbytku smečky.

Beta jenom kývnul, zatímco si palcem otíral zbytky rtěnky, vyprovázeje ji pohledem.
"Něco ti zůstalo v koutku," zaslechl náhle Bradův chladný hlas od prvních dveří. Rychle se otočil a potlačil tiché 'do prdele', když spatřil Adama, stojícího druhému muži po boku. Cítil Bradův nesouhlas a černovláskovo napětí.
"O co tady jde?" zeptal se hnědovlasý Beta, kráčeje hlouběji do místnosti s ledovým výrazem ve tváři, ale Tommy si ho nevšímal. Namísto jemu odpověděl Adamovu tázavému pohledu.
"Byl to jenom jeden utěšený konec. Ujistil jsem se, že je v pořádku a pak se s ní rozloučil," vysvětlil, napětí v Adamových ramenou okamžitě povolilo, jeho rty se zvlnily do slabého souhlasného úsměvu. Pár kroky zdolal vzdálenost mezi ním a bloňďáčkem. Oba na sobě cítili Bradův pohled, ale nevšímali si ho, místo toho se Adam postavil před menšího muže a otřel se o něj co největší plochou těla, zanechávaje na něm svůj pach, než slíznul i ty poslední zbytky, které zanechala žena před ním, z jeho rtů.
"Dobře, už byl taky nejvyšší čas, vzhledem k tomu, že jsi můj," zavrčel a sevřel jeho obličej v dlaních, než ho vzápětí tvrdě políbil. Tommy se trochu otřásl při tom prohlášení, ostrý paprsek chtíče mu vystřelil přímo do slabin.
"Nezlobíš se?"
"Ne," podíval se na něj, v očích mu plála hluboká touha. Jeho energie je obalovala jako teplá deka, blondýnek ten pocit miloval.
"Chci to ale slyšet z tvých úst," Tommy si musel olíznout rty, jen tak tak potlačil sten. Jejich elektrizující touha už vyplňovala vzduch v celé místnosti.
"Jsem tvůj," vydechl, ztracený v jeho žhnoucích modrých očích, silná Alfa energie ho přiměla podvolit se a zapomenout na okolní svět. Ať už to znělo jakkoliv kýčovitě, on se přesně takhle cítil. Byl jeho. Alfovy rty znovu vyhledaly ty jeho v dalším spalujícím polibku.
"Pane bože, nechte si to na pokoj, vy dva," protáhl Brad, protáčeje oči, a popadl láhev šampaňského, než sám napůl tvrdý opustil místnost.

Adam s Tommym se jen spokojeně uchechtli, než se na sebe znovu podívali, blondýnek si položil tvář do jeho teplé dlaně.
"Ložnice?" zeptal se vyšší muž, olizuje jeho napuchlý spodní ret. Oba věděli, že bude párty pokračovat ještě několik dlouhých hodin, takže jejich zmizení nebude problém.
"Kruci, jo," zasténal v odpověď, v penisu mu znovu důrazně zaškubalo. Byl víc než připravený na jednu rychlovku s nadrženým Alfou.
 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 cholet cholet | 8. března 2015 v 22:54 | Reagovat

Zase po dlouhé době luxusní Díléček^^
Ten poslední odstavec... Směju se ještě teď :'D
Moc se těším na ten rituál...

2 samba samba | 9. března 2015 v 8:05 | Reagovat

Velmi pěkné,zábavné a žhavé.Adam si ještě nejspíš užije, silná dvojka bratr a Tommy.Já když byla na lyžáku , tak jsem měla spoustu času,hned druhý den jsem si pochroumala kolena :-D , tobě přeju aby sis to parádně užila ale taky na nás mysli :-D jak moc se těšíme.

3 In In | 9. března 2015 v 16:30 | Reagovat

Tak příjemný ničím nezkažený dílek , těším se na ten rituál , teda jestli jim do toho něco neskočí :-D dík za překlad :-D

4 market market | 9. března 2015 v 16:31 | Reagovat

Moc pěkné, ty žhavé scénky se čtou moc dobře :D Díky za překlad :) Těším se na další díl :)

5 anonym anonym | 9. března 2015 v 21:28 | Reagovat

Hmmm... panuje tam teď taková hezká atmosférka. :-)
Nemohla jsem už to čekání vydržet, tak jsem koukla na díly v originále, ale přece jen mi tam vždycky tak polovina ujde, takže moc díky za překlad. :-)

6 Karin Karin | 9. března 2015 v 22:50 | Reagovat

Tak Tommy konečně pochopil že patři jen Adamovi moc dík za překlad. :-P

7 Miki Miki | 10. března 2015 v 9:36 | Reagovat

Paráda, krásný dílek. :-P Moc děkuju za překlad a jako asi všichni se těším na ten očekávaný rituál. O_O

8 Extasy Extasy | Web | 10. března 2015 v 12:35 | Reagovat

Kruci, to je tak sexy napsaný! Já prostě nemám slov. Při každým dílu, když jsou oni dva spolu a cukrujou, tak to tak hezky hřeje. Až to budeš mít hotový, tak si to dám do čtečky a budu číst pořád dokola :-D
Moc díky za překlad a netrpělivě očekávám další díl... s rituálem!

9 Extasy Extasy | Web | 10. března 2015 v 12:36 | Reagovat

Ještě jsem si vzpomněla na ten tvůj dess. O víkendu bych mohla mít trochu času, tak se na to podívám ;)

10 Steeeva Steeeva | Web | 10. března 2015 v 14:28 | Reagovat

som fakt ale fakt rada, že k tomu Tommy zvolil a povedal to konečne aj Adamovi. dokonale som si ho vedela predstaviť akú obrovskú radosť z toho musel mať, že mu povedal áno
pri časti s Janice ako ich uvidel Adam som myslela, že vypení viac ale nestalo sa :D  :D  :D a tie časti ako boli spolu och slaďoši bolo to perfektné :-P

11 Ratliff Ratliff | Web | 10. března 2015 v 17:44 | Reagovat

"Ložnice?"
"Kruci, jo" :D :D

Super zakončení. :P ;)

12 Janimi Janimi | 10. března 2015 v 17:45 | Reagovat

Tak to Tommy priznal a Adam sa chveje blahom ;-)  :-D  No hej sarkastický Neil :-P  Tieto Tvoje preklady sa tak fajn čítajú ..oproti tomu ako rýchlo som to zhltla v originále s domýšľaním si mnohého ..toto je tak príjemné počítaníčko ;-)  :-D vďaka !!!!!

13 Karin Karin | 14. března 2015 v 20:39 | Reagovat

Moc pěkný dess pěkně se to bude číst. :-D

14 Zuzu Zuzu | Web | 14. března 2015 v 21:00 | Reagovat

[13]: Ten už tu kdysi byl, mám pocit, žes ho tu dokonce i zažila, vzhledem k tomu, že jsi nejspíš moje úplně první stálá komentující čtenářka, která si to se mnou vytrpěla pěkně od začátku :D

15 TýTý TýTý | 15. března 2015 v 22:21 | Reagovat

No, super jako vždykcy :-D  ;-) A ten konec.. :-P Vrrr.. :-D Děkuju, že jí překládáš, protože by byla škoda o tuhle povídku přijít :-)

16 věra věra | 17. března 2015 v 17:03 | Reagovat

Super:))Těším se na pokračování :-)

17 Katka Katka | E-mail | 31. července 2015 v 12:51 | Reagovat

Náramně si to čtení užívám. Je to fakt super napsaný. To jejich neustálé pošťuchování a sexem provoněné svádění. :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama