Rozervaný psanec XVIII.

4. dubna 2015 v 0:02 | ZuzuLambliff ௸ |  Překlad - Rozervaný psanec
Věnováno: Cholet, sambě, In, market, anonymovi, Karin, Miki, Extasy, Steeevě, Ratliffovi, Janimi, TýTý a věře. Děkuji moc za vaše komentáře a podporu, to hlavně kvůli vám jsem měla výčitky, že nestíhám :D
Omlouvám se za tu pauzu, hrozně se mi všechni nahromadilo, každopádně příští týden nejdu do práce, takže byste na další díl neměli čekat déle než obvykle :)
Máme tady seznámení s rodiči a první část Mating rituálu :)
Smazala se mi korekce. Dvakrát!!! Znovu už ji dělat nebudu, tak pokud byste tam našli chybu, upozorněte mě na ni prosím :)Tommy byl nervózní, a to nejen proto, že mělo k vlastnímu rituálu dojít už za pár hodin, tedy těsně před tím, než se všichni promění a půjdou se jako celá smečka prohánět po lese, ale i kvůli Adamovým rodičům. Leila, původní Beta, která v minulosti vedla Losangeleskou smečku, a Eber, Alfa smečky ze Santa Monicy, byli očekáváni každou chvilku
"Všechno bude v pořádku, budeš se jim líbit," usmál se na něj Adam, aby ho uklidnil, a vtiskl mu polibek na šíji. Bloňďáček se zatím pokoušel oholit a nepořezat se přitom.
"Jak to můžeš vědět?" podíval se vyššímu muži skrz zrcadlo do očí a nechal ho, aby mu vzal břitvu z rukou, otočil si ho a sám se pustil do díla. Nemohl se dívat na to, jak se mu nebezpečně třesou ruce.
"Znám je a Neil měl pravdu, děláš mě šťastným. Jsi můj Mate, stvořený jen pro mě, a oni to uvidí, jakmile tě potkají," usmál se a zvedl mu bradu, aby měl dobrý přístup k jeho krku.


Blondýn zavřel oči a zhluboka se nadechl. Adamův klid ho obklopoval a uvolňoval stejně, jako jistota v jeho sametovém hlase. Opakující se přejíždění břitvy po jeho kůži ho podivně vzrušovalo, proto neodolal a položil mu dlaně na boky těsně nad ručník zakrývající dolní část těla. Jeho pihovatá kůže byla stále vlhká a vyhřátá ze sprchy, kterou před pár okamžiky začali jeden z nejdůležitějších dní v jejich životech.
"Mám Neila rád," ozval se náhle, Adam se na vteřinu zarazil.
"Doufám, že jen jako kamaráda," odvětil varovně, zatímco pokračoval v péči o blondýnkův obličej. Ten musel bojovat s úsměvem. Otevřel oči a nahlédl do klidného soustředěného výrazu v Alfově pěkné tváři.
"Samozřejmě. Je s ním sranda, líbí se mi jeho sarkasmus," ujistil ho a ucítil, jak z něj jeho žárlivost opadá. Souhlasně přikývl.
"I já jsem rád, že ho tu máme, i když z něj občas lezu po zdi," zasmál se lehce a naposledy přejel po jeho kůži, než namočil okraj ručníku, setřel mu zbytky pěny a nanesl na jeho hebkou kůži trochu vody po holení.
"Hotovo," zazářil hrdě a otřel se mu o rty.

Beta se krátce zasmál a vyjel mu rukama přes bříško a hruď až ke krku, kolem kterého je obmotal. Ihned na to polibek prohloubil, nechtěl ho nechat se odtáhnout. Cítil se mnohem méně roztřesený, ovšem způsob, jakým ho Adam holil, mu bůhví proč připadal erotický a to se pochopitelně podepsalo na jeho těle. Pod ručníkem byl dávno napůl tvrdý a dával to muži před sebou patřičně najevo, beze studu se mu natiskl ke stehnu.
"Díky," zavrněl a zakousl se mu hravě do teplého voňavého krku, který vzápětí políbil.
"Nemáš zač," vydechl Adam v reakci na polibek i bloňďáčkovo vzrušení. Miloval, jak na něj působil. "Nemáme moc času, bude to náročný den..." pokusil se o cosi jako rozumnou úvahu, vzduch v koupelně už znatelně ztěžkl.
"Prosím, Adame, zvládneme to rychle,hm?" Šimral ho mělkým dechem a oždiboval jeho krk, zatímco jednou rukou vklouzl pod ručník a stiskl jeho pulsující úd.
"Ježiši, Tommy..." zasténal černovlasý, popadl ho za zápěstí a odtáhl tu nebezpečnou ruku od svého těla. Tommy nesouhlasně našpulil rty a zakňučel.
"Dobře, dobře..." vzdal se a natlačil ho proti zděnému pultu, v němž bylo zapuštěné umyvadlo. Sám klesl na kolena a stáhl ručník zakrývající jeho milence, bez váhání pak olízl rychle tvrdnoucí penis před sebou, než ho bez varování vsál do úst.
"Do prdele," zasténal blondýn, jednou rukou chňapl po okraji okachličkovaného pultu, zatímco druhou chytil černovláska za šíji. Prsty pročísl stále vlhkou černou hřívu, jeho boky rázem ožily. Podíval se dolů a sledoval, jak stále víc mizí v Alfových horkých ústech a neubránil se další kletbě, když si ho muž před ním navedl hluboko do svého hrdla a stáhl kolem jeho špičky polykací svaly. Ten dobře věděl, že jestli s tím bude pokračovat, vykřičí si během pár minut hlasivky, ale ten hladový temný pohled v jeho oříškových očích bylo přesně to, co chtěl vidět, když vzhlédl.

Brzy však své oči zavřel, aby se mohl plně soustředit na jeho uspokojování. Prsty mu zatínal do toho roztomilého zadečku, hlavou plynule pohyboval vpřed a vzad. Vlhké mlaskavé zvuky, které vydával, jen přidávaly na rozkoši, kterou oba pociťovali. Pak ho jednou rukou pustil a stáhl i svůj ručník, uchopuje vlastní nalévající se penis. Setřel již unikající semeno a vrátil se k jeho vstupu, který nejdřív jen pohladil bříškem prstů, než se začal pomalu tlačit dovnitř. Surový příraz, kterého se mu vzápětí dostalo, naštěstí očekával. Potěšeně zasténal kolem Tommyho mužství, zatímco se s každým dalším divokým přírazem jeho boků prsty propracovával hlouběji a hlouběji.

Bondýnek zatnul prsty probírající se mu ve vlasech v pěst, aby ho přidržel na místě, zatímco mu projížděl tlamičku a částečně i krk. Prsty v jeho zadečku se mu s každým pohybem otřely o prostatu a on věděl, že to Adam nedělá jen pro jeho potěšení, ale že si tak zároveň svým semenem značkuje teritorium. Večer mu připadal tak kurevsky daleko a on se už teď nemohl dočkat, až ho bude šukat jako smyslů zbavený. Pro teď se ale musel spokojit s jeho prsty a tímhle naprosto dokonalým kouřením. Ne že by si stěžoval.

Dech mu zamrzl v hrdle, když sklonil hlavu a uviděl Adama, jak se volnou rukou hladí po koulích. To mu stačilo. Celé jeho tělo se napjalo, penis sebou v Adamových ústech ještě několikrát zaškubal, než mu začal přímo do krku vystřelovat mohutné dávky svých genetických informací za neodmyslitelného doprovodu stenů a jeho oblíbeného 'do hajzlu'. Po celou tu dobu držel v zajetí Adamovy prsty svým staženým zadečkem.

Byl vážně rád, že to pod ním jeho kolena nevzdala a za dopomoci druhé ruky stále svírající okraj pultu ho udržela vestoje, zatímco si ho Adam spokojeně jazykem očišťoval.
"Tak pojď, zlato, čeká jen na tebe," pobídl ho chraplavě, když se postavil a vyměnil si s ním rychlý polibek. Dlaní dál líně hladil svůj vztyčený úd. Tommy si beze slova kleknul a, otevíraje ústa, sevřel v prstech jeho svalnatá stehna.
"Když už jsme u toho, chci, aby ses mi udělal na obličej," vydechl své přání, cítil potřebu být označkován silněji. Možná to bylo právě úplňkem, nebo nadcházejícím rituálem, ale oba, Tommy i jeho vlk, po tom toužili a Adamův hlasitý sten byl dostačujícím důkazem, že sdílí jejich potřebu.
"Jednou budeš moje smrt, TommyJoe," skoro zaskučel Alfa a zasunul mu penis do čekající tlamičky. Miloval, když mohl sledovat, jak mu ji jeho velikost roztáhla do šířky, jak ho přijímal víc a víc, až se skoro dávil. Stále ještě pracoval na tom naučit ho, jak ho pojmout celého, a on se ochotně učil. Pokaždé se mu to podařilo o kousek víc.

Zbožňoval tu ostrou mužnou chuť a vůni, které zaplavovaly jeho ústa a nos. Nedokázal se toho nabažit, a proto nikdy neváhal potěšit ho tímhle způsobem. Rád kouřil ptáky, tak co? Zvlášť pak tohohle velkého. Zdvihl zrak, aby mohl sledovat čistou slast vepsanou do zrudlé tváře jeho na pokraji orgasmu pohybujícího se Mate, neubránil se dalšímu, tím obřím tělesem přidušenému, stenu, zatímco na něm usilovně pracoval jazykem.
"Připrav se, kotě, už to přichází…" zavrčel černovlásek, odtahuje boky, jeho šikovná ústa nahradil rukou. Byl připravený.
"Pojď na to, postříkej mi obličej, označkuj si ho, je tvůj," vydechl Tommy, otevřel ústa a lehce vyplázl jazyk, zatímco nehty zaryl do kůže na Adamových stehnech. Pihovatý muž ho pevně chytil za vlasy.
"Do hajzlu," vyhrkl a pak už vystřeloval mohutné dávky bílé tekutiny. Provazy jeho spermatu dopadaly do blondýnkovy tlamičky, na jeho bradu, tváře a dokonce i na čelo.
"Bože, kdyby ses teď viděl, jak moc sexy vypadáš," dostal ze sebe udýchaně Adam, sleduje ho, jak si olizuje rty a bradu, kam dosáhl, aby se očistil. Pak k němu zdvihl své oříškové oči a slízal zbytky semene z jeho povolujícího se údu.
"Miluju, když jsi takhle zapatlaný," zazubil se na něj Alfa, stále lapal po dechu. Prsty setřel alespoň část svého spermatu z různých částí bledého obličeje a vsunul mu je do úst, rád se díval, jak se tím spokojeně krmí.
"Od dnešního večera budeš navždycky můj,"

Namísto nějaké kousavé poznámky, jakou by jeho stará část bezpochyby ještě před pár týdny bez váhání vypustila, mu souhlasně zabručel proti prstům, a pak ho nechal, aby jej zdvihl a přitáhl si ho k vášnivému polibku. Jejich vlci skoro předli a zářili a on se cítil šťastný, tak zatraceně šťastný, že na všechen strach z nadcházejících událostí dnešního dne úplně zapomněl.

***
Stále byl uvolněný, jeho i Adamovou krví ještě pořád proudilo uspokojení, když náhle do dveří vstoupila hezká tmavovlasá žena s hnědýma očima. Její přítomnost, i když nebyla Alfa, oba okamžitě silně zasáhla. Ona energie byla trochu podobná té Adamově a Neilově, takže Tommy bez problému poznal, co je zač, ještě dřív, než jí Adam vyšel v ústrety, aby ji objal a políbil na tvář.

"Mami, rád tě zase vidím, je skvělé, že jsi konečně mohla přijet" vítal ji s širokým úsměvem. Člověk by musel být úplně slepý, aby neviděl lásku, která ty dva spojovala.
"Přece bych si nenechala ujít Mating rituál svého syna," oplatila mu se zářivým úsměvem a on už věděl, po kom ten úsměv Adam má. "Teď mi ale dovol poznat muže, o kterém jsi mi po telefonu tak moc vyprávěl," otočila se a Tommy ucítil, jak mu tváře a vršky uší rudnou.
"Mami!" vzdychnul Alfa, zatímco ji následoval směrem k bloňdáčkovi, který se postavil a pokoušel se usušit si zpocené ruce o kalhoty, než jí pravici nabídl.
"Rád vás poznávám, paní. Jsem Tommy Ratliff," představil se nervózně a musel si odkašlat, aby to ze sebe vůbec dostal.
"Nebuď hloupý," zasmála se a sevřela ho v náruči. Dobrá, teď už věděl i to, od koho má Adam tak příjemné objetí. "Říkej mi Leila, ani nevíš, jak jsem ráda, že tě konečně vidím. No nejsi ty přesně jeho typ?"
"MAMI!" protočil Adam v pozadí očima.
"Proč? Vždyť je to pravda, nebo snad ne?" usmála se hřejivě, a aby Adama ještě víc poškádlila, odtáhla od sebe drobného mladíka na délku paží a okatě ho zkoumala pohledem. "Jo, přesně tvůj typ," zhodnotila, zjevně spokojená s výsledkem. Tommyho poplašený výraz se změnil v úšklebek.

"Tak, Tommy, pojď se mnou, musíš mi o sobě říct úplně všechno," zavěsila se mu na ruku a nasměrovala jej do obýváku.
"Uhm... dobře," dostal ze sebe a s prosebným výrazem v očích se přes rameno otočil k druhému muži. Ten se jen usmál a rty naznačil neslyšné 'promiň'. Beta neměl na výběr, musel tu zvědavou ženu následovat.

***
"Líbí se mi. Myslím, že si vaši vlci vybrali správně, a troufnu si tvrdit, že jste perfektní pár," svěřila se Leila svému synovi o pár hodin později, když se sklenkou vína v ruce stáli v kuchyňských dveřích a sledovali Tommyho, jak v obýváku rozmlouvá s jeho otcem.
"Díky, mami, i já si to myslím. Pod tou vší tvrdohlavostí je úžasný," usmál se něžně, opíraje se o futra, "Jsem s ním tak šťastný,"
"To vidím. Myslím, že jsem tebe ani tvého vlka nikdy tak spokojeného neviděla," otočila se k němu s hřejivým úsměvem, "Spolu tuhle smečku povedete výborně,"
"Doufám v to," začervenal se lehce, úsměv ze rtů mu však nezmizel.
"Já to vím, věř nosu své matky," poklepala si na nos. Její syn se musel smát. Ten zvuk přitáhl Tommyho pozornost, otočil se a střelil po něm úsměvem, který mu Alfa s chutí oplatil, než se otočil zpátky k Eberovi.
"Věřím, mami. Vypadá to, že si sedl i s tátou, a co je nejlepší, zdá se, že ho má rád i Neil,"
"Asi má nějaké superschopnosti," ozval se za nimi mladší Lambert, který se momentálně spokojeně cpal nějakým smaženým masem.
"Nebo se z tebe stává velkej měkejš," ušklíbl se Adam, Neil varovně zavrčel a blýskl po něm zlatýma očima.
"Buď opatrný, velký bratře, buď velice opatrný, zapomínáš, že to já jsem ten, kdo píše zprávu pro koncil,"
"Chlapci…" protočila Leila očima, úsměv se jí však vzápětí vrátil do tváře, "Už je skoro čas, běžte se připravit. Já pomůžu Tommyho sestře,"
"Dobře," kývl její starší syn. Cítil, jak mu zrychluje pulz, jeho vlk se třásl očekáváním. Konečně se to doopravdy dělo, bloňďáček a bílý vlk budou zanedlouho jejich.

***
V čem se rituál od lidské svatby naprosto lišil, byla absence drahých dekorací a slavnostních šatů. Lednička byla pochopitelně narvaná jídlem a masem kvůli zítřku, kdy budou všichni odpočívat po úplňku, ale jinak vše zůstalo prosté. Nešlo o to, co se dělo venku, záleželo jen na tom čistém a hlubokém spojení uvnitř. Všichni vlci stáli shromážděni na té samé mýtině za domem, kde se dvě smečky před pár měsíci sloučily v jednu. Adam stál ve středu úzkého kruhu svých Betů, za nimi ve vzdálenosti dvou kroků tvořili další kruh Gamové, dále Deltové, a takhle se kruhy zvětšovaly a zvětšovaly, každá pozice měla svůj. Všichni zatím setrvávali v lidských podobách, ovšem vlivem slunce, které mělo každou chviličkou zapadnout za hory, již poněkud neklidní. Alfa byl bosý, jen v obyčejné bílé košili a černých kalhotách. V podobném oblečení se teď od domu blížil i Tommy se svou sestrou, která jako jediná opustila úkryt a přišla, aby svědčila u rituálu svého bratra. V jeho krásné bledé tváři, vyzdobené Sutanovým make-upem, se zračilo nervózní vzrušení.

Vzduch se tetelil očekáváním, všechny oči se upíraly jen na ně a blondýnek cítil, jak mu na kůži vyskakují kapičky potu, pak se ale zaměřil na klidnějšího Adama. Cítil, že ani on pod povrchem není tak uvolněný, jak se tvářil, a bylo mu hned trochu líp, když věděl, že v tom není sám. Kruhy před ním se postupně otevíraly, vytvářely mu cestu a hned za ním se zas uzavíraly. Zhluboka se nadechl a přistoupil k Alfovi, zastavuje se před ním. Když k němu pak vyšší muž natáhl ruce, vklouzl do jeho dlaní svými.

Byli připravení.

V příštím okamžiku Sutan vystoupil z kruhu s malou miskou naplněnou podivným bylinným odvarem. Tommymu to vonělo zajímavě, tak nějak trochu po kouři.
"Všichni víme, jak důležitý je Mating rituál v životě smečky bez ohledu na její velikost," začal hovořit ke shromážděným, oči však udržoval na těch dvou, "A pokud je onen pár tvořen Alfou a Betou, jsou jeho účinky ještě mnohem jedinečnější. Jejich spojení posílí celou smečku a prohloubí pouto mezi jednotlivými členy a Alfa párem. Adam a Tommy, jež k jejich velkému překvapení v sobě navzájem našli své osudové Mate, tu teď po zdolání několika překážek stojí před námi, na společné půdě, připravení se navždy spojit, posílit tuhle smečku a poskytnout jí v případě potřeby ochranu. A my všichni toho budeme svědky, než se společně rozběhneme do lesů a oni svůj obřad v soukromí dokončí," pronesl a nabídl Adamovi misku, "Tradiční nápoj sloužící oběma Mate k otevření jejich myslí a přijetí jejich propojení beze strachu a pochybností. Zároveň přispívá i k proudění nadbytečné energie, kterou Alfa pár věnuje ostatním vlkům," pokračoval, sleduje černovláska, jak upíjí polovinu lektvaru, než nádobku opatrně vložil do prstů Tommymu, který dopil zbytek. Chutnalo to trochu divně, ale nebylo to tak odporné, jak očekával.

Předav misku zpátky prvnímu Betovi, sevřel znovu Adamovy ruce a, když se kruh mezi nimi znovu uzavřel, ucítil jeho i jejich smíchané lesní vůně silněji, než kdy předtím. Odvar už zjevně začal pracovat a on z Adamova pohledu poznal, že to cítí oba.
"A teď ta slova," pokynul Sutan nejdříve Adamovi.
"Já, Adam Mitchel Lambert, Alfa Losangeleské smečky, si tě beru za svého právoplatného, doživotního druha. Bude tě milovat, ctít a chránit jako sobě rovného, a v tomto duchu s tebou povedu i naši smečku," vyřkl obřadný slib a pokračoval ještě tím vlastním, podobně jako na svatbě:
"Nikdy jsem si neuvědomil, že jsem tě celý život hledal, že mi jedna část mne samého chyběla už ode dne, kdy jsem se narodil. Většina z nás stráví celý život hledáním, které nikdy nedojde konce, a já se cítím tak neskutečně šťastný, protože já tě našel. Stojíš tu přede mnou a mým vlkem a já ti, Tommy, přísahám, že tu pro tebe navždycky budu jako tvůj Mate, milenec, přítel a Alfa bez ohledu na to, co život přinese," pronesl, hlas mu na konci maličko selhal.

Blondýnek se musel usmát, než však dokázal otevřít pusu a reagovat na Sutanovo vybídnutí, musel několikrát polknout.
"Já, Thomas Joseph Ratliff, druhý Beta Losangeleské smečky, si tě beru za svého právoplatného doživotního druha. Budu tě milovat, ctít a chránit jako sobě rovného, a v tomto duchu s tebou povedu i naši smečku," začal a dopřál si pauzu na hluboký nádech, než navázal:
"Naše začátky nebyly lehké a já vím, že jsem ti dal pěkně zabrat…" uchechtl se a několik vlků s ním, "Ale tvoje trpělivost a vytrvalost mi ukázaly, jak teplé a láskyplné srdce máš. To, jak jsi o moje vlky a o mě pečoval, jak ses postaral, abychom se my, já, cítili doma, mě uchvátilo. Nikdy před tím jsem nic takového necítil a já ti děkuju, že se mnou i přesto všechno chceš strávit zbytek života, že mi dáváš všechno, co potřebuju. Pokusím se udělat totéž. Všem problémům se postavím čelem, s hlavou vztyčenou, po tvém boku," Musel uhnout pohledem a přesunout ho na štíhlého Betu, protože ho emoce a teplo, které v Alfových očích viděl, začaly dusit.

Možná to bylo tím lektvarem, který museli vypít, nebo prostě jen důležitostí rituálu, ale cítil, jak i jeho pocity zesilují, jeho vlk se celý třásl, jen aby se k Adamovi dostal blíž.
"A nyní polibek a první kousnutí, než se všichni proměníme a poběžíme," oznámil Sutan tiše, přesto ho všichni zřetelně slyšeli. Kruhy proběhlo natěšené zašumění.

Blondýnek už teď cítil přítomnost všech vlků kolem ve své hlavě, začínalo ho to zahlcovat, ale stisk Adamových prstů a způsob, jakým si ho přitáhl do náruče, to všechno potlačily do pozadí. Jakmile se jejich rty spojily, projel mu celým tělem ostrý elektrický výboj. Víc se k druhému muži přitiskl, vypadal trochu jako tonoucí držící se záchranného kruhu, ale kašlal na to. Cítil se příliš dobře a ten Sutanův odvar všechen strach účinně rozpustil.

Nikdy necítil jejich vůně smíchané tímhle způsobem a bytí v Alfově hřejivé náruči v něm vyvolávalo vzpomínky na vánoce, zrozeniny, mamina objetí a všechno ostatní, co v něm navozovalo pocit bezpečí. Tohle všechno v tom objetí a polibku bylo a on už neřešil, kde jsou nebo co se kolem nich děje. I se svým vlkem se poddal průtoku emocí a bez přemýšlení rozepjal několik horních knoflíčků košile, aby obnažil krk pro První kousnutí, které se při proměně zahojí, ale zanechá na něm pachy jeho Alfy i smečky už navždy. Druhé kousnutí pak přijde poté, co se vyřádí v lese a definitivně ztvrdí i fyzické pouto mezi nimi.
"Prosím," zašeptal a Alfovy oči ve vteřině zazářily elektrickou modrou, tesáky se mu samovolně prodloužily, a on je vzápětí zanořil do masa na jeho krku. Jeho reakce byla bezprostřední - oči se mu protočily v sloup, v prstech pevně sevřel černovláskovu košili a z hrdla mu unikl sten. Jeho vlk před svým Alfou dávno ležel na zádech a ochotně přijímal jeho zabírající si ho tesáky. Ona magie rozpalovala každou kapku jeho krve, pouto mezi nimi začalo zesilovat a pracovat, připadalo mu, jako by jeho hlava plula ve zvláštním zlatavém hřejivém prostoru v naprostém omámení.

Když mu pak Adam nastavil svůj krk, zakousl se do něj naprosto instinktivně, ochutnávaje na jazyku krev svého Mate, která ho rozpalovala a vzrušovala ještě víc. Nestyděl se za to, že byl v pár vteřinách tvrdý - na stehně jasně cítil, jak se proti němu Adam tiskne vlastní erekcí- byl to ten nejčistší a nejsilnější pocit, jaký kdy se svým vlkem zažil. Ani se celý ten proces nedal popsat slovy. Zatáhl své tesáky a , se stále zavřenýma očima, olízl kousanec na Adamově krku. Vnímání smečky v jeho hlavě se pozvolna měnilo. Předpokládal, že to ještě není hotové, že ji po dokončení rituálu a ustálení pouta ucítí ještě mnohem silněji, ale tam ještě nebyli. Všech těch několik desítek vlků už zaujalo místo v pozadí v jeho mysli, ale on namísto strachu a pochybností to prostě přijal a zaměřil se na Adama, který vzal jeho tvář do svých velkých teplých dlaní a podíval se na něj. Neměl zdání, jak se jim podařilo skončit na kolenou, ale vlastně ho to ani nezajímalo.

Do pekla, v tu chvíli by Adama nejspíš nechal to celé dokončit tady a přede všemi. Všechno, co viděl a slyšel, byl ten velký pihovatý muž naproti němu, chtěl se k němu přitisknout, dostat se co nejblíž. Chtěl s ním splynout v jednoho, ale i přesto dokázal zůstat v klidu a vyměnit si jen prostý polibek se svým Alfou, svou polovičkou…
"Tvým Mate," dokončil za něj Adam jeho myšlenku, než proměnil nevinnou pusu v hluboký spalující souboj jazyků.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 4. dubna 2015 v 0:22 | Reagovat

Tak už budou napořád svojí moc pěkně jsi to popsala. :-D  :-P

2 Extasy Extasy | Web | 4. dubna 2015 v 1:43 | Reagovat

"Do hajzlu", já se týhle povídky asi nikdy nenabažím. Je to úchvatně napsaný a dokonale přeložený, fakt smekám, Zuzu. Ten začátek byl tak žhavej a pak rituál... kruci, ti dva jsou pro sebe fakt stvořený a tím myslím v jakýkoliv podobě, tý literární, nebo reálný. Škoda, že to nevidí oni dva :/ No, ale to jsem trochu odbočila :-D
Moc díky za další úžasný díl a budu netrpělivě očekávat dokončení rituálu ;-)

3 anonym anonym | 4. dubna 2015 v 11:26 | Reagovat

Když to nejdřív přečtu v tom originále, a potom překlad, zjišťuju, o kolik zajímavých detailů jsem přišla. Nevím, co bych dělala, kdybys mi to nepřekládala. :D
Tahle povídka je prostě jedním slovem : úžasná. Díky moc za překlad, těším se na další díl :-)

4 cholet cholet | 4. dubna 2015 v 11:27 | Reagovat

Smekám před lidmi,kteří ovládají angličtinu, já jí moc nemusím. Mám radši němčinu(miluju jí :"D)
Už sem zase jinde... Tenhle díl BOŽÍ^^
potřebuji další!!!

5 Zuzu Zuzu | Web | 4. dubna 2015 v 13:45 | Reagovat

Děkuju, děkuju, děkuju :D

[4]: To já bych se zas chtěla naučit neměcky :D

6 anonym anonym | 4. dubna 2015 v 14:50 | Reagovat

[5]: To já bych zase chtěla umět jakejkoliv jazyk :-D

7 Ratliff Ratliff | 4. dubna 2015 v 18:15 | Reagovat

... a čekání se vyplatilo! ;)
Nádherný díl !

8 Ellie Ellie | 4. dubna 2015 v 20:28 | Reagovat

Tahle povídka je úplně dokonalá :-P Kluci jsou pro sebe vážně jak stvoření, nemůžu se dočkat dokončení mating rituálu :-D

9 Steeeva Steeeva | Web | 4. dubna 2015 v 22:28 | Reagovat

tak toto bolo ale poriadne dlhé ale mne to nevadí práve naopak mám to rada :-)
zoznámenie sa z rodinou dopadlo veľmi dobre ako inak no a tá ich netrpezlivosť a hlavne Tommyho ktorý by na to skočil hneď na mieste tak to ma pobavilo :D  :D  :D už mu to bolo jedno :D
a aj tie sľuby sa mi strašne páčili napísala to fakt pekne a ty preložila :-)

10 Janimi Janimi | 5. dubna 2015 v 2:38 | Reagovat

Klobúk dole za krásny preklad ;-) !!!! Netráp sa za to ako rýchle pridávaš preložené diely ...radi počkáme ;-) je super,že si sa na to vôbec odhodlala :-P Poviedka si to zaslúži ;-)

11 In In | 6. dubna 2015 v 16:40 | Reagovat

Tak moc se těším na pokráčko rituálu :-D dík za překlad :-D

12 matket matket | 10. dubna 2015 v 17:27 | Reagovat

Nádherný díl. Moc se povedl. Děkuji za překlad a moc se těším na pokračování :-)

13 Katka Katka | E-mail | 31. července 2015 v 13:08 | Reagovat

OMFG !!! Tak tohle je mazec !!!  Ani nedýchám. Tak tohle je naprosto strhující a úchvatné. Tak nějak nevím jak se dopracuji k tomu rituálu už teď jsem docela mírně řečeno na sprchu ááááááá :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama