Rozervaný psanec XIX.

21. dubna 2015 v 1:35 | ZuzuLambliff ௸ |  Překlad - Rozervaný psanec
Věnováno: >>vypíšu zítra, jsem utahaná jak pes<<
Máme tu dlouho očekávané završení rituálu :) Radějí už neslibuju, kdy bude další díl, prostě někdy :D
Co se celého toho jejich zauzlování týče, dlouho jsem přemýšlela, jestli mám psát vysvětlení, nebo n. Nakonec jsem se pro únavo urozhodla, že na to kašlu, každopádně pokud bude cokoliv nejasné, určitě se ptejte, ráda vysvětlím :)
Dokonce i ve vlčí podobě to všechno působilo tak nějak divně. Připomínalo mu to stavy, do kterých se kdysi dostával za pomoci trávy - jen to pořád bylo jiné a mnohem přirozenější. A Sutanův lektvar měl nejspíš prsty i v tomhle, protože se stále ještě neobjevily žádné obavy ani pochybnosti. Naopak. Ani trochu mu nevadilo, že se k Adamovi právě připoutal pro zbytek svého života, pořád se cítil volný jako pták.


Noční vzduch čechral jeho šedobílý kožíšek, ocas nesl vysoko zvednutý a z jeho čumáku sem tam unikl tichý šťastný zvuk. Celá smečka se nyní spokojeně proháněla skrz les a on mohl vidět i cítit, že s ním jeho pocity sdílejí. Někteří lovili, jiní si prostě jen hráli. Nešlo tu o žádný výsledek, jen si užívali pobyt v přírodě pod stříbrným svitem Měsíce, který je plnil svou silou a magickými schopnostmi.

Ucítil ho dřív, než uviděl, proto ho nijak nepřekvapilo, když se vedle něj náhle vyloupl ve své majestátné vlčí podobě. Jen se v duchu zasmál a zrychlil, aby mu mohl vzápětí narazit hlavou do boku. Adam mu to s něžným zavrčením vrátil. Nějakou dobu si hráli a lovili s ostatními, ale jejich vnitřnosti svíralo ono nutkání, které s každou minutou rostlo, až jim v hlavách nezůstala jediná myšlenka na nic jiného.

Bez jediného slova změnili směr, aby se dostali dál od ostatních. Bílý vlk následoval černého, ten totiž očividně přesně věděl, kam jde. Vyběhli skalnatější stranu kopce shlížejícího na les a velmi vzdálená světla Los Angeles. Na vteřinu se tu zastavili, ozářeni měsíčním světlem, vítr pročesával jejich srst. Když pak Tommy šťouchl většího vlka do krku a tiše zakňučel, podíval se na něj. V tom pohybu i zvuku byla jasně patrná touha spojená s hlubokou potřebou. Větší vlk olízl čumák bílého, než se znovu rozklusal a vedl ho dál, až se zastavili u vchodu do malé jeskyně.

Blondýnek se zvědavě rozhlédl, než se vrátil pohledem k Alfovi, který se akorát oklepával a měnil do své nahé lidské podoby. Ocenil ten pohled tichým zakňučením odměněným zářivým úsměvem. Sledoval, jak se pro něco sklání, a pak už kamenné stěny ozářilo tlumené světlo.
"Tos neudělal," pronesl nevěřícně, jakmile se proměnil a přistoupil ke druhému muži blíž, oči stále kulaté, široký úsměv mu prakticky rozděloval tvář vedví.
"Ale jo, udělal," vypjal Adam hrdě hruď a shlédl k matraci se dvěma polštáři a složenou dekou. Stála tam malá lampa určená k táboření, gel, pár lahví vody a vedle se povalovaly proteinové tyčinky.
"Rád bývám připravený," pokrčil rameny, zatímco sledoval Tommyho, jak se přibližuje. Jeho oči rychle potemněly, když se uvelebil po jeho boku a upřel na něj žádostivý pohled. Jantarové oči byly stále vlčí a Alfa podezříval ty své, že vypadají stejně.

"Pohodlný… Připojíš se?" poplácal blondýn na místečko vedle sebe. A kdo byl Adam, aby takovou nabídku odmítl? Nemluvě o tom, že ta zoufalá potřeba dokončit rituál každou chviličkou přerůstala únosnou mez, jak Luna na hvězdnaté obloze pomalu začínala svůj sestup.
"Na tohle jsem čekal tak strašně dlouho…" mumlal Adam, zaujímaje místo po jeho boku.
"Na co? Sdílení matrace v tajné jeskyni uprostřed ničeho?" dělal blondýnek hloupého.

Adam si odfrkl a potřásl hlavou, přitahuje si ho ke svému teplému tělu.
"Na to, abych tohle všechno mohl dělat se svým Mate. A abych mohl udělat tohle…" zašeptal, než se rty přitiskl k těm jeho a přejel jazykem po spáře mezi nimi. Okamžitě byl vpuštěn dovnitř, menšímu muži z hrdla vyklouzl tichý sten.

Připadalo mu to tak správné, Adamova náruč byla momentálně jediné místo na světě, kde se chtěl nacházet, i když to znělo pateticky. Neměl čas nad tím přemýšlet, protože jakmile se octl povalený na zádech s oním nádherným tělem napasovaným mezi stehny, pihovatými rty přisátými ke svým a těma teploučkýma rukama, které ho pevně tiskly k druhému muži, namotanýma kolem sebe, přestalo mu záležet na čemkoliv jiném. Ta troška nervozity svírající mu žaludek se rozplynula a on ucítil, jak všechno zapadá na místo. Byl tam, kam patřil.

Připadalo mu tak přirozené nechat Adama líbat a oždibovat jeho krk, loudit z něj hluboké vrčivé steny a způsobovat, že jeho tělo pod ním celé zvláčnělo a nastartovalo se. Kůže ho pálila všude, kde se jí Alfovy rty nebo ruce jen dotkly a on ochotně roztáhnul nohy, dávaje mu tak najevo, že je připravený. Protože ten čas právě přišel.
"Pořád je ti tak nepříjemná představa zauzlování?" zašeptal Adam sotva slyšitelně, zatímco zasypával jeho mužství po celé délce polibky. Bylo tvrdé už od chvíle, co se proměnil zpátky do své lidské podoby, už jen z představy toho, co mělo přijít.
"Jo," zakňučel tiše, Adam se mu přesně v tu chvíli otřel bříšky prstů o vstup.
"Bude to dobré, broučku, udělám to jemně, to jsem ti slíbil, pamatuješ?" připomněl mu jejich nedávný rozhovor, během kterého probírali detaily jejich spojení.
"Věřím ti," přikývl blondýnek a natlačil se zadečkem proti zkoumající ruce. Černovlásek mu věnoval zářivý vděčný úsměv a polibek na vnitřní stranu stehna.
"Děkuju, moc to pro mě znamená,"

A tím byl veškerý prostor pro slova vyčerpán, vládu převzaly doteky a steny. Drobný Beta zavřel své planoucí oči a nechal Adama sunout se po jeho těle dolů, kde chtěl ochutnat první kapičky, jež se vyřinuly z jeho penisu, než se svezl ještě níž a vklouzl jazykem do jeho dírky. Čekal na tuhle chvíli už od rána, kdy si ho tam Alfa označil sám sebou. A teď se to dělo, jeho zkušený jazyk si ho roztahoval a postupně se zasouval dovnitř, až se blondýn na matraci proměnil ve sténající a svíjející se změť.

"Prosím," to jediné mu protentokrát stačilo, aby si Adam, který se ho tentokrát nepokoušel vyprovokovat k dalšímu škemrání a ani o ně nestál, rychle potřel vlastní úd gelem. Bloňďáček byl připravený na víc a dnešní noc nebyla o průtazích a škádlení. Tlak lesklé špičky jeho mužství byl vřele přivítán, Alfa si ho dobře připravil, ostatně jako vždycky, ovšem dnes v noci si dal obzvlášť záležet, oba věděli proč. Dovnitř tedy vklouzl úplně hladce. Tommy spokojeně zakňučel, vyšší muž v něm vězel až po kořen. Souznění mezi nimi se zdálo skoro až příliš dokonalé, ale zároveň tak správné, že ani na vteřinu nezapochyboval, když první dlouhý zásun otřásl jeho drobným tělem, sténal pro víc, pro tvrdší a rychlejší přírazy.
Alfa ho píchal drsněji, než kdy před tím, ovšem dnešní noci to vypadalo, že pro bloňďatého vlka není nic dostatečné. Nevypadal, že by byl schopný zavřít pusu a přestat prosit a škemrat. Všechny ty vykřičenými hlasivkami zdeformované zvuky, které pod ním jeho polovička vydávala, ho přiváděly k šílenství. Jejich zpocená těla se během chviličky dokonale sehrála, když Adam přirazil, vyrazil proti němu blondýnek boky, z jeho tvrdého zarudlého penisu mu ukapávalo sperma.
"To nestačí… prosím, Adame… bolí to! Potřebuju všechno, dej mi všechno!" vyrážel ze sebe, sotva si všiml hlubokých škrábanců, které jeho drápy zanechávaly na širokých zádech většího muže.
"Pane bože, Tommy…" procedil oslovený skrze zuby, pohledem provrtával muže pod sebou balancujícího na okraji vědomí. Snad nikdy mu nepřišel tak okouzlující nebo roztoužený. Tak moc mu chtěl vyhovět.

Nevšímaje si jeho nesouhlasného zakňučení, i když ho hluboce zasáhlo do srdce, z něj vystoupil, popadl ho a doslova přehodil na břicho. Jeho zadek si přitáhl k sobě a zvedl tak onu část těla do vzduchu, zbytek nechal ležet na matraci. Za koleno si přitiskl jedno jeho stehno k boku, aby si ho nastavil v lepším úhlu a pak ho do něj prostě natvrdo narval až po koule. Blondýnovo vyheknutí smísené se syknutím přišlo vzápětí poté. Usmál se a olízl jeho šíji. Napětí svazující to malé tělo ihned opadlo. Urazili spolu už dlouhou cestu a on miloval, když byl pod ním tak poddajný, tak připravený se mu odevzdat, nabídnout mu všechno, co měl. Odevzdat to svému Alfovi. Při té představě zrychlil do původního zběsilého tempa, než vsunul dlaň pod něj a obemkl ji kolem jeho vlhkého mužství.

"Připravený, lásko? Opravdu to chceš?" vzdychal mu do ucha, na vteřinu vsál několik kroužků.
"Potřebuju to!" vykřikl Tommy a on zřetelně cítil, že říká pravdu. Hořel, celé jeho tělo na dotek pálilo. Nikdy ho o nic tolik neprosil. Dokonce ani, když ho tlačil hlouběji a hlouběji do podřízení při jejich hrátkách. Tohle byl jiný druh potřeby. Sžírající, kompletně vedený vlčími instinkty. Nedokázal potlačit zavrčení při pohledu na třesoucí se a hekající zpocené tělo pod sebou, neodolal touze olíznout kapičky stékající mu po skráni.

Bloňďatý Beta se takhle ještě nikdy necítil. Jistěže o tomhle stavu věděl, slyšel ledacos o tom, co se mezi pářícími se Mate děje. Důvodem, proč pořád neměl dost, proč se pořád cítil prázdný a neuspokojený, byla jeho říje. Adamův velký pták se do něj nořil se zběsilou prudkostí, jeho těžké tělo ho přibíjelo do matrace, ale to pomáhalo jen sotva. Nestačilo to. A Alfa měl pocit, že pokud mu nepomůže, asi se zblázní. Blondýnek to potřeboval tak moc, že ho nyní prosil o tu jedinou věc, která mu naháněla hrůzu a o které si myslel, že ho nikdy nepožádá.
"Udělej to hned, svaž nás! Potřebuju to… Prosím pomoz mi… jsem připravenej!" skoro křičel, prodlouženými nehty drásal okraje matrace. Svým drobným zadečkem se natlačil co nejvíc proti Adamovu penisu a vyrazil z něj dalších několik kapek bílého předvoje. Dlaň na jeho penisu pálila jako oheň a on se zoufale toužil přenést přes okraj, zbavit se tak alespoň nějakého napětí, které v něm neustále narůstalo. Svaly se mu skoro bezmocně zatínaly, záda se sama prohýbala do skoro nepřirozeného úhlu.
"To je ono, udělej se…" pobízel ho Adam, "Potom tě naplním tak, že budeš mít bříško úplně plné a tak těžké…" vrčel mu do ucha, zatímco ho dlaní rychlými drsnými pohyby zpracovával. Blondýnkovy oči se protočily v sloup, nedokázal vydržet už ani o zlomek vteřiny déle.

Jeho hlasitý řev se rozlehl malou jeskyní, před očima se mu rojily hvězdičky, jeho sperma tryskalo Adamovi skrz prsty na matraci, zadečkem drtil jeho úd. Pociťovaná slast byla tak neskutečná a oslepující, až to skoro bolelo, ovšem jen v tom příjemném slova smyslu, a on se nějak nedokázal rozhodnout, jestli chce, aby to pokračovalo nebo skončilo.
"Tak je to správně…" pokračoval Adam ve svém přidušeném monologu, po celou dobu jeho orgasmu ho nepřestával projíždět a hladit, dokud neucítil, jak se mu hřbet ruky noří do mělké loužičky. Smíchané vůně lesů se těžce převalovaly všude kolem nich, celá Adamova vlčí síla a energie křičela po té jeho, tančily kolem nich, prolínaly se a hladily je, pospolu kolem nich vytvářely hřejivý obal. Tommy to všechno sotva vnímal, jeho mysl se odpoutala od těla, cítil se mnohem spokojenější, ale ten neklid, ten tlak, tu byly pořád.

Z náhlého popudu se pokusil dostat pryč zpod Adamova těla, ale ten ho pevně obemkl svými silnými pažemi, aby mu v tom zabránil. Nijak se nepokoušel nadlehčovat a Tommymu připadal najednou tak strašně těžký, že skoro nemohl dýchat. Podařilo se mu o kousek pohnout zadečkem a vzápětí mu z hrdla vyletěl zlomený přidušený sten. Protože přesně v tu chvíli to ucítil.
"Uvolni se, broučku, bude to dobrý…" dostal ze sebe černovlásek a on ze způsobu, jakým mluvil, poznal, že se sotva drží.
Alfův uzel teď narůstal uvnitř něj, roztahoval mu zadeček skoro až nad jeho hranice a svazoval jejich těla k sobě. Bolelo to a celkově mu to připadalo hrozně divné, ale zároveň tak moc správné, že měl pocit, že je to to nejlepší, co kdy cítil, navzdory pocitu nepohodlí a bolesti provázející jakýkoliv sebemenší pokus o pohyb. Ale byl tu Adam, který ho svým tělem tlačil do matrace a pokoušel se narvat svůj stříkající úd ještě hlouběji do jeho útrob. Ani on se nemohl hýbat, jen brousit a šroubovat se proti stěnám jeho nitra. Bloňďáčkovi se z hrdla draly naprosto neidentifikovatelné zvuky, mezi kterými se čas od času vyloupla nějaká nadávka. Cítil, jak ho ta obrovská věc v něm neustále plní novým a novým semenem. I přes bolest to bylo dokonalé a on si přál, aby to nikdy neskončilo.

"To je tak… skvělý…" podařilo se mu sotva slyšitelně zakňučet. Pokusil se dostat ještě blíž, i když už to nebylo možné, ale Adamovo železné sevření ho stále znehybňovalo.
"Ty jsi skvělej… Páření s tebou je skvělý… Seš neodolatelnej, když máš říji…" vrčel Adam, přítomnost jeho vlka se mu zřetelně odrážela v hlase i pohybech a on marně přemýšlel, jak je možné, že je schopný vcelku souvisle mluvit a současně prožívat nejspíš ten nejdelší orgasmus, jaký kdo může mít. Možná to u Alfů fungovalo jinak.

Mohli tam ležet už bezmála půl hodiny, bloňďáčkovo tělo se celé třáslo, díky vlčí výdrži už byl opět napůl tvrdý.
"Adame…" zanaříkal tiše, otíraje se svou zrůžovělou zpocenou tváří o prostěradlo, rukama stále pevně svíral na cáry rozdrásané okraje matrace.
"Chci ti dát druhé kousnutí," zachrčel černovlasý, boky a zbytkem těla stále drtil o tolik drobnějšího blondýnka, který si už teď připadal příšerně plný a to ještě ani zdaleka neskončili, jak oba věděli.
"Ano, prosím…" zakňučel teď už hlasitěji, jeho vlk byl omráčený, připravený čekal s nastaveným bříškem a Tommy na tom byl stejně.
"Pane bože…" sykl vyšší muž, když si uvědomil, jak hluboko se jeho malý blondýnek ve svém odevzdání se mu nachází. Sledoval, jak se čelem tiskne k matraci a nastavuje mu zadní stranu svého krku. Ten proužek bílé kůže ho přímo zval, jako nikdy předtím. Cítil, jak se mu zuby přiostřují a mění v tesáky, zatímco se skláněl a očichával ho. Vnímal vůni potu, Tommyho a domova, neubránil se hlubokému vlčímu zavrčení, jazykem zkusmo několikrát ono místečko olíznul.
"Prosím, chci tě…" kňoural Tommy ochraptěle, ucítil neodkladnou potřebu jakkoliv se dotknout svého opět k prasknutí naběhlého vlhkého penisu uvězněného mezi matrací a jeho břichem. Uzel v sobě už vnímal jen sotva, jak byl roztažený a otevřený. Jediné, co teď doopravdy chtěl, bylo ono kousnutí, které navždy připojí jeho duši k Alfově.
"I já tě chci… Navždycky," vydechl vyšší muž proti vlhké kůži, do které vzápětí zabořil své tesáky. Horká krev vytryskla na prostěradlo, kde se ihned vsakovala. Tommy se v reakci na tu intenzivní bolestivou slast přikrčil a vykřikl. Vlčí magie mezi nimi citelně zesílila, pouto se rychle prohlubovalo a on ho cítil tak blízko, že měl skoro pocit, že se sloučili v jedno bytí.

Podruhé se udělal, ale sotva tu loužičku pod sebou vnímal, prostě jen nechal napětí sklouznout ze svého těla a dál udržoval své roztříštěné vědomí zaměřené na Adama a jeho vlka, kteří si je právě definitivně zabírali pro sebe. Znehybňovali ho, drželi pod sebou a ukazovali mu, kde je jeho místo. Byl naprosto uvězněný ve svém podřízení a nekonečném pocitu štěstí, velkých horkých slz, které se mu kutálely po tváři, si všiml až po nějaké době. Ani pak se jimi však nezaobíral, byl Adamův. Nic už ho nemohlo udělat šťastnějším.

Leželi takhle dlouho, Adam, stále zanořený v něm, olizoval ránu, kterou mu způsobil, dokud nepřestala krvácet a nezacelila se, a blondýnek skoro vrněl. Pořád cítil, jak ho pálí a škube v ní, ale připadal si tak strašně dobře, že si to vlastně užíval. Teď už se cítil skoro úplně spokojený. Bříško měl plné Adamova těžkého semene, jejich duše už se propojily a už zbývalo jen to, aby ho i on kousnul na oplátku. První ale museli počkat, až bude moct černovlásek vytáhnout svůj penis ven. Párkrát to zkusil, ale pořád byl moc velký a tak se prostě jen vydýchávali a vnímali, jak mezi nimi ono pouto pracuje. Byli už na hranici úplného sloučení, ale Tommy předpokládal, že k tomu nedojde, dokud i on nezanoří tesáky do masa svého Mate.

Ty dlouhé minuty, než mohl Adam konečně za doprovodu vlhkého mlaskavého zvuku vyklouznout ven, strávili mlčky. Bloňďáček sykl bolestí. Celou tu dobu si připadal hrozně roztažený a plný, ovšem teď, když byl pryč, pocítil nepříjemnou prázdnotu. I přesto, že ho už černovlásek pustil a slezl z jeho zpocených zad, aby ho zkontroloval, se ani nepohnul.
"Bože, Tommy, škoda, že nemůžeš vidět, jak sexy vypadáš, s chutí bych si tě vzal znovu…" vrčel, zatímco prsty přejel po okraji jeho stále široce rozevřeného vstupu a zanořil jejich špičky do vytékající tekutiny. Potom mu je nastavil před obličej a sledoval, jak je se spokojeným zabručením vsál a očišťoval. Chutnaly úžasně a on se neubránil vzrušenému stenu, když stáhl zadeček a ucítil, jak se z něj vyřinula další dávka horkého spermatu. Zvuk, který se Adamovi nepodařilo zarazit v hrdle, zněl skoro zoufale. Tak moc ho znovu chtěl. Jeho drobná polovička se musela ušklíbnout.
"Připadám si tak plnej…" vzdychl.
"Taky že jsi," souhlasil černovlásek hrdě, dlaní si sjel k podbřišku, aby si trochu pomohl alespoň krátkým pohlazením,
"Škoda, že nemůžeš nosit moje vlčata, s kulatým bříškem bys vypadal neskutečně roztomile a sexy,"
"Zavři zobák, pitomče," odfrkl si blondýn napůl se smíchem. Kdesi v koutě jeho mysli se však našla část, které se ta představa až tak neprotivila.
"Rozhodně to ale neznamená, že se o to nemůžeme pokoušet, co říkáš?" zašklebil se na něj Alfa, blondýnek se zatím pomalu zvedal na kolena a otáčel, aby se mu mohl podívat do tváře.
"To víš, že jo, ty jeden nadrženej parchante," zavrčel. Cítil, jak jeho říje pomalu ustupuje. Musel se kousnout do rtu, aby nezasténal při každém pohybu, který z něj vyrazil další a další semeno. Za ramena vyššího muže stlačil do zadu, dokud si nekecnul na zadek. Pak se mu usadil v klíně.

"No ahoj," zamrmlal Adam, obtáčeje mu ruce kolem těla, jednou se zastavil na onom kousanci, zatímco ta druhá sjela k jeho zadku, kde do něj vrazil hned tři prsty. Tommy hlasitě vydechl, v hlavě slyšel spokojené zaburácení svého vlka. Uvědomil si, že Alfa udělal přesně to, co po něm v duchu chtěl, a musel se usmát. Zdálo se, že čtení myšlenek v některých oblastech pracovalo opravdu dobře.
"Nazdar," zasmál se tiše, nosem se mazlivě otřel o ten jeho, své jantarové vlčí oči od těch modrých neodlepil.
"Cítíš se dobře? Nelituješ toho?" ujišťoval se černovlásek.
"Cejtím se skvěle a ne, rozhodně toho nelituju," potřásl lehce střapatou hlavou.
"Jsem rád, že…" začal, ale Tommy ho polibkem umlčel. Jeho ruce se ztratily v záplavě hustých havraních vlasů, boky se vláčně vozil na jeho prstech.
"Tommy…" zasténal mu do úst, jejich mužství se už zase ochotně probouzela k životu. Bylo úžasné, jak rychle toho díky vší té energii a zesíleným prožitkům byla schopná.
"Pořád máš říji?" heknul, když se mu blondýn na klíně nepřestával pohybovat a třel tak jejich plnící se údy o sebe.
"Možná trošku…" odpověděl mu vzdechem, nepřestávaje oždibovat hranu jeho čelisti po celé délce. "Chci, abys mě šukal, až tě kousnu," pronesl udýchaným, ale odhodlaným hlasem.
"Do prdele…" dostal ze sebe Alfa roztouženě, modré oči mu zářily chtíčem. Oba jejich vlci se pohybovali těsně pod povrchem a on důrazně zpevnil stisk na čerstvé jizvě na bledém krku. Nešetrně mu hlavu zaklonil a olízl zacelenou ránu, vzápětí z něj vytáhl prsty, zvedl ho za zadek, na vteřinu počkal, aby mohl sáhnout za sebe a navést ho dovnitř, než jeho tělo zase spustil. Se zatajeným dechem sledoval, jak po něm to štíhlé tělo klouže dolů. Všechno sperma, které v sobě měl, v něm vytvářelo příjemné kluzké prostředí, které jen umocňovalo pociťovanou slast. Nadále zůstali pevně přitisknutí k sobě, a jakmile se oba najednou rozhýbali, nedokázali zadržet hlasité steny vyrážené do rozevřených rtů toho druhého.

Drželi si pravidelné vášnivé tempo, ne příliš rychlé, ale nesmírně uspokojující. Brzy sténali a lapali po dechu, žhnoucíma očima ani na vteřinu neuhnuli od těch druhých. Vůně lesů a domova ještě zesílila, Adam si nedokázal pomoct, zabořil ostré drápy do jemné kůže na drobném zadečku. Vlhké mlaskání, které jejich spojení vydávalo, je oba přivádělo k šílenství. Už nedokázal čekat, naklonil hlavu do strany a nastavil mu tak levou stranu svého krku.
"Udělej to, lásko, chci ti patřit…" vydechl, cítil, že jsou oba velice blízko vyvrcholení.

Tommy nechtěl nic víc, než zabořit svoje již zaostřené zuby do nabízeného masa, nosem se otřel o vyhřátou kůži, která mu tak krásně voněla, a věděl, že jeho chvíle právě přišla. Pořádně se zakousl, zanechávaje tak na něm svou značku a ukončuje tak celý Mating rituál. Celé to nádherné pouto mezi nimi se uzavřelo. Ve chvíli, kdy Alfova horká krev vytryskla, jejich slast dosáhla okraje a oni oba naráz vystříkli, stisk Tommyho čelistí ještě zesílil, orgasmus roztřásl jejich těla a spojená srdce, oslepil je a svazoval k sobě. Oběma síla toho pocitu vyrazila dech z plic. Jejich energie se staly jednou a vytryskly do všech světových stran, překonaly jejich hranice a Adam tu byl, aby mu pomohl to všechno namířit ke každému jednomu členovi jejich smečky. Bez obav, beze strachu, připadalo jim přirozené a lehké sdílet s nimi svou sílu, a jakmile to všechno skončilo, zaplavil je úžasný pocit uspokojení a klidu.

Oba tiše zakňučeli, když blondýnek vytáhl své tesáky, aby si několikrát loknul prýštící krve, než ránu začal olizovat a ošetřovat. Oba věděli, že jejich spojení proběhlo úspěšně, celá smečka se stala mnohem silnější. Všechny je do jednoho cítili, připadalo jim to nádherné. Oni patřili jim a naopak to bylo stejné. Po chvíli pak jejich přítomnost ustoupila do pozadí a oni se mohli soustředit jeden na druhého a na jejich překypující pocity.
"Miluju tě," promluvil Adam první, jeho slova byla něžná, pramenící přímo od srdce a Tommy musel ztěžka polknout, když bral jeho krásnou tvář do dlaní.
"Taky tě miluju," zašeptal sotva slyšitelně, ale bez jediného zaváhání. Byla to pravda.

Od teď sdíleli to nejhlubší pouto, jakého bylo možno dosáhnout a které jim už nikdo nemohl vzít. Patřili k sobě a to byl nepopsatelný pocit. Mnohem silnější, než si kdy vůbec dokázali představit.
 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Extasy Extasy | Web | 21. dubna 2015 v 8:41 | Reagovat

Já už nevím, co na to ještě napsat. Je to prostě dokonalý! Cítím z nich, že k sobě patří od samýho začátku a tohle to ještě umocnilo.
To zauzlování jsem celkem pochopila a jsem nehorázně šťastná, že se autorka nakonec nerozhodla pro mpreg, protože... no prostě mpreg NE! :D
Úžasná kapitola, opět skvěle přeložená. Díky, Zuzu :)

2 cholet cholet | 21. dubna 2015 v 9:17 | Reagovat

Tak to bylo chvilkama až úchylný :"D
ale pěkný ^^

3 Zuzu Zuzu | Web | 21. dubna 2015 v 9:22 | Reagovat

[1]: S tím Mpregem jsem na tom stejně, když se v komentech kdesi zmínila, že by to docela stálo za nápad, docela mě tím vyděsila :D
Jinak děkuju moc oběma :3

4 Miki Miki | 21. dubna 2015 v 10:15 | Reagovat

Já nevím skoro nikdy, co napsat. Taky to podle toho vypadá. :-?
Moc ti děkuju za překlad další kapitolky, chodím sem šmírovat dost často. :-P

5 Steeeva Steeeva | Web | 21. dubna 2015 v 17:28 | Reagovat

ako jednoznačne sa oplatilo čakať lebo to bola fantastická časť
je fantastické čo napísala a tebe Ďakujem, že to prekladáš lebo by bola škoda keby som si to neprečítala :-D
som celá z toho v prdeli pekne keď som si to teraz prečítala :D  :D  :D veľmi sa mi to páčilo

6 Ellie Ellie | 21. dubna 2015 v 18:06 | Reagovat

Úžasné ti dva k sobě opravdu patří. Mám strach, že se za chvíli něco stane. Nevím co dál napsat, děkuju za překládání.

7 Fëanor Fëanor | 21. dubna 2015 v 18:30 | Reagovat

Páni, to bylo pěkně žhavé :-D

8 Karin Karin | 21. dubna 2015 v 21:02 | Reagovat

To bylo krásny a teď už budou napořád spolu. :-P

9 In In | 22. dubna 2015 v 16:51 | Reagovat

To bylo, teda , tak pro Tommyho to musela být bolest , uf chudáček , doufám , že už to jednou stačilo a nebude se to opakovat .-):-)Dík za překlad , strašně jsem to hltala :-)

10 Zuzu Zuzu | Web | 22. dubna 2015 v 18:23 | Reagovat

[9]: V tomhle směru tě zklamu, vlkodlaci se při sexu uzlujou pokaždý, jen Tommy to doteď odmítal a Adam na něj netlačil. Vychází to z jejich vlčí/psí bilogie. U psů/vlků při spáření k tomuhle jevu dochází pokaždé :)

11 In In | 22. dubna 2015 v 18:36 | Reagovat

[10]: No tak to je teda , to se nedivím , že to odmítal :-x  :D Já se picnu , chápeš o čem , se tady bavíme... lol , ale jsi hodná , že si mi to objasnila :D

12 Zuzu Zuzu | Web | 22. dubna 2015 v 19:12 | Reagovat

[11]: Já vím, je to divný a uchylný, ale když se zbavíš onoho ostnu morálky, přeneseš se přesto docela dobře :D Jsou to vlkodlaci, napůl zvířata :D

13 In In | 22. dubna 2015 v 20:02 | Reagovat

Jo a my taky :-D  :-D  :-D

14 Janimi Janimi | 23. dubna 2015 v 19:43 | Reagovat

Nádherne popísaný mate rituál, tak už sú jedna duša navždy spojení :-)  zase si si dala záležať na preklade....vysoko oceňujem, ďakujem a smekám že si to zvládla ;-)  :-D  :D

15 Ratliff Ratliff | 26. dubna 2015 v 2:24 | Reagovat

Úžasné "pohádkové" pokračování na dobrou noc. :3

16 anonym anonym | 26. dubna 2015 v 9:34 | Reagovat

Můj mozek není schopnej vyprodukovat něco rozumnýho, tak ti aspoň poděkuju za překlad. :D Těším se na další díl :-)

17 ^^♥Carrie Lambert♥^^ ^^♥Carrie Lambert♥^^ | Web | 30. dubna 2015 v 2:02 | Reagovat

ÚŽASNÝ blog!!! ♥

18 market market | 3. června 2015 v 13:06 | Reagovat

Úžasné završení :D Moc děkuji za skvělý překlad. Moc se těším na další tvoje povídky a jiné příspěvky :-)

19 Katka Katka | E-mail | 31. července 2015 v 13:24 | Reagovat

Nemám slov. Famózní konec. Super završení jejich rituálu. Bomba. Super překlad !!! Obdivuji tě jak skvěle jsi se s překladem poprala. Jen dík tobě můžeme zažívat tak nádherná dobrodružství, vášeň, lásku a spoutu jiného !!!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

20 Marty | © pharrellwilliams Marty | © pharrellwilliams | E-mail | Web | 12. listopadu 2015 v 20:16 | Reagovat

Hezký příběh:))

21 Marsy Marsy | Web | 21. června 2016 v 21:31 | Reagovat

Úžasné, nevím co jiného napsat ! Jen budeš pokračovat? Moc prosím :-)  :-)

22 Zuzu Zuzu | Web | 25. června 2016 v 12:25 | Reagovat

[21]: Fuuu, ještě jsem ty papíry nevyhodila, ale popravdě se mi do toho ani trochu nechce. Tey neříkám, že ne, ale neříkám ani, že ano. Možná někdy, možná nikdy.

23 Michalette Michalette | 12. května 2017 v 13:26 | Reagovat

Ahoj budeš pokračovať ??? poviedkach? bola by škoda keby že nie :-)

24 Zuzu Zuzu | 15. června 2017 v 23:24 | Reagovat

[23]: Já bych i pokračovala, kdybych na to měla čas. Bohužel se již angažuji v jiných projektech a záležitostech, které mě velmi vytěžují. Ani nevím, jak je to s originálem povídky, zda ji autorka dopsala či nikoliv...

Navíc mi tento fandom přijde už poměrně pasé. Jak lidem postupně dochází, že Adam už prostě jiný nebude a že fakt nemá smysl s ním ztrácet čas, odpadávají a už ani nemají zájem o tomhle páru číst. Co si budeme povídat, kvůli Tommymu tyhle povídky četl jen málokdo.

Pro mě osobně Tommy už bohužel ani jako osobnost není tak přitažlivý, jako býval, protože se změnily moje hodnoty a pohled na svět a on už mi nemá moc co nabídnout. Tedy i když ho stále sleduji všude, kde to šlo, i když mu stále občas věnuji myšlenku, už nemám potřebu rozvíjet ve svých fantaziích jeho další osudy.

Mrzí mě, že psanec již několik let leží a akorát na něj sedá prach, překladatelská činnost mi chybí, no bohužel jsem našla jiný prostor, v němž se uplatní všechny stránky mé osobnosti.

Pokud se k překladům vrátím, psance dokončím, případně dopřekládám, co vyšlo. Jestli a kdy se to stane, to je ve hvězdách.

25 rozarka rozarka | 17. srpna 2017 v 0:46 | Reagovat

úžasný, přečetla jsem to jedním dechem. V podstatě ani nevadí, že to není ukončené. To důležité tam je :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama